סופרבול 51: מתכוננים ל"סופר סאנדיי"

מאת: אדי פיטשון

החורף בעיצומו וזה זמן מעולה להתרווח על הספה עם בירה ונקניקיה ולהתכונן לסופרבול ה-51. אז אמנם השנה המשחק אינו מתקיים אצלנו בסנטה קלרה ואין חגיגות ופקקים בכל האיזור אבל סופרבול זה סופרבול, וביום ראשון בשעה 3:30 זה קורה. ה"סופר סאנדיי"- ניו אינגלנד פטריוטס מול אטלנטה פלקונס באצטדיון NRG  ביוסטון שבטקסס.

אחרי שקיבלנו בשנה שעברה את אחד המשחקים המשמימים בתולדות הסופרבול נראה שהשנה הולך להיות משחק הרבה יותר מעניין ואיכותי.

כמו בכל סופרבול הכל טמון בקוורטרבקים והשנה הוא זימן לנו את האחד והיחיד, אחד השחקנים המעוטרים והווינרים בתולדות הסופרבולים זה שאפילו לא בוחל באמצעים ומוריד אוויר לכדורים כדי לנצח- טום בריידי.

בריידי האגדי הוא כבר מזמן לא רק שחקן פוטבול, הוא מותג לכל דבר ועניין. האיש שנבחר במקום 199 בדראפט ה-NFL הפך להיות אחד השחקנים הגדולים והמעוטרים בתולדות הענף. ואם זה לא מספיק, הוא גם נשוי לדוגמנית גי׳זל, מותג על בפני עצמה.

מול טום בריידי מתייצב השנה מאט ראיין, קוורטרבק מעולה שהגיע לשיאו בגיל 31 אחרי שזכה השנה ב- MVP של הליגה. ראיין להבדיל מבריידי נבחר שלישי בדראפט ה-NFL ומימש את ההבטחה להיות קוורטרבק מוביל. עכשיו, נותר לו רק לקחת את האליפות מבריידי ואם תשאלו הרבה קוורטרבקים אחרים, מדובר במשימה לא פשוטה בכלל.

ניו אינגלנד פטריוטס מגיעים עם הפסד בודד השנה והתקפה מצוינת לעומת אטלנטה פלקונס שמגיעים עם שלושה הפסדים אבל בכושר מצויין אחרי ששתי הקבוצות ניצחו בקלות את הגמרים האיזוריים.

אז צפוי לנו השנה משחק התקפי ושווה כוחות אבל בסופרסבול כמו בסופרבול הכל יכול לקרות.

ליידי גאגא תיתן את השואו במופע המחצית, זמר הקאנטרי לוק בריאן ישיר את ההמנון ובמסגרת הנציגות הישראלית, גל גדות תשתף פעולה עם ג'ייסון סטיית'האם ותככב באחת הפרסומות היקרות (לפי הערכות יותר מ-10 מיליון דולר לקמפיין) לחברת WIX הישראלית.

אם אתם לא מחוברים לרשת FOX בה ישודר המשחק, ברחבי העמק והמפרץ יתקיימו שלל מסיבות ואירועים בהם תוכלו לצפות בו. קבלו רשימה חלקים שלהם.

ואם נשאר לכם כסף מיותר ובא לכם לבקר ביוסטון טקסס אז אתם יכולים לקנות כרטיס זול ב- 2500 דולר או כרטיס יקר ב-17500 דולר. טיסה כנראה לא תהיה ההוצאה הכי גדולה שלכם.

אז יאללה סי יו נקסט ייר