מים, ביוב ואיסוף אשפה

בדרך כלל אלה שירותים הניתנים על ידי הרשות המקומית באמצעות חברה קבלנית. צרו קשר באמצעות אתר האינטרנט או טלפונית עם המחלקה המתאימה בכדי להזמין את השירותים. לרב ההזמנה מתבצעת דרך הרשות המקומית, אך לעיתים רחוקות תופנו על מנת ליצור קשר ישר עם הספק המסוים עימו הרשות קשורה. לגבי איסוף אשפה – בערים רבות ישנם ימים מסוימים לאיסוף אשפה ולעיתים ימים שונים לאיסוף סוגי אשפה שונים. ישGarbage Days “ ” שהם ימי איסוף אשפה ויש “ ”Clean Up Days , שהם ימים שבהם אוספים חפצים גדולים במיוחד שנאספים בערימה על המדרכה. החברות עושות זאת כשירות לציבור ללא תשלום. התקשרו לחברה לאיסוף אשפה (נותנת השרות) ובררו את…

בדרך כלל אלה שירותים הניתנים על ידי הרשות המקומית באמצעות חברה קבלנית. צרו קשר באמצעות אתר האינטרנט או טלפונית עם המחלקה המתאימה בכדי להזמין את השירותים. לרב ההזמנה מתבצעת דרך הרשות המקומית, אך לעיתים רחוקות תופנו על מנת ליצור קשר ישר עם הספק המסוים עימו הרשות קשורה.

לגבי איסוף אשפה – בערים רבות ישנם ימים מסוימים לאיסוף אשפה ולעיתים ימים שונים לאיסוף סוגי אשפה שונים. ישGarbage Days “ ” שהם ימי איסוף אשפה ויש “ ”Clean Up Days , שהם ימים שבהם אוספים חפצים גדולים במיוחד שנאספים בערימה על המדרכה. החברות עושות זאת כשירות לציבור ללא תשלום. התקשרו לחברה לאיסוף אשפה (נותנת השרות) ובררו את מועדי האיסוף. במקרה שאתם זקוקים לטיפול מיוחד באשפה מהחברה לאיסוף אשפה ציינו בפני ספק השרות את בקשתכם והיא תטופל בדרך כלל עבור תשלום נוסף.
הקפידו על חלוקה של סוגי האשפה ע”פ כללי המיחזור הנהוגים ברשות המקומית אשר בתחומה הינכם מתגוררים. אשפה שאינה ממוינת כראוי לא תפונה. למיכלי הפינוי ישנן צבעים שונים וגדלים שונים. כל משק בית יכול להזמין את הכמות והגודל המתאימים לצרכיו. עלות השירות היא בהתאם למספר המיכלים וגודלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Check Also
Close
Back to top button