כל הפרטים על פסטיבל המוזיקה ב-APJCC לוס גאטוס

ה-JCC בלוס גאטוס ממשיך גם השנה מסורת של שבע שנים בפסטיבל המוסיקה הגדול אשר יתקיים ב-10 ביוני בין השעות 2 ל-7 בערב בקמפוס שבלוס גאטוס. האירוע, אשר יכלול בין היתר הופעות חיות, פעילויות לכל המשפחה, דוכני אוכל, בירה ויין יהיה השנה בנושא ים ולכן כל הפעילויות בו יסובו סביבו-  לילדים יהיו בריכות קטנות עם חול ומים, בועות סבון, משחקי מים וחול, ולגדולים יותר- מתחם ספורט ים בשיתוף פעולה עם קבוצת הכדורשת, מטקות, גלשן מכני, צלחות מעופפות, קישוט כפכפים, אבטיחים על הסכין, בירות ועוד ועוד.

במקביל לפעילויות, יתקיימו הופעות חיות על פני שתי במות כאשר על הבמה המרכזית יופיעו הלהקות הבאות:

2:30- Book of J– גיטרות אקוסטיות, שירים שהושפעו מהמקורות, מבלוז, מפוליטיקה ומלאונרד כהן.

4:00- Nefesh Mountain– להקה המשלבת טקסטים יהודיים עם סגנון הבלוגראס האמריקאי. מגזין הרולינג סטון בחר באחד השירים שלהם כאחד מעשרת שירי הקאנטרי הטובים ביותר, ו-PJ Library צרפה את הדיסק שלהם לכל המשפחות שמנויות לספרים שלהם השנה.

6:00- The Peatot– הופעה אשר תכלול שירים מובחרים מ-40 שנות רוק ישראלי, מאריק אינשטיין וצביקה פיק דרך שנות ה-80 העליזות של תיסלם ובנזין ועד לשנות ה-90 עם משינה, איפה הילד ומוניקה סקס.

"בדרך כלל ההופעות שלנו מוגבלות לגיל 21 ומעלה", מספר שי שמלצר, נגן בלהקת הפיתות, "כך שההופעה הזאת היא אחת ההזדמנויות הנדירות שבהן כל המשפחה יכולה לשבת יחד ולספוג את החוויה. מזה זמן רב, שהקהל שלנו מבקש מאיתנו לקיים הופעה אליה יוכלו להביא את הילדים.

הרבה מהילדים שגדלים כאן להורים ישראליים מכירים את השירים מהבית אבל החוויה של לשמוע אותם בהופעה חיה היא שונה לגמרי. אנחנו מאמינים שכשגרים מחוץ לישראל מוזיקה ישראלית היא אחת הדרכים המרכזיות לשמר את הקשר לארץ ואנחנו נהנים גם לראות את החיבור המיוחד של אמריקאים, שרגילים ל״הבה נגילה״, למוזיקה ישראלית אותנטית".

על במה נוספת יופיעו להקת הקרוואלי של שבט המפרץ, הלהקה של בית הספר יבנה, הלהקה של רן שפר

ובלובי תנגן להקת USB  מוזיקת ג'ז בין השעות 2:00 ל-4:30.

אז בשבוע הבא כל זה קורה! הצטיידו בבגד ים, כובע ובמחצלת ולכו ליהנות ממסיבת חוף מהנה, גדושה בפעילויות ובמוזיקה טובה. מחירי הכרטיסים נעים בין 8$ ל-15$. מתחת לגיל 12 הכניסה חינם.

לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים לחצו כאן