חוות עם פינות ליטוף באיזור העמק והמפרץ

מפגש עם בעלי חיים הוא חוויה מהנה לכל הגילאים. חיה מצליחה להוציא מהילד תגובות ורגשות שאף אחד לא מצליח להוציא, לא סתם נעזרים בבעלי החיים לטיפול רגשי בילדים ובמבוגרים. באיזורינו שוכנות לא מעט חוות בהן ניתן להיפגש מקרוב עם חיות שונות ומגוונות, לראות את איזור המחייה שלהן, את התינוקות שלהן ואת תנובתן ולזכות במפגש בלתי אמצעי איתן. ברשימה הבאה ריכזנו עבורכם את החוות המובחרות שביניהן 

מפגש עם בעלי חיים הוא חוויה מהנה לכל הגילאים. חיה מצליחה להוציא מהילד תגובות ורגשות שאף אחד לא מצליח להוציא, לא סתם נעזרים בבעלי החיים לטיפול רגשי בילדים ובמבוגרים. באיזורינו שוכנות לא מעט חוות בהן ניתן להיפגש מקרוב עם חיות שונות ומגוונות, לראות את איזור המחייה שלהן, את התינוקות שלהן ואת תנובתן ולזכות במפגש בלתי אמצעי איתן. ברשימה הבאה ריכזנו עבורכם את החוות המובחרות שביניהן:

Ardenwood Historic Farm, Fremont

החווה ההיסטורית בארדנווד היא מקום נהדר לקחת אליו את הילדים לבילוי של כמה שעות. במקום מגוון של חיות אותן אפשר לראות מקרוב וביניהן פרות, כבשים, עזים, תרנגולות וחזירים. בימים הטובים ניתן ללטף, להאכיל ואפילו לצפות כיצד מספרים את החיות , אך יש להתעדכן באתר מה הן ההנחיות תחת מגבלות הקורונה. חוות ארדנווד היא חווה היסטורית. יש בה נפחיה ו׳מטבח׳, משאבת מים מבאר ומסילת רכבת קטנה שנבנתה להוביל יבולים מהשדה לממגורה ובכל אתרים אלה ניתן לבקר וללמוד דרכם על ההיסטוריה של המקום.

כתובת: Ardenwood Historic Farm, 34600 Ardenwood Blvd. Fremont, CA

 

Tilden Little Farm, Berkeley

בחווה חביבה זו תוכלו לפגוש מקרוב פרות, כבשים, עיזים, ברווזים, חזירים ועוד. החווה ממוקמת בפארק טילדן הגדול אשר כולל בתוכו גם מסלולי טיול רבים, פארק שעשועים קטן לילדים ואיזורי פינקניק. מקום מושלם להעביר בו יום כיף בסוף השבוע. שימו לב, שבשל מגבלות הקורונה יש לשריין מקום מראש על מנת להיכנס לחווה.

כתובת: Tilden Little Farm, Tilden Nature Area Berkeley, CA 94708

Harley Farms Goat Dairy

על חוף הים בין סנטה קרוז לסן פרנסיסקו שוכנת חוות Harley Farms Goat Dairy בהם תוכלו לראות חמורים ועיזים ובנוסף ליהנות מסיורים מודרכים  בהם תוכלו להכיר את התינוקות שרק נולדו, לראות מקרוב חליבה, כוורת דבורים וגם תוכים. יש להרשם מראש לסיורים.

כתובת: Harley Farms Goat Dairy, 205 North St, Pescadero, CA 94060

Hidden Villa, Los Altos Hills

בחוות ההידן וילה תוכלו לפגוש מקרוב תרנגולים וכבשים, לסייר בגינה וללמוד על סוגים שונים של צמחים ותבלינים ולצאת לטיול מהנה במספר מסלולים המוצעים במקום. בשל הגבלות הקורונה, הביקור במקום מוגבל לשעתיים ויש להרשם אליו מראש.

כתובת: Hidden Villa, 26870 Moody Rd. Los Altos Hills, CA

Lemos Farm, Half Moon Bay

בחווה זו אפשר ליהנות בו ממגע בלתי אמצעי עם חיות בפינת הליטוף, להאכיל את העיזים או לרכב על סוסי הפוני שבמקום. ישנה רכבת חביבה שאפשר לצאת איתה לנסיעה קצרה ברחבי המקום וגם מכוניות מירוץ קטנות לילדים. החווה ממוקמת כ-10 דקות נסיעה מחוף הים של Half Moon Bay אז אפשר לשלב את הביקור עם גיחה קטנה לים.

כתובת: Lemos Farm, 12320 San Mateo Rd, Half Moon Bay, CA

McClellan Ranch, Cupertino

מעבר לעיזים ואלפקות שתוכלו לראות במקום בחוות McClellan ישנם מסלולי הליכה ידידותיים לילדים וגם נחל בו אפשר לטבול את הרגליים.

*שימו לב שבשל הקורונה החווה כרגע סגורה עד להודעה חדשה.

McClellan Ranch, 22221 McClellan Road, Cupertino, CA

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button