מידע לצורך רישום

מסמכים ומידע דרוש לצורך רישום ילדים למערכת החינוך: יש להכין מראש את המסמכים הבאים: תעודת לידה של כל אחד מהילדים. דרכון בתוקף עם ויזה עדכנית לכל ילד ולהורים. הוכחה על מקום המגורים (חוזה שכירות, הסכם רכישה). פנקס/רישום חיסונים מאז הלידה. כדאי גם לדעת: ניתן לבצע הרישום מראש באמצעות האינטרנט באתרים של מחוזות החינוך השונים:http://www.abag.ca.gov/abag/local_gov/schools.html אם ברצונכם לבקש העברה מבית ספר לבית ספר (שלא על פי מקום מגוריכם), קחו בחשבון כי תשובה לבקשתכם תקבלו בסמוך מאד לתחילת שנת הלימודים ולעיתים גם אחרי תחילתה, ולצורך כך עליכם למלא טפסים מתאימים, בכל מחוז על פי מדיניותו (transfer applications ). לעבור בין בתי ספר ממחוזות…

מסמכים ומידע דרוש לצורך רישום ילדים למערכת החינוך:

יש להכין מראש את המסמכים הבאים:

  1. תעודת לידה של כל אחד מהילדים.
  2. דרכון בתוקף עם ויזה עדכנית לכל ילד ולהורים.
  3. הוכחה על מקום המגורים (חוזה שכירות, הסכם רכישה).
  4. פנקס/רישום חיסונים מאז הלידה.

כדאי גם לדעת:

  1. ניתן לבצע הרישום מראש באמצעות האינטרנט באתרים של מחוזות החינוך השונים:http://www.abag.ca.gov/abag/local_gov/schools.html
  1. אם ברצונכם לבקש העברה מבית ספר לבית ספר (שלא על פי מקום מגוריכם), קחו בחשבון כי תשובה לבקשתכם תקבלו בסמוך מאד לתחילת שנת הלימודים ולעיתים גם אחרי תחילתה, ולצורך כך עליכם למלא טפסים מתאימים, בכל מחוז על פי מדיניותו (transfer applications ). לעבור בין בתי ספר ממחוזות שונים מאד מורכב ונדיר, במיוחד משום שכרוך בכך הסדר העברת כספים בין המחוזות בעבור התלמיד.
  1. אם התחלתם בבית ספר מסויים ועברתם דירה, לרוב יתאפשר לכם להישאר בבית הספר בו התחלתם (אם תרצו). גם אם אחד מילדכם לומד בבית ספר אחר, יעשה מאמץ שגם ילדכם השני ילמד באותו בית הספר. יחד עם זאת אין כל התחייבות שהדבר יתאפשר.

חיסונים ובדיקה רפואית טרם כניסה לבית ספר:
החוק של קליפורניה קובע כי כל תלמיד במערכת החינוך (פרטית וציבורית), יעבור בדיקת רופא במועדים קבועים בחוק על פני שנות לימודיו, וכן יהיה מחוסן על פי הרשימה הבאה:

פירוט החיסונים הנדרשים: http://www.dhs.ca.gov/ps/dcdc/izgroup/family/shared/school_law.html

חיסונים חסרים, ניתנים כחלק מן הביטוח הרפואי (במרבית המקרים) אצל רופא המשפחה/ רופא הילדים ותדרשו להשלימם בהתאם לצורך לפני תחילת הלימודים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Check Also
Close
Back to top button