7 ירידים מחוזיים שכדאי לבקר בהם בקיץ הקרוב

אם יש משהו שהכי מסמל כאן את בוא הקיץ אלו הירידים המחוזיים. מידי שנה, בחודש יוני, מתחילים לצוץ בזה אחר זה ה-County Fairs, אותם אירועי ענק הגדושים באטרקציות לכל המשפחה כשהבסיס של כולם הוא דומה- פארק שעשועים גדול, משחקים, הופעות חיות, תחרויות, תערוכות והרבה צמר גפן מתוק.

שורשיו של הארוע הזה נעוצים עמוק באירופה של פעם, בה היו מתכנסים כל איכרי האזור למקום אחד לצורך הצגת תוצרתם ומכירתה. היריד היה מקום החלפת מידע, תחרויות של בעלי מלאכה, הצגת עבודות אמנות וגם מקום בידור לקהל המבקרים.

כיום, מעבר לצד הבידורי שלו, הוא משמש במה למיצגים חינוכיים למיניהם של אנשי קהילה מאותו מחוז. אחד מן הירידים הגדולים והארוכים כאן באיזור הוא היריד של מחוז אלמידה עליו כתבה טלילה גולן, אשר מספק שפע של תצוגות, תחרויות מעניינות ממבחר קטגוריות אמנותיות כמו ציור, צילום, יצירה וכתיבה יוצרת, וגם נושאים כמו בישול ואפיה, אוספים מיוחדים, תפירה, ותוצרת חקלאית מסוגים שונים, מפרחים וירקות ועד חיות משק.

את קיץ 2017 יפתח השנה יריד מחוז סן מתאו עם מצעד חגיגי ושלל פעילויות לכל המשפחה. אז רגע לפני שהוא מתחיל קבלו רשימה של כל הירידים המחוזיים הצפויים להתקיים בקיץ הקרוב:

יריד מחוז סן מתאו

עם הסלוגן  “Tradition meets Innovation”, מארגני היריד שואפים לשמר את המסורת רבת השנים של היריד עם החידושים שהביא איתו העידן המודרני. ביריד, יתקיימו מגוון הופעות חיות לאורך כל היום, תערוכות של בתי ספר של המחוז, תחרויות וכל זאת לצד מתקני שעשועים, פינות ליטוף, הופעות חיות, מירוצי חזירים ועוד.

מתי? 6.10-18

איפה? San Mateo Event Center, 2495 S. Delaware, San Mateo, Ca

עלות? 10$ למבוגר, 8$ לגילאי 6-12, מתחת לגיל 6 חינם.

לפרטים נוספים לחצו כאן

יריד מחוז אלמידה

למשך שלושה שבועות תוכלו ליהנות מן היריד הגדול והארוך ביותר אשר יתקיים בעיר פלזנטון. כותרתו השנה היא “Best.Summer.Ever.” ומעיון בתוכנית נראה שאכן הולך להיות שמח במיוחד. הופעות חיות, זיקוקי דינור, פעילויות בנושאי מדע וטכנולוגיה, מירוצי סוסים, מופעי קוסמות, ליצנים, מתקני השעשועים כל אלה הם רק חלק מן האטרקציות הרבות המוצעות ביריד.

מתי? 6.16-7.9

איפה? Alameda County Fairgrounds, 4501 Pleasanton Ave. Pleasanton, Ca

עלות? 12$ למבוגר, 8$ לגילאי 6-12, מתחת לגיל 6 חינם. מחירים מוזלים יותר בקנייה אונליין

לפרטים נוספים לחצו כאן

יריד מחוז מרין

במחוז מרין מציינים את חגיגות ה-50 לאותו קיץ של אהבה בסן פרנסיסקו באירוע שכותרתו היא “Let the Funshine In!”. ביריד, יתקיימו הופעות חיות ברוח התקופה עם להקות כדוגמת UB40, The Liberators, Sons of Champlin, הזמרת אן ווילסון ועוד. בנוסף תהנו ממתקני שעשועים, מופע של זיקוקי דינור, מופע תיאטרון בובות, מתחם של VR בו תוכלו לבקר בטאג' מהאל, לשחות עם דולפינים ולחזור אחורה לשנות ה-60 לקיץ של אהבה.

מתי? 6.30-7.4

איפה? Marin County Fair & Exposition, 10 Ave. of the Flags, San Rafael, Ca

עלות? 20$ למבוגר, 15$ לגילאי 4-12, מתחת לגיל 4 חינם. (המחיר כולל עלייה ל-27 מתקנים וכן כניסה להופעות החיות ושאר המופעים).

לפרטים נוספים לחצו כאן

יריד מחוז סונומה

מזה 81 שנה חוגג מחוז סונומה את היריד אשר מתהדר במירוצי הסוסים המרשימים, תצוגת הפרחים המרהיבה, תערוכות של התוצרת החקלאית וכמובן ההופעות של הטאלנטים מתוך הקהילה. גם השנה מציע היריד תצוגת משאיות, גן חיות קטן שיוקם עם פינות ליטוף רבות ועוד פעילויות רבות לילדים ולמבוגרים.

מתי? 8.3-13

איפה? Sonoma County Fairgrounds, 1350 Bennett Valley Road, Santa Rosa, Ca

עלות? 13$ לגילאי 13 ומעלה, 7$ לגילאי 7-12, מתחת לגיל 6 חינם.

לפרטים נוספים לחצו כאן

יריד מחוז סנטה קלרה

נושא היריד השנה הוא STEAM בו ההיסטוריה של מחוז סנטה קלרה תעמוד במרכז הבמה ותציג את החידושים הטכנולוגיים שנעשו בה במרוצת השנים. במסגרת הפעילויות השונות בנושא מדע וטכנולוגיה יתנסו הילדים בהכנת חמאה בחווה, יכירו מקרוב רובוטים ויהנו מפעילויות יצירה מגוונות. בנוסף, יתקיימו ביריד הופעות חיות של אמנים שונים, מירוצי ברווזים וחזירים, מופעי אש ועוד.

מתי? 8.3-6

איפה? Santa Clara County Fairgrounds, 344 Tully Rd. San Jose, Ca

עלות? 10$ למבוגר, 5$ לגילאי 5-11, מתחת לגיל 4 חינם

לפרטים נוספים לחצו כאן

יריד מחוז מונטריי

גם מונטריי חוגגת 50 שנה ל-Summer of Love ומקיימת את היריד ברוח שנות ה-60. ביריד יתקיימו הופעות חיות, מכירות פומביות, תערוכות פרחים ותוצרת חקלאית, פינות ליטוף וכמובן מירוצי חזירים.

מתי? 8.31-9.4

איפה? Monterey County Fair, 2004 Fairground Road, Monterey, Ca

עלות? 8$ למבוגר, 4$ לגילאי 5-11, מתחת לגיל 5 חינם

לפרטים נוספים לחצו כאן

יריד מחוז סנטה קרוז

סנטה קרוז תחתום את עונת הקיץ עם היריד האחרון אשר יתקיים לאורך 5 ימים בחודש ספטמבר. כמו בשאר הירידים, גם בסנטה קרוז תהנו ממירוצי סוסים, הופעות חיות וביניהן הופעתו של תושב העיר ג'יימס דרבין הפיינליסט של האמריקן איידול.

מתי? 9.13-17

איפה? 2601 E Lake Avenue, Watsonville, CA 9507

לפרטים נוספים לחצו כאן