ילדים

פארקי השעשועים הגדולים באזור העמק והמפרץ

מאת: שלומית סאם-אקרמן

Great America

בגרייט אמריקה מגוון רחב של מתקנים ופעילויות המותאמות לכל הגילאים. לצד רכבות הרים מהירות ומפותלות ומתקני אקסטרים שיעיפו אתכם לגבהים ויסובבו אתכם באויר ב-360 מעלות, ישנם מתקנים רבים לגילאים הצעירים יותר, שייט אבובים, פארק מים הנפתח בימים החמים, תיאטרון המציג הופעות של דיסני ועוד. קחו בחשבון...Read More »


הכירו את תיאטרון הילדים של הילה ויפעת

4 שנים אחרי שהעלו את הגרסה הראשונה לתיאטרון שלהן, הילה ויפעת מגדירות את עצמן כסטארט אפ לכל דבר. ממלאכת התסריט, הבימוי והתלבושות ועד לעבודת השיווק וההפקה- הכל היה מונח על כתפיהן ובעבודה סיזיפית והמון יזע ודמעות הן הצליחו לבסס את עצמן ולהפוך לתיאטרון הילדים הרשמי של העמק.

"הרעיון להקים כאן...Read More »


סיפור השואה לפי גילאים

השואה הוא נושא מורכב וטעון להורים ולילדים. שלא כמו בארץ, הילדים אינם חשופים לנושא דרך מערכת החינוך הציבורית, במיוחד בגילאים הצעירים, וההורים לא תמיד יודעים באיזה גיל להעלות את הנושא ובאיזה אופן.

לקראת יום השואה החל ביום שני הקרוב, ריכז בית הספק "עמק" שבניו ג'רזי עבור הקהילה...Read More »


הורות כצוק איתן

בעקבות אירועי השבועות האחרונים בישראל התעוררו בי מחשבות על ההתמודדות שלנו, האוכלוסיה הישראלית בפנינסולה האמריקאית, עם הדיווחים הקשים המתלווים למבצע "צוק איתן". כיצד לענות על שאלות הילדים הבוגרים המודעים למתרחש, ומה ואם להגיד לאלו הצעירים שכלל אינם יודעים. איך לעזור לעצמנו ולילדינו שחזרו מביקור בארץ וחוו בעצמם את האזעקות...Read More »


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button