ברוכים הבאים לבגד כפת!

בגד כפת הוא בית ספר קהילתי להוראת והטמעת השפה העברית ולחינוך יהודי ברוח התרבות הישראלית. בגד כפת הוקם על ידי אנשי הקהילה הישראלית בעמק הסיליקון בשנת 2008, והוא ממשיך להוות בית ספר של הקהילה ולמענה, תוך עידוד מעורבות והשתתפות הורים ומשפחות. לימודי העברית בבגד כפת הם שנתיים ומיועדים לתלמידים בכיתות גן (preschool) עד י"ב. השיעורים מתקיימים אחת לשבוע בכיתה ועם מורות קבועות. התיכוניסטים של בגד כפת מקבלים קרדיט עבור לימודי העברית שלהם בבית הספר כקורס שפת עולם בתיכון. הם בוחרים בקורסי העברית של "בגד כפת" למילוי הדרישה של לימודי שפה זרה לקולג'. בכל שאלה ועניין אנא צרו איתנו קשר באימייל:…


בגד כפת הוא בית ספר קהילתי להוראת והטמעת השפה העברית ולחינוך יהודי ברוח התרבות הישראלית. בגד כפת הוקם על ידי אנשי הקהילה הישראלית בעמק הסיליקון בשנת 2008, והוא ממשיך להוות בית ספר של הקהילה ולמענה, תוך עידוד מעורבות והשתתפות הורים ומשפחות. לימודי העברית בבגד כפת הם שנתיים ומיועדים לתלמידים בכיתות גן (preschool) עד י"ב. השיעורים מתקיימים אחת לשבוע בכיתה ועם מורות קבועות.

התיכוניסטים של בגד כפת מקבלים קרדיט עבור לימודי העברית שלהם בבית הספר כקורס שפת עולם בתיכון. הם בוחרים בקורסי העברית של "בגד כפת" למילוי הדרישה של לימודי שפה זרה לקולג'.

בכל שאלה ועניין אנא צרו איתנו קשר באימייל: begedkefet@paloaltojcc.org או mgilat@paloaltojcc.org.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button