המלצה אישית על חנויות יד שניה

לכל אחד מאיתנו יש בלב פינה חמה לסוג חנות מסויים. יש שתמיד מוצאים משהו לטעמם בטרגט ויש האוהבים ונאמנים למייסיס. אני משתגעת על חנויות יד-שנייה מסויימות באיזור שלנו! מעבר לחיסכון משמעותי בתקציב, הרגשת הציד ומציאת אוצרות היא הרגשה שמקפיצה אצלי את האנדרנלין והספוק. כבר שמעתי [בעיקר מבני משפחתי] שיש הסולדים מהזבל שממלא את החנויות האלה. חבל! לפני אמירה כזאת רצוי לבדוק עם העיניים הפרטיות האם כך הוא. מה באמת יש בחנויות האלה? מכל וכל: רב רובם של הפריטים משומשים, משומשים קלות. אפשר גם למצוא פריטים חדשים שנקנו בחנויות יוקרה ולא השתמשו בהם. לי יש הצלחת נהדרת עם נעליים! ילדים שמתלכלכים…

לכל אחד מאיתנו יש בלב פינה חמה לסוג חנות מסויים. יש שתמיד מוצאים משהו לטעמם בטרגט ויש האוהבים ונאמנים למייסיס. אני משתגעת על חנויות יד-שנייה מסויימות באיזור שלנו!

goodwillמעבר לחיסכון משמעותי בתקציב, הרגשת הציד ומציאת אוצרות היא הרגשה שמקפיצה אצלי את האנדרנלין והספוק.

כבר שמעתי [בעיקר מבני משפחתי] שיש הסולדים מהזבל שממלא את החנויות האלה. חבל! לפני אמירה כזאת רצוי לבדוק עם העיניים הפרטיות האם כך הוא. מה באמת יש בחנויות האלה? מכל וכל: רב רובם של הפריטים משומשים, משומשים קלות. אפשר גם למצוא פריטים חדשים שנקנו בחנויות יוקרה ולא השתמשו בהם. לי יש הצלחת נהדרת עם נעליים! ילדים שמתלכלכים בהנאה בבוץ או מכתימים בצבע אין צורך למנוע מהם את ההנאה אם לא כ"כ מתאמצים לשמור על בגד שעלה הון! הבגד החמוד שעלה פרוטות בחנות יד-שנייה יכול להיות חמוד "ולשלם" את עצמו, אבל העיקר הוא שלא מבזבזים אנרגיה עם המחשבה: לא חבל?!. כנ"ל הוא לכלי מטבח לילדים שיוצאים לקולג או לזוגות שרק מתחילים, או כאלה שאוהבים להחליף סגנון. בחנויות רבות תמצאו גם תמונות דקורטיביות,מראות מקסימות, רהיטים, ציוד ספורט, ספרים, נעליים, תכשיטים [לא, לא זהב-אבל בהחלט כסף, צבעוני ואופנתי] ועוד כהנה וכהנה אוצרות. אני מוכנה להודות שאת הסט לבית הכנסת לחתונת בתי קניתי בחנות יד שנייה-הסט לא רק עבר את העין הביקורתית אלא זכה למחמאות!

מה היתרונות?  מחיר נמוך לפריטים שימושיים, תמיד יש מכירות והנחות, אם תורמים פריטים לחנויות- מקבלים טופס זיכוי מסויים למס.

יש מספר סוגים של חנויות יד שנייה: חלקן של החנויות מעביר את הרווחים למטרה או ארגון מסויים. בחנויות אלה כל העובדים הם מתנדבים. יש חנויות שמשתמשות בכסף לתמיכה במציאת מקצוע לנזקקים או שליחת כסף ובגדים לארצות נזקקות.  לקונים זה ממש לא משנה. מה שחשוב בחוויה הזו היא התוצאה.

אשתף אתכם במספר חנויות אהובות עלי במיוחד ועוד כאלה שאני מכירה וביקרתי. אני מזמינה אתכם להוסיף, לידע ולעדכן את כולנו בנושא:

Goodwill stores:  Los Altos on Main street

El Camino Way, Palo Alto

Santa Cruz Av. Menlo Park

Broadway/California in Burlingame

25th AV, San Mateo

Others:  Perfect Rose, Laurel St., San Carlos

The American Cancer Society Discovery shop, Main St. Los Altos, Santa Cruz Av. Menlo Park

Cort Furniture, San Antonio Rd. Los Altos   רהיטים אחרי השכרה, אופנתיים במחירים נוחים!

Home Consignment store, Norfolk st. San Mateo        ותכשיטי- זהב ואבנים טובות  רהיטים נהדרים

Bargain Box on California st., Palo Alto [close to Starbucks]

Happy Dragon Thrift Shop, Main st. Los Gatos

Junior League, Santa Cruz Av. Menlo Park

Thrift Center, El Camino corner/ Brittan, San Carlos

מוכנים לרפתקאה? ניסיתם?  אתם גרופיס כמוני? העבירו המלצות והגיבו!

סיגל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Check Also
Close
Back to top button