ליל כל המתוקים: מה עושים עם כל הממתקים שנאספו בהאלווין?

ליל כל המתוקים: מה עושים עם כל הממתקים שנאספו בהאלווין?

מאת: שלומית סאם-אקרמן

מבחינת הילדים, מדובר בגן עדן, הרי מה יותר כיף מלהתחפש וגם ללקט (ולאכול) כמויות אדירות של ממתקים? מבחינת ההורים, מדובר בכאב ראש לא קטן- האם לשמור את הממתקים? האם לזרוק לפח? או אולי לאכול אותם במהלך החודשים הקרובים?

כדי לפתור לכם את הדילמה, מצורפת רשימה עם מקומות שישמחו לקבל את הממתקים למען מטרה טובה ואפילו לשלם לכם עליהם! כך גם תחסכו על רופא שיניים וגם תעשו מצווה קטנה:

סן חוזה

Corso Orthodontics

ד"ר כריס קורסה, ימשיך במסורת הנמשכת כ-20 שנה של קניית ממתקים לאחר האלווין. זה יקרה במשך יומיים, יום אחד בכל אחד משני משרדיו. הוא ישלם 1 $ על כל פאונד של ממתקים (מקסימום 5 פאונד לילד), כל הממתקים שייאספו ייתרמו למשפחות נזקקות.

מתי? 11.7 ב-4010 Moorpark Ave. Ste 105 San Jose, CA 95117

ו-11.8 ב-6489 Camden Ave. Ste 100 San Jose, CA 95120

שעות הפעילות- 8:30-5:00PM

ליצירת קשר לחצו כאן

סאניוויל

Barniv Dental

ילדים (עד גיל 8) שיביאו למרפאה של ד"ר ברניב ממתקים מהאלווין, יקבלו דולר עבור כל פאונד של ממתקים (עד חמישה פאונד).

מתי? הקנייה תסתיים שבוע אחרי ליל כל הקדושים.

איפה? Barniv Dental, 1210 E Arques Ave # 200, Sunnyvale, CA 94085

ליצירת קשר לחצו כאן

סרטוגה

Prospect Dental Care

במרפאת Prospect Dental Care שבסרטוגה יתנו לכם על כל פאונד של ממתקים דולר אחד עם הגבלה של עד 5 פאונד. המכירה תתקיים למשך יום אחד בלבד כאשר הילד מחוייב להביא את הממתקים בעצמו.

מתי? 11.2, 8:30AM-5PM

 1480 Saratoga Ave, Saratoga, CA, 95070 ?איפה

ליצירת קשר לחצו כאן

רדווד סיטי

Roy Dental

ילדים יקבלו 1 $ לכל פאונד של ממתקים עטופים, ללא הגבלת משקל. הממתקים ייתרמו לחיילים אמריקאים בחו"ל באמצעות עמותת Operation Gratitude. ילדים יכולים גם להביא מכתב תודה או תמונה לשלוח לחיילים.

מתי? 11.1-8

 2950 Whipple Ave , Suite 9, Redwood City , CA 94062 ?איפה

ליצירת קשר לחצו כאן

אלמידה, פלזנטון, אוקלנד

Alameda Pediatric Dentistry

מרפאת השיניים לה שלושה סניפים ברחבי האיסט ביי תיתן לכם 1$ עבור כל פאונד של ממתקים (עד 10 פאונד). כל הממתקים יעטפו וישלחו לכוחות הצבא שמשרתים מעבר לים או יתרמו למקלטים לנזקקים.

האיסוף נעשה ב-1 בנובמבר עד השעה 5בערב בסניפים הבאים:

   2125 Whitehall Place, Alameda :אלמידה

 1443 Cedarwood Ln., Suite D, Pleasanton :פלזנטון

 2923 Webster St., Suite 302, Oakland :אוקלנד

ליצירת קשר לחצו כאן

Lake Merritt Dental

על כל פאונד אחד של ממתקים ישלמו לכם במרפאה באוקלנד 1$ (עם הגבלה של 5 פאונד) כשגם הם יתרמו את כל מה שייאסף לעמותת Operation Gratitude הפועלת למען כוחות הצבא האמריקאי ומשפחותיהם.

מתי? עד 11.6, 8AM-5PM

איפה? Lake Merritt Dental,1900 Webster St. Oakland, CA 94612

ליצירת קשר לחצו כאן

אירועי האלווין 2019

אירועי האלווין 2019

מבתים מכושפים, מצעדי תחפושות (גם לכלבים..), פסטיבלים לכל המשפחה ועד למסיבות למבוגרים בלבד- כל כך הרבה אירועים ומסיבות יתקיימו בשבועיים הקרובים ברחבי העמק והמפרץ שהרשימה קצרה מלהכיל. קבלו את הרשימה (הכמעט) מלאה:

אוקלנד

10.26- DogFest Bay Area

10.26- Trunk or Treat Halloween Fest

דאנוויל

10.26- Danville: Pumpkin Jubilee Festival

גילרוי

עד 11.2- Gilroy Gardens: The BOO is BACK!

לוס גאטוס

10.27- Los Gatos Halloween Pet & Kids Parade

מאונטיין ויו

10.26- Mountain View: Monster Bash

10.26- Mountain View: Annual Pumpkin Festival

סן חוזה

עד ה-11.2- Trick or Treat Trail at Winchester Mystery House

10.31- Trick or Treat Trail along Lincoln Avenue

10.31- Children's Discovery Museum of San Jose: Halloween Family Night

סנטה קלרה

עד 11.2- California's Great America: Halloween Haunt 2019

10.31- Westfield Valley Fair: Halloween Family Trick-or-Treating

10.31- Children's Halloween Party

סן פרנסיסקו

עד 11.3- “Terror Vault” Halloween Haunt 2019

10.26- Balbooa Fright Fest 2019

10.26- Ghirardelli Square's Trick or Treat

10.26- Castro Glow in the Streets Block Party

10.27- Halloween Hoopla

סן קרלוס

10.26- Hiller Aviation Museum: Haunted Hangar Party

פאלו אלטו

10.27- 25th Annual Halloween Carnival

10.31- Stanford Shopping Center: Halloween Spooktacular

פרימונט

10.26- Fremont: “Spooktacular” Halloween Twilight Hike

קמפבל

10.26- Guinness World Record Thriller Dance-Off

10.27- Downtown Campbell Creepy Crawly Halloween Trick or Treating 2019

קופרטינו

10.26- Spooky Times at Deer Hollow Farm!

11.2- מסיבת האלווין עם להקת פלסטר ודי ג׳יי עמית גלעד

חג ההודיה: הסיפור מאחורי תרנגול ההודו והפאי הריחני

חג ההודיה: הסיפור מאחורי תרנגול ההודו והפאי הריחני

מאת: טובה בירנבאום

ממש כמו פסח, שבועות וסוכות היהודיים, גם חג ההודיה האמריקאי – מקורו בלוח השנה החקלאי. המתיישבים הבריטים בתחילת המאה ה17, הביאו איתם מאנגליה ליבשת החדשה את חג האסיף, שהיה נהוג בכנסיה הפרוטסטנטית. אבל לקח זמן עד שלמתיישבים החדשים הייתה סיבה לחגוג: לפי הסיפור, החג נחגג לראשונה ב״עולם החדש״ לאחר הצלחה ראשונית בגידול התבואה המקומית, שהביאה לסיומה של תקופה קשה של סבל וחרפת רעב. עד שפיצחו את סודות החקלאות של האדמה החדשה והלא מוכרת, בעזרתם הנדיבה של השבטים המקומיים, הם איבדו כמחצית מחבריהם, איתם הגיעו בספינת הראשונים המפורסמת, המייפלאואר.

לסעודה ההיסטורית הוזמנו בני השבט האינדיאני המקומי, הוואמפאנואג, כאות תודה על שלימדו אותם את סודות החקלאות והדיג המקומיים, ואשר בזכותם הצליחו סוף סוף לגדל חיטה, תירס, דלעת ותפוחי אדמה. אבל האידיליה שנושבת מן הציורים של סוף המאה ה19, בהם המתיישבים החדשים מסובים לשולחנות עמוסי כל טוב לצד האינדיאנים המקומיים, לא בהכרח מוסכמת על כולם; אנחנו יודעים היטב כי שבטים אינדיאנים שלמים נמחקו תחת ידם הכובשת של המתיישבים החדשים, וגם החברה האמריקאית עברה תהליך התבגרות והכרה בסיפור ההיסטורי האמיתי. גרסאות קצת פחות עליזות על מקורו של החג מייחסות אותו לחגיגות שנערכו לאחר ניצחון המתיישבים החדשים בקרב עקוב מדם עם שבט הפקוט האינדיאני, בקונטיקט בשנת 1637.

החג נחגג מתחילת המאה ה17 בווריאציות שונות, אך קיבל את תוקפו הרשמי רק בשנת 1941 ע״י הנשיא רוזוולט, שקבע כי חג ההודיה ייחגג בכל שנה ביום חמישי הרביעי של חודש נובמבר. התפריט של ארוחת הערב, שנאכלת בסיומו של אחר צהריים משפחתי ארוך וחמים במיוחד, כוללת, בנוסף לצלי תרנגול ההודו המפורסם, מאכלים אופייניים מגידולי המתיישבים הראשונים: רוטב בשר, מחית תפוחי אדמה, בטטה, שעועית ירוקה, רוטב חמוציות, וכמובן לקינוח- פאי דלעת מהביל.

חג ההודיה, שהחל כחג דתי, הפך עם השנים לחג אמריקאי לאומי חילוני. עבור רבים מאיתנו, הישראלים, ציון החג הוא מעין 'מבחן'  לגבי רמת ההשתלבות שלנו בתרבות האמריקאית. אנו עוברים מהתעלמות מוחלטת מקיומו להתחמקות מנומסת מהזמנה לארוחת החג ועד להתארחות בבית משפחה אמריקאית שחוגגת כהלכתו ולבסוף מעזים לערוך אותו בעצמינו ואף להזמין אחרים.

כיון שמדובר בחג לאומי חילוני הוא מאפשר לצקת לתוכו תכנים תרבותיים נוספים ולחבר אותו לערכים משפחתיים וקהילתיים שחשוב לנו להדגיש בבית. אם בחרתם לציין את החג, ותרצו להוסיף לו נופך אישי משפחתי, תוכלו להציע למסובים לערוך סבב בו כל משתתף חולק עם חבריו דבר אחד עליו הוא או היא מכירים תודה הערב.

אם חשקה נפשכם להוסיף טקסט מהתרבות היהודית, אפשר לשיר קטעים מתוך תפילת ההלל המסורתית, שרצופה במנגינות מוכרות וטקסטים שאומרים במילים יפות  ופיוטיות, פשוט- תודה. אפשר להוסיף שירי תודה עבריים מודרניים כמו ״לעבודה ולמלאכה״ של ביאליק, ״תודה״ של עוזי חיטמן, ״מודה אני״ של מאיר אריאל, "כולנו זקוקים לחסד", "אלוהים נתן לך במתנה", "אנשים טובים באמצע הדרך", ואיך אפשר בלי-

“What a wonderful world” , או בגרסה העברית המקסימה של עלי מוהר ומאור כהן- "איזה אחלה עולם".

ניתן לערוך לקראת החג פעילות משפחתית של הכנת חבילות או יצירת כרטיסים לקהילה אחרת שתשמח לקבל מזון או תשומת לב. הפן החינוכי מאחורי פעילות כזו עשוי לשים דגש על כך שאנו מודים על השפע שהתברכנו בו ואחת הדרכים להודות היא לתת לאחרים שישמחו לקבל.

כמו בכל חג – הטקס הפרקטי הוא החלק שנחרת בזיכרון והוא זה שעשוי לשרת את המסר שחשוב לנו להעביר. אז הנה, אתם מוזמנים לקחת את חג ההודיה ולחגוג אותו באופן האמיתי ביותר לכם ולמשפחתכם ולחגוג את הערכים שקרובים אל ליבכם.

מאחלת לכולנו ימים יפים, ושרק יהיה לנו על מה להודות!

המקומות הכי שווים לעשות בהם Trick or Treat

המקומות הכי שווים לעשות בהם Trick or Treat

בתים מקושטים, מלאי גדול של ממתקים ואווירה מפחידה כמיטב המסורת – אלו שלושת הדברים שיהפכו את חוויית ה- Trick or Treat למושלמת. ברחבי העמק והמפרץ יש לא מעט שכונות שמציעות את זה והנה רשימה של המובחרות שביניהן מתוך אתר Red Tricycle:

סן פרנסיסקו

Belvedere Street (between Parnassus Ave. and 17th Street)

ברחוב הזה מתקיימת מעין מסיבת הלוואין ולא סתם "טריק או טריט" מסורתי. רוב הבתים מקושטים למופת, מכיוון שהשכונה נמצאת על גבעה, כדאי להביא עגלה לקטנטנים. המקום רועש וצפוף, בעיקר עם משפחות עם ילדים מתחת לגיל 10. מומלץ להגיע מוקדם, לפני שנגמרים הממתקים. האמת היא שהדבר הכי מפחיד בהאלוין בשכונה הזאת הוא למצוא חנייה.

Fair Oaks Street (between 21st and 26th Streets)

השכונה הזאת מושלמת ל"טריק או טריט", במיוחד לילדים צעירים יותר, מכיוון שהאקשן מתחיל אפילו לפני רדת החשיכה. מוכרי החנויות הידידותיים יתנו בשמחה ממתקים לכל המבקרים.

Fair Oaks Street (between 21st and 26th Streets)

לא רחוק מרחוב 24 של נוי וואלי, גם הרחוב הזה ידידותי במיוחד לילדים, מכיוון שהוא סגור לתנועה. שימו לב שברוב הבתים מתחילים לחלק ממתקים רק אחרי 6 בערב.

Sea Cliff

השכונה הזו מציעה שילוב ייחודי של אוירת חג ויוקרה…פה תזכו להליכה בין בתים מפוארים עם גינות פרטיות יפות, תוכלו לשמוע קולות גלים מתנפצים, ואולי גם לקבל ממתקים קצת יותר איכותיים… גם לכאן כדאי להגיע מוקדם יותר.

 

איסט ביי

Cleveland Heights/Haddon Hill (just west of Lake Merritt between Lakeshore and Park)

השכונה הזאת שבעיר אוקלנד ידועה בקישוטים מושקעים ובממתקים שווים במיוחד!

Berkeley Hills (Mariposa Avenue)

הרחוב הזה סגור לתנועה לכבוד החג, כך שהילדים יכולים לשוטט בחופשיות בין הבתים ולאסוף ממתקים. בשנים קודמות היו גם מתנפחים.

Alameda

עבור הילדים שהולכים לישון מוקדם, רחוב וובסטר הוא אופציה טובה  לעשות Trick or Treat בו חנויות רבות מפנקות בממתקים בשעות מוקדמות יחסית ומי שרוצה לצאת בערב, אל תפספסו את בלוק 300 ברחוב Haight!

סאות' ביי

Downtown Los Altos

למי שמעדיף לצאת ל"טריק או טריט" במשך היום ולא בערב, הדאון טאון של לוס אלטוס הוא בהחלט אופציה טובה. כאן בעלי החנויות השונות ישמחו לחלק ממתקים לילדים, ואתם, עדיין תוכלו לאכול ארוחת ערב בבית בשקט.

Cambrian Park

בשכונת קמבריאן החביבה תמצאו אוירת חג שאולי תשכנע אתכם לוותר על הנסיעה לעיר. השכונה מקושטת ברובה, והיא מומלצת לשיטוט בליל כל הקדושים עם הילדים.

Los Gatos: Almond Grove

גם כאן, איזור Almond Grove בדאון טאון של העיר לוס גאטוס ייסגר לתנועה באיזור של השדרה Tait Ave., מה שתורם, כמובן, לבטיחות הילדים. הבתים מקושטים, והדיירים ישמחו לחלק ממתקים לכל דורש.

Rose Garden
זוהי שכונה עתיקה בסן חוזה, עם הרבה בתים ויקטוריאנים (וגם צריפים מוזנחים) וגן וורדים גדול במרכזה. כאן תהנו מחווית "טריק או טריט" יותר רגועה ופחות עמוסה.

Willow Glen

ברחוב לינקולן ישנם הרבה בעלי חנויות שמחלקים ממתקים לכל המבקרים, בשעות הבוקר לקטנטנים, ובשעות אחר הצהריים לילדי בית הספר.

חוות ה-Pumpkin Patch המוצלחות באזור הביי

חוות ה-Pumpkin Patch המוצלחות באזור הביי

הסתיו כבר כאן, ואיתו נפתחו שעריהן של כל חוות הדלועים באיזור. האטרקציות בכל חווה הן מעט שונות, אך ברובן תמצאו מגוון גדול של דלועים בגדלים ובצבעים שונים, נסיעה ברכבת, מבוך מחציר, עמדות צילום מיוחדות והיכרות עם המגוון המרשים של זני הדלעת. אז רגע לפני שחג ההודיה מגיע ואיתו ייסגרו מרבית החוות, פנו לעצמכם כמה שעות וקפצו לאחת מהן לספוג קצת אווירת חג

Spina Farms

בין סן חוזה למורגן היל ממוקמת חוות Spina אשר מציעה שלל אטרקציות לילדים וביניהם נסיעה בטרקטור, קטיף של תירס וסיור בין 60 סוגים שונים של דלועים. בסופי שבוע ישנה גם רכיבה על סוסי פוני, פינת ליטוף והופעות חיות.

מיקום:  Santa Teresa Blvd, Morgan Hill, CA 95037

שעות פתיחה: ראשון-חמישי 9-6, שישי-שבת 9-7 עד סוף אוקטובר

מחיר: כניסה חופשית באמצע השבוע, 5$ למשפחה בסוף שבוע. האטרקציות כרוכות בתשלום

לפרטים נוספים לחצו כאן

Lemos Farm

זה כנראה הסבא של כל שדות הדלועים באיזור עם שילוב של פעילויות לכל הגילאים. לבני החמש ומטה יש מבחר של דלועים, רכיבה על סוסי פוני, נסיעה ברכבת ונסיעה בת 10 דקות בשדות החציר. בבית הרוחות והשדים יש שתי גרסאות, הגרסה הקלילה לקטנטנים, וגרסת בני הנוער והמבוגרים שבה עובדים שחקנים אמיתיים שנשכרו כדי להפחיד אתכם, אז הרחיקו משם את הילדים הצעירים יותר. המקום נמצא ממש בלב Half Moon Bay, כך שאפשר לשלב אותו עם קפיצה לחוף הים.

מיקום: Lemos Farm, 12320 San Mateo Rd. (Hwy 92), Half Moon Bay, CA 94019

שעות פתיחה: 9AM-5PM

מחיר: המחירים משתנים בהתאם לאטרקציה.

לפרטים נוספים לחצו כאן

Farmer John’s Pumpkin Patch

זה המקום לחוויה עממית יותר. אין כאן אטרקציות מיוחדות או את הקיטש האופייני, אבל יש המון יופי טבעי ומבחר מרהיב של דלועים. תוכלו למצוא כאן יותר מ-60 זנים של דלעת, כולל הדלעת המקומית המיוחדת שמגיעה למשקל של 100-200 ק"ג! עושה לכם חשק לגדל דלעת משלכם? כאן מוכרים זרעים לחובבי גינון. יש כאן גם אפשרויות צילום מדליקות, אוהל אינדיאני אותנטי, תצוגת דלועים רצינית, טרקטור ישן והמון דלועים.

מיקום: Farmer John's, 850 North Cabrillo Highway, Half Moon Bay, CA

שעות פתיחה: 9AM-5PM

מחיר: חינם

לפרטים נוספים לחצו כאן

Arata Pumpkin Farm

לא חסרים שדות דלועים ב-Half Moon Bay, אבל מעטים יכולים להתהדר בשדה תירס גדול ובמבוך חציר גדול כמו כאן. בחווה הזו תמצאו גם אסם רדוף רוחות, תוכלו לרכב על ערימת חציר ולשחק באזור הילדים, שגם בו יש מבוך חציר קטן. תביאו אוכל לפיקניק ותכננו לבלות כאן את היום.

מיקום: Arata Pumpkin Farm, 185 Verde Rd. Half Moon Bay, CA 94019

שעות פתיחה: ראשון עד חמישי- 9AM-6:30PM

שישי-שבת- 9AM-10:30PM

מחיר: דלעת עולה החל מ-1$, ומחיר הכניסה לכל אטרקציה משתנה.

אתר: aratapumpkinfarm.com

G&M Farms

בנוסף לכל הפעילויות שהמקום הזה מציע, פה אפשר גם ממש ללכת לאיבוד. במקום, מבוך תירס גדול במיוחד, מלא בעיקולים וסיבובים ודרכים ללא מוצא. ברגע שתצליחו להיחלץ משם, תוכלו ליהנות מהאטרקציות האחרות, רכיבה על סוסי פוני, קרטינג ורכבת. בנוסף, אתם יכולים לבחור לעצמכם דלעת, או לאסוף אחת מהדוכן, ביחד עם כל מיני פריטי נוי נוספים ברוח הסתיו.

מיקום: G&M Farms, 487 East Airway Blvd, Livermore CA 94551

שעות פתיחה: בסוף השבוע מ-10AM-6PM. שעות הפתיחה של המבוך משתנות, מומלץ לבדוק באתר את שעות הפתיחה המדוייקות.

מחיר: חינם

אתר: gmfarms.com

Clancy’s Pumpkin Patch

החווה הוקמה כבר ב-1979 ומאז מגדלים בה מידי שנה את כל סוגי הדלועים, בכל הצבעים והצורות. במקום ישנו מבוך מחציר ותפאורה המותאמת להאלווין.

מיקום: Clancy’s, 1620 7th Ave., San Francisco, Ca.

שעות פתיחה: אוקטובר 1-31, 9AM-9PM

אתר: clancystrees.com

Alameda Point Pumpkin Patch

למשפחת Speer שני שדות דלעת, האחד באמריוויל, והשני ב-Alameda Point. בשדה החביב באלמידה תמצאו קיר טיפוס, טרמפולינות אתגריות, מגלשות ענק, אומגה באורך 60 מטר לאמיצים, פינת ליטוף ומתנפחים לקטנטנים. וכמובן, המון דלועים!

מיקום: Alameda Point, 2453 Hancock St. Alameda Ca 94501

שעות פתיחה: אוקטובר 1-31, 10AM-10PM

אתר: speerfamilyfarms.com

Clayton Valley Pumpkin Farm

אפשר לבלות כאן כמה שעות טובות בחוות הדלעות, עוד לפני שבכלל מגיעים לשלב בחירת הדלעת המושלמת. הילדים יתלהבו מה- Plumpkin Playland עם מנהרת החציר העצומה, ממירוצי הברווזים ושלל המשחקים האחרים שהמקום מציע. הם ייהנו גם לפגוש את חיות החווה, ולנסוע ברכבת הקטנה שמסתובבת במקום. עוד יתרון של המקום הוא שהם בדרך כלל פותחים את האתר לציבור כמה ימים לפני השאר.

מיקום: Clayton Valley Pumpkin Farm,  1060 Pine Lane, Clayton, CA 94517

שעות פתיחה: עד ה-31 באוקטובר, 9AM-7:30PM

מחיר: הכניסה חינם, חלק מהפעילויות הן בתשלום. נסיעה ברכבת עולה 3 דולר לאדם (חינם עד גיל שנה).

אתר: cvpumpkinfarm.com

Smith Family Farm’s Pumpkin Patch

בחווה הזו תוכלו ליהנות מפינת ליטוף, לרכב על ערימות חציר שנגררות על ידי טרקטור, לחפור כדי למצוא תפוחי אדמה ולקטוף את הדלעת שבחרתם בעצמכם מתוך השדה. יש כאן גם דברים מעניינים לטעום כמו גבינות וגלידת דלעת.

מיקום: 440 Sellers Ave., Brentwood, Ca. 1-925-625-5966

שעות פתיחה: , 30 בספטמבר עד 31 באוקטובר, 9AM-5PM

מחיר: 12.5 דולר למבוגר, 11 דולר לילד בסופי שבוע, 10 דולר לכל בימים שני-שישי, המחיר כולל דלעת ואת כל הפעילויות במקום. מקבלים מזומן וצ'קים בלבד!

אתר: https://jkdevera2.wixsite.com/smithfamilyfarm

Webb Ranch Pumpkin Patch

נסיעה קלה על ה-280 תוביל אתכם אל החווה המשפחתית הזאת שיש בה יותר מ-20 זני דלעת אורגניים, וגם רכיבה על סוסי פוני, רכבת קטנה, רכיבה על ערימות חציר, מבוך מחציר ופינת ליטוף.

מיקום: Webb Ranch,2718  Alpine Road, Portola Valley, CA 94028

שעות פתיחה: עד ה-31 באוקטובר, 10AM-6PM

מחיר: הכניסה חינם. כל האטרקציות מחייבות כרטיס.

אתר: Webbranchinc.com