טיולים עם אפשרות רחצה לקראת לייבור דיי

שתי המלצות לטיול עם אפשרות רחצה לקראת לייבור דיי בספטמבר לא מעט ימים חמים. עם סוף שבוע ארוך בראשית החודש, אפשר לתכנן חופשה ועדיין להנות מאופציות רחצה בחופים. להלן שתי אפשרויות –  קרובה לגיחת יום וצפונית יותר לטיול עם לילה: Chicken Ranch Beach ליד Point Reyes על הגדה של Tomales Bay, נמצא חוף פחות מוכר, אינטימי, שחי לחלוטין ויפה. המים במפרץ טומלס, לא רק חמים יותר ממי האוקיאנוס, הם גם נינוחים יותר, רדודים ומעמיקים בהדרגה, ויוצרים תנאים אידיאלים להשתכשכות או שחיה נינוחה. המבקרים בשמורה נוטים לחלוף על פניו בדרכם למגדלור המפורסם, אין אליו שילוט או הכוונה, ולכן עקבו אחר ההוראות…

שתי המלצות לטיול עם אפשרות רחצה לקראת לייבור דיי

בספטמבר לא מעט ימים חמים. עם סוף שבוע ארוך בראשית החודש, אפשר לתכנן חופשה ועדיין להנות מאופציות רחצה בחופים. להלן שתי אפשרויות –  קרובה לגיחת יום וצפונית יותר לטיול עם לילה:

Chicken Ranch Beach ליד Point Reyes

על הגדה של Tomales Bay, נמצא חוף פחות מוכר, אינטימי, שחי לחלוטין ויפה. המים במפרץ טומלס, לא רק חמים יותר ממי האוקיאנוס, הם גם נינוחים יותר, רדודים ומעמיקים בהדרגה, ויוצרים תנאים אידיאלים להשתכשכות או שחיה נינוחה. המבקרים בשמורה נוטים לחלוף על פניו בדרכם למגדלור המפורסם, אין אליו שילוט או הכוונה, ולכן עקבו אחר ההוראות הבאות:

מ – Point Reyes Station, פנו מערבה על Sir Francis Drake Blvd לכיוון המגדלור. חלפו בעיירה Invermess. מייד אחריTomales Bay Resort ו- Blue water Kayak, תוכלו לראות חניה לצד הדרך מימין (ממול Pine Hill Drive). זו החניה לחוף. משם שביל קצר יוביל אתכם ליעד.

ראו המלצות לטיול בפויינט רייס כאן

ראו המלצות לבילוי באיזור מנדוסינו כאן וכאן

Perles Beach – Angle Island

הקיפו עצמכם במים רגע לפני סיום העונה, באנג'ל איילנד. עלו על מעבורת מסן פרנסיסקו או מטיבורון. אל תעצרו בחוף הקרוב למעגן האוניות (Ayala Cove) ליד איזור הברביקיו (למרות שהמקום יפה). בעזרת אופניים או בהליכה בת 20 דקות תוכלו להגיע ל – Camp Raynolds בצד המערבי של האי. המקום מושלם לפיקניק: נופים מדהימים של מפרץ סן פרנסיסקו, הרבה מקום ומעט אנשים (לרוב) וחוף קטנטן. אפשרות נוספת מצויה במרחק של 1.5 מייל לכל כיוון, בהליכה או ברכיבה על אופניים לאורך (Perimeter Road). חוף חולי זה הפונה לדרום, פרטי מאד. והנופים – העיר, אלקטרז וגשר הזהב.  אין סימון ושביל מוסדר, רק שביל דרוך ממעט המטיילים שמצאו את הפנינה הזו באי. ראו הוראות:

עברו את Camp Raynolds, כ – 1.5 מייל מ – Ayala Cove. כשתגיע לנקודה הראשונה בה ניתן לצפות בעיר, צמצאו במקום עמדות משקפות לתצפית. בהמשך השביל יש גדר עץ וממש מעבר לגדר השביל הדרוך ל – Perles Beach. דקות ספורות של הליכה ואתם שם.

להמלצה לטיול אופניים משפחתי באנג'ל איילנד לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button