מאי 2019: תערוכות אמנות מומלצות בעמק הסיליקון והסביבה

מאי 2019: תערוכות אמנות מומלצות בעמק הסיליקון והסביבה

מאת: אביטל משי

איזה כיף להמליץ  על תערוכות צבעוניות ומעניינות. ב-SFMOMA תעלה החודש תערוכה רטרוספקטיבית גדולה לאמן אנדי וורהול, בפרוייקט מינסוטה תעלה תערוכה העוסקת בכישלונות הייטקיסטיים, במוזיאון אוקלנד תערוכה על קהילת הלהט"בים ובפורט פוינט בסן פרנסיסקו יחל פרויקט ייחודי המזמין מהגרים מכל העולם לתרום פיסות בד וצמר המייצגות את הסיפור האישי של המשפחה שלהם או התרבות שממנה הגיעו.

Andy Warhol – From A to B and Back Again

(Ethell Schul 36 Times, Andy Warhol (1963

מי לא מכיר את השם ״אנדי וורהול״? אחד האמנים המפורסמים והמוכרים ביותר אשר הבין את עוצמתם של דימויי היום-יום כפי שאף אחד לא הבין זאת לפניו. תערוכה רטרוספקטיבית זו מגיעה אלינו לאחר שהופיעה בחודשים האחרונים במוזיאון הוויטני בניו-יורק. התערוכה שוקלת מחדש את עבודותיו של האמן המפורסם ומצביעה על הקשר העמוק שלהן עם סוגיות חברתיות חשובות מימי חייו אשר ממשיכות ומהדהדות גם היום.

SFMOMA

התערוכה פתוחה לקהל החל מה-19 במאי ועד ה-2 בספטמבר.

Rina Banerjee – Make Me a Summary of the World

Take me, take me, take me… to the Palace of love, Rina Banerjee 2003

האמנית רינה בנרג׳י עוסקת בארבעה נושאים התלויים זה בזה וראויים לתשומת לב עולמית – הגירה, גלובליזציה, פמיניזם ושינויי אקלים. בנרג׳י, אוספת חפצים מושבעת, מרכיבה את פסליה מאובייקטים צבעוניים ומרהיבים המגיעים ממקומות שונים בעולם. התוצאה, מעניינת ומורכבת מופיעה בו-זמנית כחפץ מוכר וזר כאחד. תערוכה זו היא הרטרוספקטיבה הראשונה של האמנית ומכילה עבודות מ-20 שנות יצירה ובתוכן גם עבודה שהוצגה בעבר בביאנלה בוונציה.

San Jose Museum of Art

התערוכה פתוחה לקהל מה-16 במאי ועד ה-6 באוקטובר

System Failure

Queer Connections, Faith Holland 2017

שמעתם פעם על מנטרת הכישלון של עמק הסיליקון? כישלון מהיר!! כישלון גדול!! כישלון תדיר!! כישלון גדול יותר!! הסיכון הגבוה של חברות ההייטק המקומיות הפך להיות סימן ההיכר שלהן, אך מי בעצם מרוויח ומי מפסיד כאשר חברות אלו נוחלות כישלון? תערוכה קבוצתית זו, מצביעה על הפוטנציאל היצירתי של הכישלון אך גם על חשיבותה של האחריות החברתית ועל העוולות הנלוות בדרך כלל לכישלון. האמנים המשתתפים מזכירים לנו שלעיתים קרובות מדי הכישלון הוא לא באג בלתי צפויי אלא תכונה מובנית וידועה מראש.

Minnesota St. Project

התערוכה פתוחה לקהל מה-4 במאי ועד ה-25 במאי

Metamorphosis

New Bodies for Lost Souls, Okuda San Miguel

האמן אוקודה סן מיגל הוא צייר ופסל ספרדי הידוע בסגנונו הייחודי המכיל תבניות גיאומטריות צבעוניות בכדי לצייר אנשים, בעלי חיים, גולגלות ודימויים אייקוניים דתיים. תערוכה זו מתמקדת ברעיון המטמורפוזה החוזר ונשנה בעבודותיו – היצירות המוצגות מתמקדות בקשר שבין האדם לחיה ובאפשרות לטרנספורמציה של בני אדם לבעלי חיים.

Heron Arts

התערוכה פתוחה לקהל עד ה-11 במאי

Queer California: Untold Stories

בואו לשמוע סיפורים על קליפורניה מפיהם של אלו אשר בדרך כלל קולם אינו נשמע. תערוכה זו מתמקדת בסיפורים מקהילת הלהט״ב, נשים ואנשים של צבע. המדיה אמנותית הכוללת צילום, וידאו, מוסיקה ועוד, מהווה במה לאנשים אלו ונותנת מקום לאקטיביזם חברתי אשר חושף ארטיפקטים נדירים כגון צילומים, מגזינים, תחפושות וחומרים היסטוריים נוספים. התערוכה גם מאפשרת למבקרים לחשוף את הסיפורים שלהם ולהציג אותם כחלק מן האוסף ההיסטורי של סיפורה של קליפורניה.

Oakland Museum of California

התערוכה פתוחה לקהל עד ה-11 באוגוסט

Immigrant Yarn Project

אולי הגיע הזמן להתעלות מעל ההבדלים המפרידים בינינו ולזהות את מה שיש לכולנו במשותף? פרויקט ייחודי בפורט פוינט בעיר מזמין מהגרים מכל העולם לתרום פיסות בד וצמר המייצגות את הסיפור האישי של המשפחה שלהם או התרבות שממנה הם מגיעים. אינספור טלאים, פונפונים, שמיכות ועוד יוצרים יחד מטאפורה למקום המשוגע, המגושם, המגוון והצבעוני שאנחנו חיים בו אשר כל כולו נוצר על ידי מהגרים וצאצאיהם.

Immigrant Yarn Project

פתוח לקהל בימי שישי עד ראשון, עד ה-19 במאי.

ציטוט לסיום: ״אני חושב שכולם צריכים לאהוב את כולם״ ~ אנדי וורהול

למחשבות נוספות, צילומים מתערוכות וצילומים של האמנות האישית שלי – avitalix@

אפריל 2019: תערוכות אמנות מומלצות בעמק הסיליקון והסביבה

אפריל 2019: תערוכות אמנות מומלצות בעמק הסיליקון והסביבה

מאת: אביטל משי

מקבץ התערוכות החודש עוסק ברובו בחומרים מוכרים ותהליכי יצירה שחוזרים על עצמם שוב ושוב. התוצאות יפות ומפתיעות, ומזמינות את הצופים לחשוב על תרבות השפע שבה אנו חיים.

Material Domestication

Ellipse by Nathan Craven, 2013

תערוכה זו מציגה את עבודותיהם של שישה אמנים עכשוויים אשר מתמקדים בחומרים, במיומנויות של עשייה ובזהות אשר באה לידי ביטוי ביצירות אשר בהן מתקיימת חזרתיות. עבודות אלו כוללות פרקטיקות של סריגה, אריגה, תפירה אשר בדרך כלל מזוהות עם עשייה נשית וביתית. האמנים המציגים מנסים לטשטש את החיבור המיידי שבין הפרקטיקה מסוימת זו לבין הזהות המגדרית.

התערוכה פתוחה עד ה-14 ביולי

Museum of Craft and Design

Ordinary

Untitled (extension cords-green) by Dana Hemenway, 2013

האמן מרסל דושאן היה הראשון אשר לקח אובייקטים יומיומיים והצביע עליהם כאמנות. כיצד חפצים מוכרים הנמצאים בסביבה שלנו ומשפיעים עלינו כל הזמן יכולים להיות מוצגים כיצירות אמנות? אמנים רבים המשיכו לדון בשאלה זו. בתערוכה הנוכחית שמונה אמניות אשר עוסקות בחפצים יומיומיים מציגות את התשובה שלהן לשאלה זו.

התערוכה פתוחה לקהל עד ה-19 באפריל

Artworks Downtown

 

Robert Therrien

Robert Therrien, No Title (Witch Hat), 2018

עבודותיו של רוברט תריאן, גם הן עוסקות בחומרים מוכרים ובצורות שחוזרות על עצמן. תריאן בוחר נושא פשוט לכאורה ומתרגם אותו שוב ושוב תוך שהוא משתמש במידות ובמימדים שונים. העיסוק החזרתי מייצר תהליך שבו המשמעות הולכת ומשתנה ונוצרים מוטיבים שונים ומשונים – כך איש שלג הופך להיות ענן ומקור של חסידה הופך להיות כובע של מכשף.

התערוכה פתוחה לקהל עד ה-11 במאי

Gagosian Gallery

Snap+Share

Erik Kessels, 24HRS in Photos, 2011

כיצד העולם שלנו הפך להיות כל כך שופע בתמונות? המבקרים בתערוכה זו מוזמנים לחוש את העומס הנוצר מערימות על ערימות של תמונות מודפסות או כאלו המופיעות באינטרנט בפרק זמן של 24 שעות. החל מתמונות אשר נשלחות בדואר וגמר ב״ממים״ ויראליים אשר מיוצרים ומופצים על ידי המקרר הדיגיטילי (!!!).

התערוכה פתוחה לקהל עד ה-4 באוגוסט

SFMOMA

Receivership

Classification Cube by Avital Meshi, 2019

אני שמחה לבשר שבסוף החודש נפתחת תערוכת הסיום של לימודי התואר השני באמנות של המחלקה למדיה חדשה ואמנות דיגיטלית ב-UC סנטה-קרוז (במקרה… אני אחת הסטודנטיות המציגות בתערוכה). בתערוכה 14 אמנים שמציגים עבודות הנוגעות בצורה זו או אחרת בתרבות הטכנולוגית והדיגיטלית העכשווית. העבודה שלי לדוגמה, מזמינה את הצופים לחשוב על הגוף האנושי כפי שהוא מוצג בטכנולוגיות של מציאות מדומה ובינה מלאכותית כמו גם לבחון כיצד נראה הגוף שלהם עצמם בתוך המדיות האלו.

פתיחה חגיגית ב-27 באפריל (אני אהיה שם, בואו להגיד שלום).

התערוכה פתוחה לקהל עד ה-12 במאי.

Sesnon Gallery, UCSC

ART MARKET SF

לחובבי הירידים – יריד האמנות העכשווית ״ארט-מרקט״ חוזר אלינו עם מבחר גלריות מכל רחבי ארה״ב והעולם המציגות אוסף מגוון של יצירות אמנות.

היריד פתוח לקהל מה-25 ועד ה-28 באפריל

Art Market SF

 

ציטוט מעניין לסיום:

״זהו מוסר ההשכל של ההיסטוריה כולה: חזרתיות״ ~גרטרוד שטיין

למחשבות נוספות, צילומים מתערוכות וצילומים של האמנות האישית שלי – avitalix@

מרץ 2019: תערוכות אמנות מומלצות בעמק הסיליקון והסביבה

מאת: אביטל משי

תערוכות מרתקות החודש ברחבי העמק, מביאות אלינו אמנות עכשווית חזקה במיוחד אשר בוחנת את הקשר בינינו לבין רובוטים, טכנולוגיה, תיאוריות פיזיקליות, ריקוד ואקטיביזם חברתי.

Discrete Figures

שלא כהרגלי, הפעם אני ממליצה על אירוע שהולך להתקיים בעוד חודשיים, מכירת הכרטיסים עוד לא החלה אבל ברור לי שהאירוע הזה הולך להיות הצלחה כבירה שאסור לפספס (הכרטיסים בטח ימכרו מייד). מדובר במופע יוצא דופן שהולך לשגע לכם את הראש!! שיתוף פעולה בינלאומי בין קבוצת מחקר טכנולוגית מיפן ולהקת רקדניות מוכשרות משלבים בין חשיבה מתמטית, ניו-מדיה, הנדסה וכוריאוגרפיה ויוצרים יחד מופע שמבטא את הקשר שבין האדם לטכנולוגיה. המופע כל כך מלהיב ושובר גבולות עד לכדי כך שברגעים מסוימים קשה להבחין בין האדם לבין הייצוג הטכנולוגי שלו.

Gray Area

ארבעה מופעים שיתקיימו ב-17 וב-18 במאי בסן פרנסיסקו.

Virtual Unreality

אם אנחנו כבר בענייני טכנולוגיה, תערוכה חדשה ושווה במיוחד של האמן אלן ראת׳ נפתחה החודש בסן חוזה. אמן זה, הוא מהראשונים שהחלו לשלב רעיונות של פיסול אלקטרוני, קינטי ורובוטי, וזכה להכרה בינלאומית נרחבת. בתערוכה מוצגים כ-35 פסלים אשר מייצרים מעין קהילה רובוטית פעילה במרחב הגלריה. חלק מן העבודות מצוידות בחיישנים רגישים המאפשרים להן לחוש את הצופים העומדים מולן ולהתנהג בהתאם. גם בתערוכה זו נבחן הקשר שבין האדם והטכנולוגיה תוך שהרובוטים השונים מתוכנתים להתנהג בצורה שהיא כביכול רגישה ואנושית.

San Jose Institute of Contemporary Art

התערוכה פתוחה לקהל עד ה-2 ביוני

From the Tower

תערוכה זו מציגה אוסף צילומים והדפסים של האמן הנודע אנדי וורהול. כמו בעבודות רבות של האמן, גם באוסף המוצג בתערוכה זו מופיעים סלבריטאים שונים כגון סילבסטר סטאלון, יוקו אונו, אינגריד ברגמן ועוד. וורהול מגיש לנו את הפרצופים המוכרים תחת פרספקטיבה צבעונית ושונה.

SFAI Main Gallery, Fort Mason Campus

התערוכה פתוחה לקהל עד ה-24 במרץ

Island Universe

איך נוצר העולם? תיאוריות שונות ועדויות כאלו ואחרות מנסות לתת הסבר לשאלה זו. האמן ג׳וזיה מק׳לני מציג את הביטוי החזותי שלו לתיאוריית המפץ הגדול. תוך שיתוף פעולה הדוק בין האמן לבין המחלקה לאסטרונומיה באוניברסיטת אוהיו, הוא יצר פסל מרהיב ומחושב המורכב ממתכת, זכוכית ואור. הפסל מצביע באופן ספציפי על הפוטנציאל לקיומם של יקומים מקבילים אשר נפתחים ומתרחבים לכיוונים אינסופיים.

Cantor Arts Center

התערוכה פתוחה לקהל עד ה-18 באוגוסט

TAP: Investigation of Memory

האמנית מילדרד הווארד בוחנת בעבודתה שאלות של זהות, גזע, דת, ריקוד ואקטיביזם חברתי. במיצב מולטימדיה גדול מימדים היא מציגה דוכן עתיק לצחצוח נעליים כאילו היה מזבח דתי.  לצידו טור של נעליים לבנות ופיסות מתכת של נעלי סטפס המכסות את המרחב כולו. העבודה מסמלת זכרונות מעברה של האמנית ומסייעת להמשיך ולעצב את הנרטיב האקטיביסטי של הקהילה השחורה בארצות הברית.

Oakland Museum of California

התערוכה פתוחה עד ה-1 בספטמבר

ציטוט מעניין לסיום:
״הדרך הטובה ביותר לצפות את העתיד היא ליצור אותו״ – אברהם לינקולן.

למחשבות נוספות, צילומים מתערוכות וצילומים של האמנות האישית שלי – avitalix@

פברואר 2019: תערוכות אמנות מומלצות בעמק הסיליקון והסביבה

פברואר 2019: תערוכות אמנות מומלצות בעמק הסיליקון והסביבה

מאת: אביטל משי

החודש אני שמחה להמליץ על תערוכות כיפיות וצבעוניות במיוחד. מגוון עשיר של מדיות החל מאופנה, פיסול וציור ועד לעבודות מולטי-מדיה ומציאות מדומה. האמנים המשתמשים במדיות אלו בוחנים כיצד הנוף היומיומי שלנו משתנה בהתאם למסורות שמהן אנו מגיעים, למצבים עמם אנחנו מתמודדים ולטכנולוגיות בהן אנו משתמשים.

Kimono Refashioned

בתחילת שנות ה-80, מעצבי אוונגרד יפניים הגיעו לפריז וכבשו אותה בסערה. ביגוד מינימליסטי עם גימורים וצורות חדשניות שינוי לגמרי את עולם האופנה. אך מסתבר שזו לא הייתה הפעם הראשונה שבה עקרונות העיצוב היפני השפיעו כל כך על האופנה הבינלאומית. תערוכה זו מראה כיצד הקימונו, הלבוש היפני המסורתי, היווה מקור השראה למעצבים רבים מזה 150 שנה. התערוכה בוחנת כיצד השראה זו באה לידי ביטוי ברמת החומרים, הצורות, הטכניקות והמוטיבים העיצוביים.

Asian Art Museum

התערוכה פתוחה לקהל מה-8 בפברואר ועד ה-5 במאי.

MATRIX 273

מאסאקו מיקי היא אמנית יפנית אשר עובדת בעמק מזה 20 שנה, יחד עם זאת, בעבודתה היא נשארת קרובה למסורות של ארץ הולדתה ובמיוחד אלו הנובעות מהקשר שלה עם אמונות ומנהגים הלקוחים מבודהיזם ושינטו, כמו גם מפולקלור יפני מסורתי. בתערוכה זו מיקי יוצרת אובייקטים גדולים וצבעוניים, עשויים לבד, אשר מתכתבים עם אמונות של יצורים שיודעים לשנות את צורתם ולהתחזות ליצורים אחרים. המבקרים בתערוכה מוזמנים ללכת בין האובייקטים השונים ולחוות את תחושת שינוי הצורה והמציאות האלטרנטיבית.

BAMPFA

התערוכה פתוחה לקהל עד ה-28 באפריל.

They Come to Us without a Word

האמנית ג׳ואן ג׳ונאס, מציגה לראשונה בארה״ב את העבודה שהוצגה בביתן האמריקאי בביאנלה של ונציה בשנת 2015. העבודה מורכבת מאלמנטים של מיצג, וידאו ארט, פרפורמנס, ציור ופיסול אשר מוצגים יחד לכדי חוויה עוטפת חושים ומזמינים את הצופים לצאת למסע החושף את שבריריות הטבע. ג׳ונאס היא אמנית פעילה מזה חמישה עשורים ונחשבת לחלוצה בתחום עבודות המולטי-מדיה.

Fort Mason Center

התערוכה פתוחה לקהל עד ה-10 במרץ

Monet: The Late Years

למי שראה בשנה שעברה את התערוכה המצוינת עם עבודותיו המוקדמות של קלוד מונה שהוצגה ב- Legion of Honor (וגם למי שלא ראה…), כעת אנו מוזמנים לראות את הפרק האחרון בעבודתו של אמן המופת. התערוכה מציגה 50 ציורים שאותם צייר מונה בהשראת הנוף שליד ביתו והאלמנטים המצויים בגנים של הכפר בו התגורר. הציורים מתארים בעיקר פרחים, שבילים, נחלים אשר הפכו תחת המברשת של מונה לספרייה אישית ואינטימית של דימויים טבעיים. ציורים אלו שצוירו בדרך כלל על קנבסים גדולים נחשבו במהרה לציורים נועזים וגאוניים שעיצבו את הזרם האימפרסיוניסטי.

de Young Museum

התערוכה פתוחה לקהל החל מה-16 בפברואר ועד ה-27 במאי

Show Me as I Want to Be Seen

כיצד אנו מתארים את הזהות העצמית שלנו, אם היא לא תמיד לגמרי מובנית ומובנת? מהו בעצם ה״אני״ אם הוא משתנה ללא הרף? המחשבה היהודית על זהות משתנה או כזו המתפרשת בעיני האחר באה לידי ביטוי במגילת אסתר בתנ"ך. סיפור זה מהווה דוגמא לפרקטיקות יהודיות להגדרה עצמית, ונושאים שמניעים מצב בו אדם מציג את עצמו כפי שהוא רוצה שיראו אותו. תערוכה זו עוסקת בזהות מורכבת ומשתנה ומציגה עבודות של קבוצת אמנים עכשווים המייצרים דימויים אמיצים של ״אני״ מפתיע, מורכב, משתנה ובלתי גמור.

Contemporary Jewish Museum

התערוכה פתוחה לקהל החל מה-7 בפברואר ועד ה-7 ביולי

The Urgency of Reality in a Hyper-Connected Age

ולסיום אני גאה לספר לכם על תערוכה מיוחדת שאני בעצמי משתתפת בה. התערוכה מוצגת אונליין כחלק מכנס מדעי העוסק בחידושים טכנולוגיים וגרפיקה ממוחשבת. הקהילה הפעילה בכנס מורכבת מחוקרים, מדענים, אמנים, מפתחים ואנשי עסקים בתחום. התערוכה הספציפית הזו, שואלת שאלות לגבי קיומה של ״מציאות״ בעולם שבו הנוף משתנה והופך להיות יותר ויותר גרפי ווירטואלי. קבוצת האמנים המשתתפים מגיבים לשאלה זו באמצעות מדיות שונות הכוללות אנימציות, משחקים, וידאו ארט ועבודות פרפורמנס.

ACM SIGGRAPH

התערוכה מוצגת אונליין

ציטוט מעניין לסיום-

״הלוואי ויכולתי תמיד להישאר כך, לחיות בשקט בפינה בטבע״ ~ קלוד מונה

למחשבות נוספות, צילומים מתערוכות וצילומים של האמנות האישית שלי – avitalix@

 

ינואר 2019: תערוכות אמנות מומלצות בעמק הסיליקון והסביבה

ינואר 2019: תערוכות אמנות מומלצות בעמק הסיליקון והסביבה

מאת: אביטל משי

שנת 2019 נפתחת עם תערוכות מרתקות. מקבץ התערוכות המומלצות עוסקות הפעם בשאלות הקשורות בהתנהגות – מהי המשמעות של ההליכה? איך אפשר לראות אמנות ולחוות אותה בצורה קצת אחרת? איך התנהגות של אנשים בהיסטוריה השפיעה על שינויים חברתיים גורפים? ואיך יתנהגו האנשים של העתיד?

Inter-Natural

מהם הגבולות של האנושיות? איך יראו האנשים של העתיד ואיך הם יתנהגו? במשך יותר משני עשורים, האמנית פטרישיה פיצ׳ניני שואלת את עצמה את השאלות האלו תוך שהיא מתבוננת בהישגים המדעים בתחום ההנדסה הגנטית והבינה המלאכותית. בתגובה היא מייצרת פסלים של יצורים שנראים אנושיים, אך גם מעידים על שילוב שבין האדם לבין בעלי-חיים, צמחים ומכונות. היצורים הדמיוניים מוצבים בחלל בצורה שבה הם לא רק נראים מציאותיים אלא גם נראה שיש ביניהם חיבור ואמפתיה המעידים על קשרים רגשיים עמוקים ויחסי אהבה פוסט-אנושיים.

Hosfelt Gallery

התערוכה פתוחה לקהל עד ה-26 בינואר

Art and China After 1989

תערוכה זו סוקרת תקופה היסטורית של אמנות סינית עכשווית. התערוכה בוחנת את התנועות הנועזות שנצפו במדינה החל ממחאות הסטודנטים בכיכר טיאנמן ב-1989 דרך הופעות מרהיבות שנצפו באולימפיידת בייג׳ין ב-2008. יצירות האמנות בתערוכה מצביעות על השינוי החברתי הגורף שהתרחש בסין בשנים אלו והביא אותה למרכז השיחה העולמית. התערוכה מגיעה לסן-פרנסיסקו לאחר שהוצגה בגוגנהיים בניו-יורק ומספר עבודות שהוצגו בה גרמו למחלוקת ציבורית גדולה… שזו כמובן, סיבה נוספת לבוא לראות את התערוכה!

SFMOMA

התערוכה פתוחה לקהל עד ה-24 בפברואר

East Meets West: Jewels of the Maharajas from the Al Thani Collection

תערוכה זו כוללת יותר מ-150 תכשיטים וחפצים יקרים אחרים אשר מסמלים את מערכת היחסים בין תרבויות המזרח והמערב כפי שבאה לידי ביטוי במעבר של חפצים אלו בין אירופה לבין הודו. האובייקטים המוצגים היו שייכים לקיסרים ולמהרג׳ות ובאמצעותם ניתן לראות את הדמיון ואת ההבדלים בין התרבויות – לדוגמא, הבדל מרכזי בא לידי ביטוי בשימוש המגדרי בתכשיטים הנשיים של אירופה אשר בהודו דווקא יקשטו את הגוף הגברי.

Legion of Honor

התערוכה פתוחה לקהל עד ה-24 בפברואר

Detour

איך אנחנו אמורים להתנהג כשאנחנו מבקרים במוזיאון? האם אפשר לחשוב על דרך אחרת שבה אפשר לראות אמנות ולחוות אותה? האמנית אנה פרוואצ׳קי מזמינה אותנו לבקר במוזיאון דה-יאנג בצורה קצת אחרת. בשיתוף פעולה מיוחד עם גוגל-ארטס, פרוואצ׳קי מציגה סרטונים קצרים במקומות שונים ברחבי המוזיאון ומתווים סיור אלטרנטיבי המוביל אותנו להסתכל מחדש על שטח הבניין ועל האוספים המוצגים בו. כל סרטון מטפל ברעיון אחר באמצעותו אנו מוזמנים לדמיין דרכים שונות לצפייה, לחיבור ולהתנהגות.

התערוכה מוצגת לקהל החל מחודש ינואר

De Young Museum

Other Walks, Other Lines

הליכה היא אחת ההתנהגויות היסודיות שלנו כבני אדם בדומה לשינה, אכילה ונשימה. אנשים הולכים בכל העולם אך כל אחד מאיתנו בוחר נתיבים שונים ללכת בהם. תערוכה זו בוחנת כיצד אמנים שונים מגיבים להתנהגות הספציפית הזו, מפרשים אותה ומשתמשים בה בכדי ליצור משמעות. העבודות המוצגות בוחנות את ההליכה בהקשר העכשווי וביחס לנושאים רלוונטיים כגון תכנון עירוני, הגירה ועוד. היצירות מציגות כיצד הליכה מאפשרת לנו להיות בעולם, לגלות אותו ואפילו ליצור אותו. בנוסף לעבודות המוצגות בתוך המוזיאון, יוצגו גם מופעי רחוב, תהלוכות והפגנות ציבוריות מחוץ למוזיאון.

התערוכה פתוחה לקהל עד ה-10 במרץ.

San Jose Museum of Art

ירידי אמנות: FOG CITY ו- UNTITLED, ART.

שני ירידים לאמנות ששווה לבקר בהם נפתחים החודש והם יציגו גלריות מכל רחבי העמק כמו גם מן הערים הגדולות בארה״ב ובאירופה. בנוסף לאמנות, יתקיימו שיחות והרצאות עם אמנים ואוצרים ויוצגו  פרוייקטים מיוחדים ומיצגים שהוזמנו במיוחד על-ידי אוצרי הירידים.

Untitled, ART

פתוח לקהל מה-18 ועד ה-20 בינואר.

FOG CITY

פתוח לקהל מה-17 ועד ה-20 בינואר

ציטוט מעניין לסיום – ״האמנות מצילה אותנו מהאמת״ ~ פרידריך ניטשה.

למחשבות נוספות, צילומים מתערוכות וצילומים של האמנות האישית שלי – avitalix@