הריון ולידה

היא בליבי: ראיון עם גלי בק

מאת: דלית גבירצמן

אחרי ארבע וחצי שעות של שיחה מלב אל לב, המון צחוק וגם קצת דמע, שאלתי את גלי בק מהי אימהות בשבילה, ולפתע היא השתתקה. וואו, היא אמרה, לקחה נשימה עמוקה והביטה מסביבה כאילו מנסה לאמוד את גודל התשובה. היא בחנה את טיפות הגשם שנקשו על החלון בנסיון למצוא...Read More »


מרכז ליבי חוגג שנתיים בהפנינג חגיגי

מרכז ״ליבי – בית לגדול בו״ שנולד במחלקת ה-ICC בפאלו אלטו חוגג שנתיים וכיאה למעמד, יצויינו החגיגות בהפנינג גדול שכל כולו בוקר של הנאה, העשרה ומפגש חברתי קהילתי. באירוע, אשר יתקיים ביום חמישי ה-8 בפברואר, ישתתפו נשות מקצוע מהקהילה העוסקות בתחומי ההריון, הלידה וההורות הצעירה לצד יוצרות אשר ימכרו מוצרים...Read More »


בקרוב: מרכז ליבי חוגג שנה בהפנינג גדול לנשים בהריון ואחרי לידה

לאחר שנה מוצלחת ושופעת פעילויות לנשים בהריון ואחרי לידה, חוגג מרכז "ליבי-בית לגדול בו" שנה להיווסדו וב-1 במרץ הוא יציין זאת במסגרת ההפנינג השנתי אשר יתקיים ב-OFJCC בפאלו אלטו.

ליבי, המאגד בתוכו את כל הפעילויות, הסדנאות, ההרצאות וההדרכות להן זקוקות נשים בהריון ואחרי לידה, שירת במהלך השנה האחרונה מאות הורים בעמק...Read More »


הדיאדה של עמק הסיליקון: הכירו את מרכז ליבי

לאחר חודשים של הכנות, בשבוע הבא הוא סוף סוף ייצא לאוויר העולם. מרכז "ליבי", בית לנשים בהריון ואמהות אחרי לידה, יאגד לראשונה את כל הפעילויות, הסדנאות, ההרצאות וההדרכות להן זקוקות אותן נשים, והכל תחת קורת גג אחת ב-OFJCC שבפאלו אלטו.

המרכז, שהוא פרי חלומן וחזונן של הדס...Read More »


גדלו ירקות עם ילדכם

החודשים האלה, פברואר מרץ ואפריל, הם חודשים אידיאליים להוציא את הילדים החוצה ולשתף אותם בחגיגה של לכלוך עם מומנט חיובי. וגם הזדמנות פז ללמד אותם אי אילו אמיתות על ירקות טריים, עשבי תיבול ובריאות. אחרי שנטלו חלק בארגון, בבנייה ועזרו בשתילה- אין ספק שהירקות יאכלו בהרבה יותר הנאה, שלא...Read More »


חוויות מהפנינג אמהות

יום חמישי בבוקר. ההתרגשות בעיצומה. עבודה מרובה קדמה לה והיום זה היום! נשים עם בטנים מתקדמות יותר ופחות, אמהות עם תינוקות במנשאים ועגלות מתחילות להגיע. גם חברותיי, נשות המקצוע שלצידי

ארגנו כבר את הדוכנים שלהן, הכל כל כך יפה וחגיגי. ואני מרגישה כמו לפני לידה...Read More »