מבקרים בארץ

סן פרנסיסקו-תל אביב: כל מה שרציתם לדעת על הקו החדש של אל על

מאת: שלומית סאם-אקרמן

יורם אלגרבלי

אחרי המתנה וציפייה מרובה, ב-13 במאי תשיק  אל על את הקו הישיר סן פרנסיסקו-תל אביב. עם שלוש טיסות שבועיות, מטוס חדש מהניילונים, צבירת נקודות מואצת ומחיר שלא הכרנו לפני, האלטרנטיבה ליונייטד נראית אטרקטיבית מתמיד. כדי להכיר את הקו החדש...Read More »


ישראל, קיץ 2018: אוכל משובח, תרבות ישראלית במיטבה ומסע בעיר מרתקת

מאת: דלית גבירצמן

ישראל, קיץ 2018. חזרתי פתאום, הנה אני בבית. תנו לי רק דקה לנשום. תל אביב, כרגיל, על ספידים, יפו על סטרואידים ואני שוב בעננים. מסוחררת מרוב דברים מדליקים שקורים כאן כל הזמן, ואין רגע דל. אני בוערת כולי מבפנים. בוערת מגעגועים, בוערת מהאהבה, בוערת מהחום. כולם רצים, כולם...Read More »


ארץ אהבתי: 69 סיבות בגללן אני מבקרת בישראל מידי שנה 

מאת: דלית גבירצמן

כמו כולנו, גם לי יש מערכת יחסים מורכבת איתה. היא מעיקה עלי, היא גורמת לי לכעס, אכזבה, ותסכול. כשאני רק מתקרבת אליה נעשה לי חם, אני מתאדמת ומיד מתחילה להזיע. היא אינטנסיבית לי מידי, חונקת וכובלת. נסעתי הכי רחוק ממנה שרק יכולתי, אך משהו ממני תמיד נשאר איתה....Read More »


ארזתם לבד? רשימת קניות לחוזרים מביקור בארץ

מאת: דלית גבירצמן

הנה שוב אני מוצאת את עצמי רוכנת, נוטפת זיעה ומביטה באימה וביאוש הולך וגובר אל לוע המזוודה. כמו פעוט קודח באישון לילה היא שבה ומקיאה לעברי את תכולתה. ״אבל באמת שלא קניתי שום דבר…״ אני מזדעקת, והאיש היקר מביט בי בשתיקה, מצביע על המשקל, וכהרגלו תמיד – צודק....Read More »


רעיונות למתנות

שוברים את הראש מה להביא למשפחה וחברים בישראל?

שלש משפחות משתפות במתנות, שהתקבלו בשמחה מיוחדת:

מתנות כאלבום משפחתי:
  • לוח שנה מותאם אישית: לוח שנה ובו תוכלו לשלב תמונות של בני משפחה, אירועים משפחתיים, ציון תאריכים מותאם אליכם ועוד. מבין האפשרויות הקיימות בשוק, מצאנו כי לוח השנה של חברת Digilabs, הוא בעל האפשרויות הרבות...Read More »

טיסה ארוכה וג’ט לג

על אף שבסוף הדרך מחכה לנו המשפחה, החברים, הנופים המוכרים וטעם של בית, אי אפשר שלא להתעייף רק מהמחשבה על הדרך הממושכת והמתישה (במיוחד עם ילדים צעירים) הנדרשת בכדי להגיע לכל אלה. ואם לא די בכך "היעפת" (ג'ט לג) גם היא עלולה ל"בזבז" לנו ימי ביקור יקרים.

גם אם הכרטיסים כבר...Read More »


רכישת דירה בישראל

"האם שווה לרכוש עכשיו דירה?" – נדמה שמעולם לא דנו כל כך הרבה ישראלים בו זמנית באותה השאלה בדיוק. מבחינה מסוימת, זוהי שעתו היפה של הנדל"ן, שהפך לנושא שיחה לגיטימי בארוחות יום השישי בחיק המשפחה, או כל מפגש חברתי אחר, לצד שיחות הפוליטיקה, הספורט והרכילות המסורתיות. הודעת בני זוג...Read More »


מחנות קיץ בארץ

מחנה הקיץ BIG IDEA

BIG IDEA הוא מחנה קיץ טכנולוגי בינלאומי מהיוצרים של eCamp. בקיץ הקרוב, חניכים וחניכות בגילאי 7-18 מישראל ומ-30 מדינות יפגשו לחווייה מדהימה ומעצבת.

החופש שלכם ליצור, להתפתח ולהכיר חברים מישראל ומהעולם מתחיל כאן. בואו לבלות שבועיים מטריפים שבהם אתם בוחרים איך הקיץ שלכם יראה – טכנולוגיה, עיצוב, יצירתיות...Read More »


  • Pingback: cheap NBA 2K17 MT