חוות מומלצות לקטיף פירות באיזור העמק

אין הרבה דברים שמסמלים את הקיץ יותר מקטיף פירות וכשיש מגוון כל כך גדול של חוות לקטיף עצמי בסביבה, אין סיבה שלא לתכנן גיחה משפחתית. החוות המפורטות ברשימה שלפניכם הינן רבות, אך אינן פתוחות לכל אורך השנה וקטיף הפירות שהן מציעות תלוי בתנאי מזג האויר שהיו בחורף או בתוצרת שנשארה מקטיף לקטיף, לכן, לפני היציאה לדרך, עשו לעצמכם טובה והתקשרו לוודא שהמקום אכן פתוח

 

מאת: שלומית סאם-אקרמן

אין הרבה דברים שמסמלים יותר את הקיץ מקטיף פירות, וכשיש מגוון כל כך גדול של חוות לקטיף עצמי בסביבה, אין סיבה שלא לתכנן גיחה משפחתית. החוות המפורטות ברשימה הינן רבות, אך אינן פתוחות לאורך כל השנה וקטיף הפירות שהן מציעות תלוי בתנאי מזג האויר שהיו בחורף או בתוצרת שנשארה מקטיף לקטיף, לכן מומלץ מאוד להתקשר לפני היציאה לדרך ולוודא שהחווה אכן פתוחה לקטיף.

Bacchini’s Fruit Tree

העיר ברנטווד היא ללא כל ספק היעד המועדף על תושבי המפרץ בכל הקשור לקטיף פירות. חווה זו ממוקמת בעיר ברנטווד, ופועלת משנת 1945. החווה מציעה קטיף של מגוון סוגי תותים וכן אפרסקים ושסקים. כדאי להגיע מוקדם בכדי למצוא חנייה קרובה.

שעות פעילות: 8AM-4PM

כתובת: Bacchini’s Fruit Tree, 2010 Walnut Blvd. Brentwood, CA

925-634-3645

brentwoodfruit.com

The Berry Best

סוגי תותים שונים מוצעים בחווה הזו לקטיף עצמי וגם למכירה.

שעות פעילות: 8AM-6PM

כתובת:

The Berry Best, 7450 Balfour Rd. Brentwood, CA

harvest4you.com

Pease Ranch

גם החווה הזאת ממוקמת בברנטווד, ובה ניתן לקטוף תותים ודובדבנים. בחווה אין דוכני מכירה, והיא חוות קטיף-עצמי בלבד. ניתן להביא ארוחת צהרים ולאכול באזור הפיקניק המוצל. מבקרים ברי מזל יראו תרנגולות וצבים מטיילים בין השדות. התשלום במזומן בלבד.

שעות פעילות: רביעי-שישי, 8AM-5PM; שבת-ראשון, 8AM-4:30PM

כתובת: Pease Ranch, 25175 Marsh Creek Rd. Brentwood, CA

925-634-4646

peaseranch.com

Wolfe Ranch

זו חווה ידידותית לכל המשפחה, המייצרת דובדבנים, אפרסקים ומשמשים במשך חודשי הקיץ. שימו לב שישנם ארבעה מיקומים שונים (כולם בברנטווד) ולכן כדאי לברר באתר החווה אילו פירות נקטפים כעת. במקום מוכרים גם דבש טרי.

שעות פעילות: יש להתעדכן דרך האתר.

כתובת: Brentwood, CA, ישנם ארבעה מיקומים. הכתובות המדוייקות באתר.

peterwolfe.com

Gizdich Ranch

סעו דרומה לכיוון ווטסונויל, שם תמצאו כמויות נכבדות של תותים. החווה קרובה למגרש החניה, ולכן מומלצת למשפחות שלא רוצות ללכת יותר מידי בשביל הכיף. בדקו באתר את תאריך תחילת עונת הקטיף. במקום נמכרות גם עוגות ופאים טריים (אפשר להזמין עם כדור גלידה), סנדוויצ'ים ומשקאות, כך שאפשר בקלות לתכנן פיקניק כייפי בתום הקטיף. אל תשכחו לחזור בסתו לקטיף התפוחים.

שעות פעילות: 9AM-5PM

כתובת: Gizdich Ranch, 55 Peckham Rd. Watsonville, CA

831-722-1056

gizdich-ranch.com

Live Earth Farm

החווה ממוקמת גם כן בוואטסונויל, ובה תוכלו לקטוף תותים מכל הסוגים. כדאי לבדוק תאריכים באתר החווה לפני הביקור. בחווה ניתן גם לנסוע בטרקטור.

שעות פעילות: יש להתעדכן באתר

כתובת: Live Earth Farm, 1275 Green Valley Road, Watsonville, CA

liveearthfarm.net

Crystal Bay Farm

חווה אורגנית הקרובה לחוף הים ומציעה קטיף של פירות יער מסוגים שונים גם באביב וגם בחודשי הקיץ. מחיר הכניסה הוא 2$ לאדם, ומחיר הקטיף משתנה לפי הפרי.

שעות פעילות: רביעי עד ראשון, 10AM-4PM

Crystal Bay Farm, 40 Zils Road Watsonville, CA :כתובת

831-724-4137

crystalbayfarm.com

Jacobs Farm

החווה, הממוקמת בסן חוזה, שימשה בעבר כשדה דלועים להאלוין, אך בשנים האחרונות החלה להציע למבקרים קטיף של תותים, דובדבנים ופירות וירקות אורגנים אחרים. כשעונת הקטיף מתחילה, ניתן לקטוף שם תותים וגם לרכב על טרקטור לעבר שדה תותי היער. כדאי להתקשר מראש ולברר מראש איזה פרי בעונה. אחרי הקטיף, תוכלו לבקר בפארק "מאריטל קוטל" הקרוב, בו יוכלו ילדכם לשחק במתקנים ברוח חיי החווה. השנה, לנוכח החורף הגשום לא יתקיים קטיף בחווה.

שעות פעילות: שישי עד ראשון, 10AM-6PM

כתובת: Jacobs Farm, 5283 Snell Ave. San Jose, CA

831-460-3500

https://www.facebook.com/JacobsFarmCA/

Blue House Farm

החווה הזו ממוקמת בין הף-מון-ביי ופסקדרו ומציעה דוכני מכירה וקטיף של תותים. בחדשי הסתיו ניתן לקנות שם דלועים לכבוד האלוין.

שעות פעילות: שבת-ראשון, 11AM-6PM

כתובת: Blue House Farm, 950 La Honda Road, San Gregorio, CA

bluehousefarm.com

Coastways Ranch

החווה הזו ממוקמת על כביש 1 בפסקדרו, ומציעה קטיף-עצמי של תותים עם נוף לים. כדאי להצטייד במעילי רוח כדי להיות מוכנים לכל מזג אויר.

שעות פעילות: שבת-ראשון 10AM-5PM

כתובת: Coastways Ranch, 640 Highway 1, Pescadero, CA

swantonberryfarm.com

Swanton Berry Farm

החווה ממוקמת בדוונפורט ופתוחה מידי לקטיף עצמי של תותים מסוגים שונים. במקום, תוכלו לרכוש גם פאי פירות איכותי, תותים מצופים שוקולד ועוד הפתעות. במקום מחלקים טעימות ריבה בחינם. התשלום במזומן או בצ'ק בלבד.

שעות פעילות: כל יום 8AM-6:30PM

כתובת: Swanton Berry Farm, 25 Swanton Rd. Davenport, CA

swantonberryfarm.com

Webb Ranch

החווה נמצאת בפורטולה וואלי, אך עדיין לא נפתחה לציבור הרחב, לכן כדאי לבדוק פרטים באתר החווה לפני ההגעה. במקום, תוכלו לקטוף תותים אורגנים מכל מיני סוגים, וליהנות מאיזור הפקניקים והמתנפחים (בחינם).

שעות פעילות: יש להתעדכן באתר.

כתובת: Webb Ranch, 2720 Alpine Rd. Portola Valley, CA

650-854-5417

webbranchinc.com

Jessop Farms

אם אתם אוהבים במיוחד אוכמניות, אז כדאי לכם להדרים לחווה הזאת. החווה ממוקמת ב"סנטרל וואלי" מעבר לעיירה מנטקה, ומציעה קטיף עצמי של אוכמניות ותותי שדה כשהם בעונה. הילדים יהנו לבקר גם בבריכת דגי הקוי.

שעות פעילות: שני-שבת, 8AM-4PM

כתובת: Jessop Farms, 21386 S. Murphy Rd. Ripon, CA

jessopfarms.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button