מרינווד בסן רפאל

הפעם אני שולחת אתכם טיפה צפונה מסן פרנסיסקו העיר, צפונה לכוון העיר סן רפאל ואיזור המפרץ הצפוני, מַרִין. סעו לכם בנחת את ה-101, חצו את גשר הזהב ותנו לעיניים לשוטט ולראות את המפרץ ואת כל האנשים שבאים לראות אותו מכל העולם. אני מציעה לתת את האחריות למצוא את היציאה הנכונה לילדים: מחפשים את יציאת דרך עמק לוּקַס, מַרִינווּדס.

Lucas Valley Marinwood – אחרי שעברתם את סוסליטו, טיבורן ואתם מרגישים שזהו, הספיק לכם, מגיעה היציאה.

ועכשו? הדרך היא דרך שמתפתלת בנחת. הנסיעה קלה [איזה חיים!] ומשני הצדדים אלונים ונוף פאסטורלי. מצדכם הימני תראו שילוט לפארק מַרינווּד. אתם בהחלט רוצים לפנות ימינה לרחוב שנקרא מִילֶר קרִיק, וימינה לתוך החנייה. הפארק הוא מקום נפלא למתוח את הרגליים עם ילדים צעירים ואפילו עם זאטוטים קטנים. תראו את מתקני הפעילות לקטנטנים מאד וגם ליותר בוגרים. מה עוד? האיזור מוקף בעצים ולכן גם ביום חם האיזור מוצל ונעים להיות בו. ממול תראו את תחנת הכבאים.לרוב, תראו כבאים מסתובבים סביב. הם אוהבים מבקרים, בעיקר כאלה שמתפעלים מהרכבים המבהיקים בניקיונם. דרך שיחה קלה הם יתנו לכם מדבקות, סיור קצר בתחנה ולפעמים יעלו אותכם לכבאיות עצמן.

הוַאדי עצמו, מִילֶר קרִיק, עובר במרכז הפארק, וניתן לגשת אליו ממתקני השעשועים. הילדים יחשבו שזה מקום קסום- ממש מצד המתקנים ולפעמים לא מזהים את הירידה אליו. הירידה קלה והמים רדודים מאד. הסלעים נוחים לשבת עליהם. אפשר לבלות פה מספר שעות ביום חם מאד!

בימי שבת אפשר לעצור בשוק המקומי ולרכוש פירות או דברי מאפה. בימים אחרים הדֶלִי המקומי והפִּיצרִיָה על לוּקַס וָאלִי רוֹד מזרחה, הם מקומות אכילה נפוצים באיזור.[ממש על הרחוב השכונתי, מרינווד, שבהמשך הרחוב מִילֶר קרִיק]

אפשר גם לצאת מהפארק הזה חזרה ללוּקַס וָאלִי רוֹד ולהמשיך כמה דקות מערבה. משמאלכם תגלו את הכניסה למרחב הפתוח- אוֹ פֶּן ספֵּייס- 1,200 אקרים של שבילי הליכה במרחב פתוח ונוף נפלא. אפשר לראות אריטקכטורת בתים נמוכים [הרבה אַייקלֶרִים יפים]  וגינות מטופחות ובעיקר צמחייה מקומית ומרחב.

אם הילדים הם בגיל סקייטבורד, שווה לנסוע מזרחה על לוּקַס וָאלִי רוֹד [שהופך את שמו לסמִיט רֶאנץ' רוֹד] לסקייט פארק. בפארק יש שולחנות פיקניק ומאד נעים לשבת לאכול / להרגע פה.

תהנו! סיגל

לחצו כאן