שלושה סוגי ספורט חורף פחות שיגרתיים

טיול הליכה בשלג:

 Ceder Park sport hotel בצפון אגם טאהו (טראקי) הוא מלון עץ יחודי ומפנק, המציע מלבד מלון מסעדה טובה וחברת הדרכת טיולים בשלג. טיולי הליכה בשלג באיזור זה, הם חווייה אחרת עם נופי פסגות שהם שילוב של כחול ולבן שאין שניים להם. ניתן להצטייד בנעלי הליכה בשלג (Snowshoes) גם ללא הדרכת מסלול, אבל ליווי של מדריך במסלולים המושלגים בהחלט משלים לחוויה נינוחה. המסלול עליו שמענו המלצות חמות הוא ה"טרק" לפסגת Donner. שישה מייל (מעגלי) של מסלול באיזור טראקי, בגובה של 8000 פיט.

העפת עפיפונים בשלג:

עלו על סקייט בורד או סקי ותנו לרוח להעיף אתכם בעזרת עפיפון מותאם במיוחד לספורט זה. העפיפון ברוחב כשלושה מטרים, עשוי מנילון, מחייב הכרות עם טכניקות מיוחדות של שליטה וכיוון בעזרת הרוח, על פני משורים רחבים. ניתן להגיע למהירות של עד 20 מייל לשעה! מרכז מיוחד להעפת עפיפונים בגלישת שלג הוקם לאחרונה בהרי הסיירה Sierra Snowkite Center, ב – Suger Ball. עליכם להתקשר מראש לוודא תנאי מזג האויר משום שברוחות חזקות מידי האתר סגור, להגיע עם ציוד גלישה וקסדה ולהצטרף לאחד מהשיעורים המוצעים או לשימוש חופשי במרחבי המרכז (מחייב מבחן שליטה מקדים על ידי מדרכי המרכז). לאלה מכם שהתנסו בגלישת מים עם עפיפון, מוצעים שיעורי "הסבה מקצועית" לשלג. העלות לשיעור בן שעה וחצי הוא כ – 100-150 דולר, והוא כולל מדריך ועפיפון.

ניסיתם קרוס קאנטרי? מסתבר שזה עולם ומלואו ולא רק לגיל הזהב..

 

 

רויאל גורג' קרוס קאנטרי ריזורט Royal Gorge Cross Country Resort הוא אתר מוביל ל – Cross County, סמוך לטראקי. 

6000 אייקרס של פארק מתוכנן ומאורגן במיוחד לספורט המישורי הזה, תוך הקפדה על תנאים מצויינים ונופים משלימי חווייה. נסו את המסלול המעגלי למתחילים, עם אתגרים קלילים, ואפשרויות לארוחת צהריים קלה לאורך הדרך:

התחילו מ – Summit Station, לאורך מסלול Palisade Trail, כחימום קל, אל מאמץ בינוני ב – Stage Coach Trail. לאחר כשני מייל ממשילך המסלול המעגלי, ל- Deer Lake Trail, עד לבית קפה קטן (Wilderness Cafe) המוכר בעיקר צ'ילי לחומו של אח העצים (מזומן בלבד). אחרי תידלוגק אנרגיה, תרגשיו כשירים למאמץ סופי: Yuba Taril, שמוביל חזרה אל נקודת הפתיחה.

סה"כ ארבעה מייל מסלול. אפשר לקחת מפה בנקודת ההתחלה. כמובן שניתן לקחת שיעורים בכל רמה במקום.