מרכז ליבי חוגג שנתיים בהפנינג חגיגי

מרכז ״ליבי – בית לגדול בו״ שנולד במחלקת ה-ICC בפאלו אלטו חוגג שנתיים וכיאה למעמד, יצויינו החגיגות בהפנינג גדול שכל כולו בוקר של הנאה, העשרה ומפגש חברתי קהילתי. באירוע, אשר יתקיים ביום חמישי ה-8 בפברואר, ישתתפו נשות מקצוע מהקהילה העוסקות בתחומי ההריון, הלידה וההורות הצעירה לצד יוצרות אשר ימכרו מוצרים ייחודיים לתקופת ההריון ואחרי הלידה. המאמנת האישית ליסי אוסרנסקי תעביר את ההרצאה המרכזית ״מתנות ההורות הלא מושלמת״ ותדבר על האתגר שההורות מציבה בפנינו כמתנה אישית ומשפחתית ושרית בירון ומור מוריה שיפוני יעבירו פעילות מוזיקלית לקטנטנים.

ההפנינג של ליבי הוא רק חלק מן הפעילות הענפה אשר קיים המרכז במהלך השנה. ליבי מהווה בית חם לכל קהילת ההריוניות והאמהות הצעירות בעמק ובמהלך השנתיים האחרונות הציע מגוון פעילויות וביניהן קבוצות התמיכה של ״אמהות מדברות״ ו-״אמהות צומחות״, סדנאות ליווי התפתחותי ובייבי שיאצו, סדנת שפת הסימנים לתינוקות, סדנת ניה סומאטיק, יוגה ופילאטיס, הרצאות בוקר וערב, מפגשי מידע כמו ״יולדות משתפות״, ציור אינטואיטיבי להריוניות, שוק קח-תן ומשחקיה לאמהות עם קטנטנים.

בראש המרכז עומדות גלי בק, בעלת נסיון של 23 שנה בתחום טיפול בנשים והנחיית קבוצות והדס וייסברג, מנהלת תחום המשפחות והילדים ב-ICC@JCC שבפאלו אלטו אשר עומלות במרץ להביא למרכז את כל המידע, ההרצאות והחידושים בתחום ההריון, הלידה וההורות והכי חשוב- להיות בית חם ועוטף לכל קהילת ההריוניות והאמהות הצעירות.

"אני מרגישה כמו אמא גאה כשאני רואה אמהות שהכירו בפעילויות השונות של ליבי, אם זה במסגרת המשחקיה ואם במפגשי אמהות מדברות, ממשיכות להיפגש גם מחוץ לשעות הפעילות ורוקמות קשרים משמעותיים של תמיכה הדדית", אומרת גלי בק, "זו בדיוק המטרה שעומדת לנגד עינינו- להוות בית לכל אותן נשים אשר גם יוכלו להעשיר את עצמן במרכז וגם יוכלו לרקום קשרים ולקבל תמיכה שהיא כה נחוצה בשלב זה בחיים. אנחנו פתוחים לכל יוזמה שקמה מתוך הקהילה ופותחים את שערינו לכל רעיון חברתי-קהילתי שקשור לאמהות ואבות משלב ההריון, הלידה ועד גיל 3 וכמובן, מי שרוצה להתנדב במרכז מוזמנת להצטרף לצוות המתנדבות המסור שפעילות המרכז לא הייתה יכולה להתקיים בלעדיו".

אז אם אתן בהריון, לפני או אחרי לידה, כדאי לכן להתעדכן בכל הפעילות באתר המרכז וכן בעמוד הפייסבוק שלו.

ובנתיים, אם אתם רוצים קצת לבלות בזמן איכות יחד עם הריוניות ונשים אחרי לידה בעמק, להכיר, להתנסות, ללמוד ולטעום מכל מה שיש לליבי להציע, הגיעו להפנינג השנתי. לנרשמות בלינק מראש מובטח שי מתנה.

לו"ז האירוע:

10:00: התכנסות ורישום, סיור חופשי בין הדוכנים.

10:45: פתיחת ההפנינג, הצגת פעילויות המרכז ונותני השירות בדוכנים.

11:00: הרצאת אורחת – ״מתנות ההורות הלא מושלמת״ – על האתגר שההורות מציבה בפנינו כמתנה אישית ומשפחתית.

ההרצאה תועבר ע״י ליסי אוסרנסקי, בעלת תואר שני בייעוץ חינוכי מאוניברסיטת חיפה, מאמנת אישית מוסמכת מטעם האיגוד הבינ"ל למאמנים ICF, בעלת 20 שנות ניסיון בייעוץ פרטני, זוגי, משפחתי ומערכתי. ליסי מוסמכת בשיטת ה-™THE DARING WAY וה-™RISING STRONG מאת ד"ר ברנה בראון.

מתמחה בייעוץ ואימון מתבגרים, מבוגרים, זוגות והורים בנושאים של מעברים, התמודדות במצבי לחץ ומשבר, העצמה אישית, הכנה לראיונות עבודה, ושינוי קריירה.

11:30 : ילדות ישראלית – פעילות מוסיקלית בהנחית שרית בירון (פסנתר) ומור מוריה שיפוני (שירה).

11:45: זמן חופשי, מפגשים חברתיים ועוד הרבה הפתעות.

12:30: סיום.

נותני החסות להפנינג: מירי אקשטיין- צילומי הריון, ילדים ומשפחה, שרון שפריר – שאופה באהבה, בנק לאומי.

אנשי שירות שיציעו את שירותיהם בהפנינג:

מירי אקשטיין – צילומי הריון, ילדים ומשפחה

שרון שפריר – אופה מתוקים באהבה

נטע סיון-שני – דיקור יפני ו NAET לילדים ולמשפחה ובייבי שיאצו

דפי גולן – מלווה התפתחותית ומטפלת בשיטת Bodytalk

יעל דרור – תזונה לאמהות ותינוקות

ויקטוריה טננבאום -יועצת שינה לפי שיטת ABA

טלי גניר ואילנית רופין – יועצות הנקה

חלי דיאמנט ניזרי – Craftush, בובות בעבודת יד

אלינור מנור – KidsPro- כיסוי להנקה וסלקל

מאיה רבינוביץ – תמונות והדומים לחדרי ילדים

קרן קיסרי- חיון – K &N accessories – מוצרים לתינוקות

אילנית לזמי – טיפול בפרחי באך, רייקי ואימון וליווי אישי וקבוצתי

רונית שריר – ארגון ״קשר״

ביל וייט – שפת הסימנים לתינוקות

ריקי טריגלו – ארגון חסידה

ארגון ״מעגלים/icc"

בנק לאומי

חשוב גם להודות לנשים פעילות ומקסימות שעמלו להצלחת ההפנינג ותמיכה במרכז:

יעל כהן, יעל שמר, לירון אברהם, יפעת מצנר חירותי, ליטל כהן, ג׳ניפר פרידמן, דונה גריפית,קארינה מילמן, אפרת הראל, דפי גולן וטלי גניר.