בעניינים: המלצות השבוע

6.28 – אודי ויסמין מארחים את דביר בנדק: הלייט נייט עם יסמין לוקץ' ואודי ענתבי היא תוכנית בידור ישראלית אונליין אשר עלתה לשידור בערוץ "מסתגרים ביחד" של ה-ICC בעמק הסיליקון עם פרוץ הסגר, ומאז מתארחים בה מידי שבוע אמנים ידועים מישראל. והשבוע, יתארח השחקן דביר בנדק שידבר, בין היתר, על הקריירה בתאטרון ובקולנוע, הירידה הלא שפוייה במשקל (60 קילו!), פונדקאות, זוגיות עם שחקנית, ארגון Make a wish שהוא עומד בראשו ועוד ועוד ועוד. יום ראשון 12 בצהריים, לפרטים נוספים לחצו כאן.


7.28- מסעות במוזיקה קלאסית: סיפור סיפורים והופעה מוזיקלית של הפסנתרן איאן סקארףהאם נאלצתם לבטל את הטיול שתכננתם לחודשי הקיץ? עדיין לא מאוחר לצאת למסע! ה-OFJCC  מזמין אתכם לחוויה מוזיקלית בעלת ניחוחות מסע עם הפסנתרן איאן סקארף (Ian Scarfe) אשר ינגן יצירות מוזיקליות חובקות עולם וביניהן: אופוס 20, סיור בתעלות ונציה ב-Barcarolle, סמואל ברבר, פרדריק שופן, אופוס 60 וסקירה של מבחר סגנונות מוזיקליים מרחבי ארה"ב. להרשמה לחצו כאן.


7.15- משיניים למעיים: על תאי גזע והתחדשות איברים | פרופסור אופיר קליין

פרופסור אופיר קליין, ראש מחלקת גנטיקה רפואית ב-UCSF, יספר על התפתחויות בטיפול בתאי גזע, ויציג תוצאות מעבודת המעבדה שלו ב-UCSF במחקר על תאי גזע בשיניים ובמערכת העיכול כדוגמאות לאיברים שעוברים התחדשות באופן קבוע. ההרצאה תתקיים ביום רביעי, ה-15 ביולי ב-11 בבוקר ותיערך באנגלית. להרשמה לחצו כאן.


7.1- אומנות עד הבית- קליפורניה חולמת חלק ב'

ה-APJCC מזמין אתכם לחלקו השני של המפגש "קליפורניה חולמת" בו נתעכב על סיפורים שונים שימחישו את ייחוד איזור המפרץ בו אנו חיים, ונדון בשאלות כמו: מה יקרה בדורות הבאים? האם רוח החידוש וההמצאה עברו מיהודי מפרץ סן פרנסיסקו?  היכונו למפגש אינטראקטיבי, מהנה ומעשיר בהנחיית סיגל קלטר. המפגש מבוסס על התערוכה "קליפורניה חולמת" אשר הוצגה במוזיאון היהודי העכשווי בסן פרנסיסקו בשנים 2011-2013 והיתה הצלחה מסחררת. המפגש ללא עלות אך מותנה בהרשמה מראש כאן.


הצעות לפעילויות מקוונות למבוגרים בבית

מתוך אינסוף האתרים ורשימות הלינקים שמסתובבים הרשת, ליקטנו את המקורות המובחרים שיאפשרו לכם ללמוד בין היתר היסטוריה, שפות, הורות ואפילו לספוג קצת קולטורה בצפייה בהצגות תיאטרון אונליין. קבלו את הרשימה שכל הזמן מתעדכנת.


אתרים ללימודי אונליין לילדים בבידוד

הילדים מבלים עכשיו שעות מול המסך? אם אתם נאלצים לעבוד תוך כדי הסגר ומתקשים להעסיק אותם, נצלו את זמן המסך שלהם ללמידה והעשרה. מתוך מבול הרשימות שמסתובבות ברשת בחרנו לכם בפינצטה את האתרים שבאמת מלמדים ומכילים מידע איכותי וטוב- גם באנגלית וגם בעברית. לרשימה לחצו כאן.


jewishLIVE

פורטל לשידורים חיים הקשורים ליהדות מכל הזרמים. באתר תמצאו שידורים בנושאים שונים החל מתרבות ורוחניות ועד לתכנים לילדים. יהדות ללא קשר לחוויות יהודיות המוזרמות בשידור חי, מאירועי תרבות ועד רוחניות וכלה בתכנות לילדים. לכניסה לאתר לחצו כאן.

 

*רוצים לקבל עדכונים שוטפים מאתר בעניינים ומה-ICC בכלל? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו

אלופה

Comments are closed.