ביקור אצל פילי הים באנו נואבו – ANU NUEVO

זה הזמן להתחיל להתארגן לראות את פילי הים בANU NUEVO. זוהי שמורת טבע קטנה מאוכלסת באחד מהיצורים המוזרים/מופלאים הקיימים. משהו בין כלב ים לפיל, יצורי הענק מגיעים לחוף להזדווג ולהמליט. לרגל העונה השמורה נסגרת לקהל מדצמבר ועד מרץ ונפתחת לסיורים מודרכים בלבד. הביקוש רב וההיצע בסופי שבוע ובחופשות קטן וכך נוצר ההכרח להשכים קום או להזמין מקום בסיור זמן רב מראש. (מרכז ההזמנות פתוח החל מ-9, מומלץ להתקשר קצת קודם כדי לתפוס מקום בתור) הצטידו בכרטיס אשראי וצלצלו לטל1-800-444-4445. אפשר גם דרך האתר.

סוף השבוע המבוקש ביותר הוא סוף השבוע השני בפברואר בו מגיעה לשיאה ההזדווגות והמראות והקולות לא מתאימים לילדים ונוער רגישים.

ישנם סיפורים (אגדות) על אנשים בעלי מזל שמגיעים למקום ונכנסים על כרטיסים שבוטלו ע”י חסרי מזל. אתם מוזמנים לנסות את השיטה הזאת, האזור שווה ביקור גם ללא אריות הים.

הסיורים יוצאים בכל מזג אוויר. קחו בחשבון שאסור להכניס אוכל ושתיה לשמורה. הסיור אורך כשעתיים וכולל הליכה בחולות (דרגת קושי בינונית, לא ניתן להוביל עגלות).

יש שולחנות פיקניק במקום וגם שירותים. כדאי להביא משקפות. יש מרכז מבקרים קטן עם תצוגות וסרט.

לאתר הפארק ומיד נוסף לחצו כאן

ועוד המלצות של מועדון המטיילים:

15 מייל דרומית לשמורה יש עיירה בשם DAVENPORT. היא נחשבת לאחד המקומות הטובים ביותר לצפיה בלוויתנים. אנחנו נמצאים באמצע עונת ההגירה של הלוויתנים והם עוברים קרוב לחוף. כל מקום מוגבה שתעצרו בו מתאים לצפיה. יש מספר שבילים מול המסעדות. אם אתם רעבים בעקבות הצפייה האינטנסיבית יש מסעדה/בית קפה/חנות על הכביש.

Davenport Bed & Breakfast Inn, 31 Davenport Ave.

בשעות שהמסעדה סגורה או כאפשרות אחרת יש קצת צפונה משם מאפייה שמגישה אוכל קל וCLAM CHOWDER נפלא. אפשר לקנות שם גם חלה לשבת.

(הערת מערכת בעניינים – לא מצאנו את שם המאפיה או את המסעדה המומלצת בכדי לוודא שעדיין קיימת. יחד עם זאת הבאנו את ההמלצה, אולי הם עוד לא גילו את האינטרנט אך חיים ונושמים בשטח..נשמח אם תעדכנו אותנו אחרי שתחזרו משם.)