שוק איכרים בגייסיסי

In Partnership with the West Coast Farmers Market Association
בואו לרכוש ירקות ופירות טריים וליהנות מארוחת צהריים בכל יום שישי ב-JCC בפאלו אלטו!אין עוד צורך לחכות לסוף השבוע כדי לבקר בשוק האיכרים הקרוב לביתכם. זוהי הזדמנות מצוינת לערוך קניות מיד אחרי אימון הכושר או בעת איסוף ילדיכם מהקייטנה/הצהרון/הגן שבג'ייסיסי.לנוחיותכם השוק נפתח כבר משעות הצהריים ומסתיים רק בשעות הערב. במתחם תוכלו ליהנות משלל פירות וירקות טריים, מאפים, אמנות, הופעות חיות, הפתעות לשבת ועוד.החל מהשעה 11:00 ועד השעה 14:00 ניתן ליהנות מה-Food Truck שבקמפוס ממש בכניסה לחניון. בכל שבוע מגיעה משאית שונה המציעה אוכל משובח.
כולם מוזמנים!
להלן המועדים וסוגי האוכל לשבועות הקרובים:
Friday, July 18 – Old World Food Truck & Waffle Amore
Friday, July 25 – Little Green Cyclo
Friday, August 1 – H. Butler’s BBQ
Friday, August 8 – Got Curry
Friday, August 15 – MoGo BBQ
Friday, August 22 – Grilled Cheese Bandits
Friday, August 29 – TBD
Friday, September 5 – MoGo BBQ
Friday, September 12 – Arabian Bites
Friday, September 19 – Siam Loco Wraps
Friday, Septemeber 26- Rosh Hashanah; No Food Truck
לאלו מכם המעוניינים להופיע בשוק האיכרים בשירה, בריקוד או בנגינה, אפשר ליצור קשר עם קייטי צ'פין בנושא:
Katie Chapin, Community Events Manager, at kchapin@paloaltojcc.org.

תאריכים: ימי שישי מדי שבוע
שעות: פוד טראק: 11:00 AM – 2:00 PMשוק : 12:00-5:00 PM
מיקום: Fitness Courtyard & Jessica Lynn Saal Town Square at the Oshman Family JCC