טלפון

שיחות מקומיות קיימת הפרדה בין שירותי שיחות מקומיות לבין שירותי שיחות בינלאומיות או בין אזורי חיוג שונים בארה”ב. קיימות כמובן גם חבילות משולבות, אך לעיתים הן יקרות יותר מאשר התקשרויות נפרדות. אפיינו את אופי השיחות שאתם מקיימים, וזכרו כי יש בידכם כנראה גם טלפונים ניידים אשר מרביתם מאפשרים שיחות חינם בין אזורי החיוג השונים בארה”ב. Flat Rate הוא שרות טלפוני בתעריף בסיסי המעניק מספר בלתי מוגבל של שיחות מקומיות ברדיוס מוגדר סביב מקום המגורים. בדרך כלל מתלווים לחבילה זו שירותים נוספים לקו הטלפון. שיחות הטלפון המתבצעות מחוץ לחבילה זו יחוייבו בתעריפים אחרים. כדאי לבדוק מראש מהם התעריפים ולעקוב בחודשים הראשונים על חשבון…

שיחות מקומיות

קיימת הפרדה בין שירותי שיחות מקומיות לבין שירותי שיחות בינלאומיות או בין אזורי חיוג שונים בארה”ב. קיימות כמובן גם חבילות משולבות, אך לעיתים הן יקרות יותר מאשר התקשרויות נפרדות. אפיינו את אופי השיחות שאתם מקיימים, וזכרו כי יש בידכם כנראה גם טלפונים ניידים אשר מרביתם מאפשרים שיחות חינם בין אזורי החיוג השונים בארה”ב.

Flat Rate הוא שרות טלפוני בתעריף בסיסי המעניק מספר בלתי מוגבל של שיחות מקומיות ברדיוס מוגדר סביב מקום המגורים. בדרך כלל מתלווים לחבילה זו שירותים נוספים לקו הטלפון. שיחות הטלפון המתבצעות מחוץ לחבילה זו יחוייבו בתעריפים אחרים. כדאי לבדוק מראש מהם התעריפים ולעקוב בחודשים הראשונים על חשבון הטלפון בכדי לבחון אם התוכנית שבחרתם היא אמנם המתאימה ביותר למאפייני השיחות שאתם מקיימים. קחו בחשבון שכל תוספת מאפיינים (שיחה מזוהה, ועידה, משיבון וכו’) אפשרית בתשלום נוסף בדרך כלל.

שירות שיחות טלפון ארוכות טווח – Long Distance Service

לביצוע שיחות ארוכות טווח מחוץ לקליפורניה (שיחות בתוך ארה”ב ומחוצה לה) מוצעות לבחירה מספר חברות. בדקו אפשרות של חבילות שירות הכוללות שיחות מקומיות, ארוכות טווח ושירותי אינטרנט. החברות מציעות מבחר תוכניות בתעריפים שונים, ומתחרות בינהן על הלקוחות באופן כזה, שלא ירפו ממך עד שתסכים לקבל הצעה “העולה בהרבה בטיבה” על זו של המתחרים. למרות זאת בדקו. ככל שתתעקשו על הבדיקה בין החברות תופתעו לראות כיצד המחירים ממשיכים לרדת.

כרטיסי שיחות טלפון – Calling Cards

חברות הטלפון מנפקות כרטיסי שיחות ללקוחות. הכרטיסים מאפשרים לעיתים שיחות בתעריפים מוזלים. הרעיון הוא שאתם משלמים על כרטיס הכולל מספר שיחות מראש, ומשתמשים בו על פי הצורך. אפשר לרכוש כרטיסי שיחות בתשלום מראש בחנויות ה- drug stores , בשוקי המזון ועוד.
למי שנמצא במלון או גר בדירה משותפת ורוצה להתקשר טלפונית לחו”ל: כדאי שתדעו כי בית המלון יחייב אתכם לשלם עבור השיחות הבינלאומיות על-פי התעריף הגבוה. כדי להימנע מכך כדאי לשלם מראש על שיחות הטלפון על ידי רכישת כרטיס שיחות טלפון.

בקשה לקבלת שירותי טלפון (דעו מה ישאלו..)

בפניה ישירה לחברות אתם נשאלים שאלות הכוללות בין השאר: פרטים אישיים, מספר ביטוח לאומי (במידה ואין בידכם את המספר ראו פירוט התהליך הנדרש בהמשך), תאריך הכניסה לדירה החדשה, שם בעל הנכס, האם אתה מעוניין להיות רשום במדריך הטלפון? מה תרצה לכתוב על עצמך במדריך? סוג השירות בו אתם בוחרים, עניין בשירותים נוספים כגון: שיחה ממתינה ועוד, האם אתם מעוניינים לבצע חסימה למספרים מסויימים? האם אתם מעוניינים בכרטיסי שיחות? (כרטיסים אלה ניתנים בחינם ואפשר להשתמש בהם בטלפונים ציבוריים), האם אתה מעוניין לבחור במספר מזוהה משלך לשימוש בכרטיס השיחות? מהו שמה של חברת הטלפון המובילה אותך לשיחות ארוכות טווח ועוד.

אם אין לכם SSN מספר בביטוח הלאומי תקבלו מספר הזמנה אולם השרות יסופק לכם לאחר שיועברו לידי הספק עם צילום תעודה מזהה (כוללת תמונה) מוכרת (דרכון, רישיון נהיגה מקומי) בליווי פרטים אישיים ופרטי מספר ההזמנה שקיבלתם. לרוב, הזמנתכם תאושר לאחר מספר ימים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Check Also
Close
Back to top button