פיות וגמדים

פעם, לא מאד מזמן, בִּיקר אבא עם בנו בגולדן גייט פארק, ויחד הם מצאו עץ עם פתח נהדר- מקום מעולה בשביל פיות וגמדים! רק בעיה אחת עמדה בפניהם: הפתח היה ללא דלת. איך ישמרו הפיות והגמדים על פרטיותם? וכך, ב"עזרתו" של בנו, בנה אַנטוֹני פַּאוֹוֶל את הדלת המתאימה לפתחו של העץ. כל זה התרחש בתחילת השנה הנוכחית, 2013. בינתיים, מבקרים בפארק ראו, התרשמו והתרגשו מן הדלת- מקום מושבם של הפיות והגמדים- והחלו להביא מתנות קטנות משלהם למתגוררים מאחורי הדלת. כל מספר ימים העץ מתקשט בסרטים, או בזרי פרחים, ערימות קטנות של ממתקים, אגוזים לסנאים או צדפים מונחים גם הם בפתחה…

פעם, לא מאד מזמן, בִּיקר אבא עם בנו בגולדן גייט פארק, ויחד הם מצאו עץ עם פתח נהדר- מקום מעולה בשביל פיות וגמדים! רק בעיה אחת עמדה בפניהם: הפתח היה ללא דלת. איך ישמרו הפיות והגמדים על פרטיותם? וכך, ב"עזרתו" של בנו, בנה אַנטוֹני פַּאוֹוֶל את הדלת המתאימה לפתחו של העץ. כל זה התרחש בתחילת השנה הנוכחית, 2013.

בינתיים, מבקרים בפארק ראו, התרשמו והתרגשו מן הדלת- מקום מושבם של הפיות והגמדים- והחלו להביא מתנות קטנות משלהם למתגוררים מאחורי הדלת. כל מספר ימים העץ מתקשט בסרטים, או בזרי פרחים, ערימות קטנות של ממתקים, אגוזים לסנאים או צדפים מונחים גם הם בפתחה של הדלת. פתקאות, בעיקר מילדים, נדחפות בצידי הדלת כהוכחה לביקורים, השאלות מגוונות, כמו למשל, האם פיית השיניים אכן אמיתית. מר פַּאוֹוֶל אינו עונה על השאלות הרבות, אך שמח שאנשים מבינים שהדלת שנעשתה על-ידי אדם אינה גורעת מהאפשרות שקסם מיוחד הדריך את אותו אדם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button