גז וחשמל

אם שירותי חשמל וגז ניתנים על ידי חברת PG&E , ניתן להתקשר לבירור והזמנות לטלפון: 1-800-743-5000 אם אין ברשותכם כרטיס אשראי בארה”ב, יהיה עליכם לשלם מקדמה. תוכלו להימנע מתשלום מקדמה אם המעסיק שלכם ינפק מסמך המאשר את אמינותכם. אם יהיה עליכם לשלם מקדמת בטחון, התשלום עבורה יצורף לתשלום החשבון הראשון. המקדמה, שעשויה להיות בגובה של 200$, תופקד בחשבון נושא ריבית למשך שנה ואם כל חשבונותיכם ישולמו בזמן תזוכו בכספי הריבית שנצברו ואלה יתקזזו עם התשלומים העתידיים. בנוסף חברת PG&E (ספק השירות) תבקש לדעת את מספר הביטוח הלאומי שלכם. במידה ואין ברשותכם מספר זה עליכם לפנות באופן אישי למשרדי החברה עם תעודה מזהה על מנת לפתוח בחוזה התקשרות. החשמל…

אם שירותי חשמל וגז ניתנים על ידי חברת PG&E , ניתן להתקשר לבירור והזמנות לטלפון: 1-800-743-5000

אם אין ברשותכם כרטיס אשראי בארה”ב, יהיה עליכם לשלם מקדמה. תוכלו להימנע מתשלום מקדמה אם המעסיק שלכם ינפק מסמך המאשר את אמינותכם.
אם יהיה עליכם לשלם מקדמת בטחון, התשלום עבורה יצורף לתשלום החשבון הראשון. המקדמה, שעשויה להיות בגובה של 200$, תופקד בחשבון נושא ריבית למשך שנה ואם כל חשבונותיכם ישולמו בזמן תזוכו בכספי הריבית שנצברו ואלה יתקזזו עם התשלומים העתידיים.

בנוסף חברת PG&E (ספק השירות) תבקש לדעת את מספר הביטוח הלאומי שלכם. במידה ואין ברשותכם מספר זה עליכם לפנות באופן אישי למשרדי החברה עם תעודה מזהה על מנת לפתוח בחוזה התקשרות.

החשמל והגז יקרים. במיוחד מעניינת העובדה כי עוד בטרם הפעלתם כל מכשיר חשמלי, מחויב חשבונות בעלויות בסיס, שקשה לעמוד על מקורן. קחו זאת בחשבון בעת הניסיון ללמוד את חשבון התשלום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Check Also
Close
Back to top button