הספריה הישראלית

 

 

לתשומת לבכם, הספרייה עוברת לחדר חדש בג'ייסיסי. על מועד פתיחתה מחדש תמסר הודעה נפרדת.

***הספרייה הישראלית מחפשת תרומות של ספרים למבוגרים. לתרומות אנא צרו קשר

הספרייה מספקת הזדמנויות לפיתוח אוריינות ומיומנויות, ובעיקר הרבה הנאה. הספר, שאמור להיות מצרך תרבותי בסיסי, הפך זה מכבר למצרך יקר ערך. מי מאיתנו שמכור לספרים, אינו נהנה מההוצאות הכרוכות בכך. אם גם אתם אוהבים לקרוא ספרים, המקום האידיאלי עבורכם הוא הספרייה, מרכז לספרים בצורה הישנה והטובה.

מסתבר שהספריות העירוניות באיזורנו עדיין נושמות, אם כי בכבדות מסוימת. אתם יכולים להירשם כמנויים לספרייה העירונית, אך לא תמצאו בספריות אלו ספרים בעברית, שהם כמעט כמו אוויר לנשימה לישראלים היושבים בעמק הסיליקון. את הספרים האלה תמצאו בספרייה הישראלית ב-Oshman Family JCC שבפאלו אלטו.

הספרייה הישראלית התחדשה ונפתחה לקוראים מכל הגילאים. חדר הספרייה בקומה הראשונה מאורגן ומזמין מתמיד. אוצרות ספרים חדשים רבים תמצאו כאן, כמו מיטב ספרי ילדים או מבוגרים מהשנים האחרונות.

מנוי משפחתי שנתי הוא 30$.

The Israeli Library is made possible in part through the generosity of Riki and Coby Dayan

 

 

בעלת הבית

הספר הוא עירום!

קראתי כל מילה, אני נשבעת! קראתי עד הסוף, אפילו שלפרקים חשבתי להתייאש… קראתי משום שיש לי המון כבוד והערכה לאנשים הבוראים עולמות במילים. קראתי כי אני כמהה ליצירת מופת והספר ״בעלת הבית״ של נעה ידלין זכה זה עתה בפרס ספיר. קראתי כי...Read More »


אנחנו שאוהבות כל כך – מרסלה סראנו


"אנחנו שאוהבות כל כך”, ספרה של הסופרת הצ’יליאנית מרסלה סראנו עטוף בצבע ורוד פוקסיה, ורוד בוהק, כעור, שמשווה לספר מראה של רומן רומנטי למתבגרות. הספר עצמו עוסק בחייהן של ארבע נשים  צ’יליאניות, ומכיוון שאין שום ורוד בצבעי הדגל...Read More »


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button