מרפאות לטיפול נמרץ

אם תזדקק לטיפול דחוף במקרה שאין בו סכנת חיים כגון: תפירת חתכים בגוף או טיפול בחשד לשברים תוכלו לגשת  ל- Urgent Care Clinic –  מרפאה  לטיפול דחוף.  מרפאות אלה עשויות להיות  פחות צפופות והוצאות הטיפול בהן פחות יקרות. בדקו בביטוח הבריאות שלכם מה הנוהל לגבי רפואה דחופה, ומהן מרפאות רפואה דחופה המכוסות על ידי הביטוח שבחרתם. בדרך כלל מרפאה כזו פתוחה עד מאוחר בלילה, למרות שהן אינן פתוחות במשך 24 שעות ביממה. לאחר שעות הסגירה יש לפנות לחדר מיון של בית חולים. בפניה לטיפול חירום שלא באמצעות מרפאה במרכז הרפואי בו אתה מטופל, דאגו לעניינים הבאים: 1. הציגו את כרטיס הביטוח הרפואי או…

אם תזדקק לטיפול דחוף במקרה שאין בו סכנת חיים כגון: תפירת חתכים בגוף או טיפול בחשד לשברים תוכלו לגשת  ל- Urgent Care Clinic –  מרפאה  לטיפול דחוף.  מרפאות אלה עשויות להיות  פחות צפופות והוצאות הטיפול בהן פחות יקרות. בדקו בביטוח הבריאות שלכם מה הנוהל לגבי רפואה דחופה, ומהן מרפאות רפואה דחופה המכוסות על ידי הביטוח שבחרתם. בדרך כלל מרפאה כזו פתוחה עד מאוחר בלילה, למרות שהן אינן פתוחות במשך 24 שעות ביממה. לאחר שעות הסגירה יש לפנות לחדר מיון של בית חולים.

בפניה לטיפול חירום שלא באמצעות מרפאה במרכז הרפואי בו אתה מטופל, דאגו לעניינים הבאים:
1. הציגו את כרטיס הביטוח הרפואי או השם והמספר של הפוליסה שלכם.
2. ציינו מידע לגבי אלרגיות או ההיסטוריה רפואית.
3. התקשרו לחברת הביטוח תוך 36 שעות מזמן הפגיעה לעדכון וקבלת הנחיות.
4. אם אתם זכאים להחזרי הוצאות על אירועים בריאותיים, שמרו את כל הקבלות על תשלומים שנדרשתם לשלם כדי להגישם  לחברת הביטוח הרפואי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Check Also
Close
Back to top button