בקרוב: מרכז ליבי חוגג שנה בהפנינג גדול לנשים בהריון ואחרי לידה

לאחר שנה מוצלחת ושופעת פעילויות לנשים בהריון ואחרי לידה, חוגג מרכז "ליבי-בית לגדול בו" שנה להיווסדו וב-1 במרץ הוא יציין זאת במסגרת ההפנינג השנתי אשר יתקיים ב-OFJCC בפאלו אלטו.

ליבי, המאגד בתוכו את כל הפעילויות, הסדנאות, ההרצאות וההדרכות להן זקוקות נשים בהריון ואחרי לידה, שירת במהלך השנה האחרונה מאות הורים בעמק ובפתחה של שנת פעילות חדשה הוא מתכנן מגוון חדש ועדכני של פעילויות.

בהפנינג הגדול אשר יתקיים ברביעי הקרוב, יתכנסו מיטב נשות המקצוע בעמק ויציעו לנשים הריוניות ואמהות טריות בעמק הרצאות מעניינות וסדנאות חוויתיות ללא תשלום.

כך למשל, ביל וויט ירצה בנושא שפת הסימנים לתינוקות, ליז כהן, בעלת הבלוג "ילדותי השניה", תרצה על אתגר "תודה יומיומית" אשר פיתחה, ורד גאני-קציר תקיים סדנה חוויתית של יוגה לתינוקות וטל סיפרמן-כהן תציע לנשים הריוניות התנסות בקרדיו מיקס.

לפעוטות עד גיל 3 תוקצה פינת משחקים משלהם ועל הכיבוד תהיה אחראית שרון שפריר עם מגוון מטעמים מתוקים מעשי ידיה. את החסות לאירוע ייתן ארגון קשר והצלמת מירי אקשטיין תתעד אותו. לתוכנית המלאה לחצו כאן 

מרכז ליבי, אשר הוקם על ידי גלי בק ונרי לייף- חומה בשיתוף עם ה-ICC, פועל ב-OFJCC  בפאלו אלטו ומלווה נשים החל משלב ההריון דרך הלידה ועד להתמודדות עם גידול התינוק והאמהות. במהלך השנה החולפת הוצעו במרכז מגוון תוכניות אשר סיפקו לכל אותן נשים את כל האינפורציה והתמיכה הרגשית להן היו זקוקות. מבין התוכניות, מעגלי הנשים "אמהות מדברות" ו"אמהות צומחות" של גלי בק, סדנת ליווי התפתחותי עם דפי גולן, סדנת שיאצו עם נטע סיון-שני להריוניות ובני זוגן, מוסיקה ותנועה עם רחל טישלר, פורום אונליין עם מענה של נשות מקצוע, פעילויות ספורטיביות לאמהות עם ילדיהן, קבוצת הליכה, הרצאות יום שישי בנושאים מגוונים ועוד.

אחת ההצלחות של חטיבת ההורות הינה המשחקיה של ליבי. בכל יום רביעי, בין השעות 9:30-12:30 הופך חדר 100G ב-OFJCC למתחם משחקים מהנה אליו מגיעים הורים ופעוטות לזמן איכות באווירה נעימה ואינטימית. צמרת בן דוד אשר לקחה על עצמה את תפעול המשחקייה דואגת מידי שבוע, יחד עם בתה תמר, לסידור המשחקייה ולכיבוד קל להורים ואחת לחודש לפעילות מיוחדת כמו שירה ונגינה עם ישי עוז ואביטל פיגל או הרצאת טעימות של אוכל בריא עם הנטורופתית מיטל קרופניק.

הדס וייסברג, מנהלת מחלקת משפחות וילדים ב-ICC, רואה את כוחו ועוצמתו של מרכז ליבי בקהילה ובכוח המתנדב שבה. "במהלך השנה האחרונה נשים רבות עזרו לליבי להתרומם ולהצליח ובזכותן זכתה הקהילה ליהנות מפעילויות מעשירות ומהנות", אומרת הדס, "זה אולי המקום להודות לציפי זך, אמירה שגיא ואיילת בכר שתמכו בהקמת המרכז, למיכל שהם שעזרה בפרסום של ליבי ובהרמת החטיבה ההריונית, ליעל שמר שלקחה על עצמה את קידום נושא הספורט לאמהות והריוניות, לרעות לוי על העזרה מאחורי הקלעים וכמובן לצמרת בן דוד שבהתמדה ובמסירות רבה הגיעה מידי שבוע למשחקייה ויחד עם מור מוריה וקארינה מילמן תפעלו אותה.

מאחר שמהות המרכז היא לפעול מתוך הקהילה למען הקהילה, אנו משתדלים להקשיב לצרכי הנשים בעמק ולקיים פעילויות על פי דרישתן. כך למשל, מפגש "הריוניות משתפות" התקיים לאחר שלא מעט הריוניות ביקשו לשמוע על חוויות לידה של נשים אחרות אשר ילדו בעמק. בנוסף, אנו נקיים מפגשים בנושא כתיבת תוכניות לידה, מפגשי פעילות ספורטיבית להריוניות, הרצאות ועוד".

לליבי תוכניות רבות בשנה הקרובה ולכן אם אתן בהריון, לפני או אחרי לידה, כדאי לכן להתעדכן בכל הפעילות באתר המרכז וכן בעמוד הפייסבוק שלו.

ובנתיים, אם אתם רוצים קצת לבלות בזמן איכות יחד עם הריוניות ונשים אחרי לידה בעמק, להכיר, להתנסות, ללמוד ולטעום מכל מה שיש לליבי להציע, הגיעו להפנינג השנתי. לנרשמות מראש מובטח שי קטן.