ישראל חוגגת 70: הצטרפו לפרוייקט האמנותי הגדול של ילדי הקהילה

ההכנות לחגיגת הענק שמקיים ה-ICC@JCC לרגל שנת ה-70 למדינת ישראל בעיצומן ומלבד ההופעות השוות מתוכננים גם מספר פרוייקטים קהילתיים אליהם תיחשפו ביום האירוע, ה-22 באפריל.

אחד מן הפרוייקטים הוא איגרת ברכה למדינה, גדולה וצבעונית, המורכבת ממאות ציורי ילדים מן הקהילה אשר יחד ירכיבו תמונה אחת גדולה הקשורה לישראל.

אחת מעבודותיו של סילבר. מבט מקרוב חושף אלפי ציורי ילדים שחוברו יחדיו לתמונה אחת גדולה

מי שיזם את פרוייקט המוזאיק הגדול הוא אופיר גוטלזון, מנכ"ל Keepy.me, שלדבריו קיבל את ההשראה שלו מאמן בשם רוברט סילבר. סילבר עשה שימוש ב-33 אלף ציורים של תלמידים מלאס וגאס אותם הרכיב לקולאז' אחד גדול אשר יצר תמונה הקשורה לעולם התחבורה וכיום עבודותיו מוצגות בשדה התעופה של העיר. באחת מנסיעותיו נתקל גוטלזון ביצירות הצבעוניות ובתור מנכ"ל לחברה העוסקת בשמירת ציורי הילדים הוא חשב ששילוב בין ציורי ילדי הקהילה לבין חגיגות יום ההולדת לישראל יכול להיות מנצח.

הוא חבר ל-ICC  ויחד עם המעצבת אנה אביגד (אשר עיצבה גם את הלוגו של חגיגות ה-70) הוא מתכנן להרים את הפרוייקט הזה ולאגד לקולאז' אחד גדול מאות ציורים תחת הנושא- "מהי ישראל עבורכם?"

וכעת, כדי להגיע לכמות נכבדת של ציורים, גם אתם צריכים להיכנס לתמונה. ישנן שתי דרכים להשתתף בפרוייקט- או דרך מוסד הלימודים בו נמצא ילדיכם או באופן עצמאי.

אם אתם מוסד חינוכי או ארגון בעל זיקה לישראל (בית ספר, גן ילדים, בית כנסת, חוג וכדומה) אתם מוזמנים לשלוח ציורים של תלמידיכם על גבי דף בגודל A4 דרך הקישור הזה

ואם אתם הורים שרוצים להשתתף בפרויקט באופן עצמאי, אתם מוזמנים לשלוח ציורים של ילדיכם לקישור הזה

רצוי מאוד שכל הציורים יהיו עם כמה שפחות רקע לבן ושיתארו את כל האסוציאציות העולות בראשם של ילדיכם כשהם חושבים על ישראל.

עיצוב: אנה אביגד

המועד הסופי להגשת הציורים הוא ה-9 באפריל וה-50 הראשונים שישלחו את הציור יוכלו לזכות במנוי שנתי ל-Keepy.me, אפליקציה לשמירת תמונות וזכרונות של ילדים.

את התוצאה הסופית תוכלו לראות באירוע יום העצמאות של ה-ICC@JCC אשר יתקיים במרכז הכנסים בסן מתאו ב-22 באפריל, בו תוכלו גם ליהנות מהופעה של "הדג נחש", חני נחמיאס, "גילי בא לבקר", תצוגת אופנה, פעילויות לפעוטות, ילדים ובני נוער ועוד ועוד. כל הפרטים בלינק הזה

לשאלות בנושא פרויקט ציורי הילדים ניתן לפנות לאופיר גוטלזון באימייל offirg@keepy.me

או ליעל כהן-ברון yael.cohenbaron@paloaltojcc.org