דואר

שירות הדואר של ארה"ב מתקדם ביותר, מאופיין באיכות השירות ואמינותו, ומאפשר מגוון שירותים המנוהלים מהבית (באמצעות אתר האינטרנט המעולה של הרשות http://www.usps.com /  ) ובאמצעות "הדוור האישי שלך", או בסניפי הדואר הפזורים בנוחות ונותנים מענה לקשת רחבה של שירותים. הפעולה הבסיסית של משלוח מכתבים, נעשית ברב המקרים מתיבת הדואר בביתך. הדוור המחלק את הדואר אוסף את הדואר היוצא באותו הזמן. אם יש דגלון המוצמד לתיבת הדואר שלכם, סמנו באמצעותו לדוור שיש בתיבה דואר יוצא שעליו לקחת ולהעבירו למשלוח. אם יש בתיבת הדואר שלכם חריץ להכנסת מעטפות הדואר, תוכלו לצרף בעזרת סיכה על גבי דלת תיבת הדואר את דברי הדואר היוצא שיילקח על ידי…

שירות הדואר של ארה"ב מתקדם ביותר, מאופיין באיכות השירות ואמינותו, ומאפשר מגוון שירותים המנוהלים מהבית (באמצעות אתר האינטרנט המעולה של הרשות http://www.usps.com /  ) ובאמצעות "הדוור האישי שלך", או בסניפי הדואר הפזורים בנוחות ונותנים מענה לקשת רחבה של שירותים.

הפעולה הבסיסית של משלוח מכתבים, נעשית ברב המקרים מתיבת הדואר בביתך. הדוור המחלק את הדואר אוסף את הדואר היוצא באותו הזמן.
אם יש דגלון המוצמד לתיבת הדואר שלכם, סמנו באמצעותו לדוור שיש בתיבה דואר יוצא שעליו לקחת ולהעבירו למשלוח.
אם יש בתיבת הדואר שלכם חריץ להכנסת מעטפות הדואר, תוכלו לצרף בעזרת סיכה על גבי דלת תיבת הדואר את דברי הדואר היוצא שיילקח על ידי הדוור  למשלוח.
אם אתם מתגוררים במתחם דירות שאלו את מנהל האחזקה אם יש במתחם תיבת דואר יוצא . אם אין כזו בררו אצלו איפה תיבת דואר ציבורית בסביבה הקרובה.

אם  תרצה  לרכוש בולים, אינכם חייבים לעשות זאת בסניף הדואר דווקא. תוכל לעשות זאת בדואר, בטלפון (לטלפון 1-800-782-6724 ), בסופרמרקט המקומי או במכונות אוטומטיות למכירת  בולים. בעיקר נח השירות של הזמנת בולים באינטרנט והבאתם לפתח הבית ע"י הדוור. שירותים נוספים שניתן לבצע בדרך זו הם הזמנת מדבקות כתובת, הקפאת דואר, העברת דואר למקום אחר, תאום איסוף חבילה ועוד. אתר האינטרנט של הדואר מאד ידידותי למשתמש.

בנסיעות ממושכות, מומלץ להשתמש באפשרות "הקפאת הדואר". באמצעות אתר האינטרנט של רשות הדואר, קבעו את מועד ההקפאה ואת המועד בו תרצו שחבילת הדואר שנאסף עבורכם תמתין לכם (ממוינת ע"פ תאריכים..). אם אתם ממתינים לדבר דואר חשוב תוכלו להעביר את הדואר באופן זמני (גם דרך האתר) לכתובת חלופית. שירותים אלה אינם בתשלום והם אמינים ונחים.

למשלוח חבילה או מכתב לחו"ל מומלץ לא לכלול מכתב בתוך החבילה- דבר זה יכפיל את מחיר המשלוח. שלחו את המכתב בנפרד מהחבילה.  יש מגוון של דרכים למשלוח חבילות בתוך ארה"ב,  תלוי בתכולתו של דבר הדואר ועד כמה מהר הנכם רוצים שיגיע ליעדו.  כל המידע מפורט באתר, אך ניתן גם להיוועץ עם פקיד הדואר לגבי אפשרויות המשלוח השונות.

מאחר ושירות הדואר של ארה"ב משתמש במחשב לסריקת הכתובות הרשומות על חצי בליון  דברי דואר הנשלחים מידי יום,  קיים נוהל אחיד של עריכת הכתובת על המכתב/ חבילה, ובכך מתאפשרת העברה מהירה יותר  ואמינה יותר של הדואר.הוסיפו תמיד את פרטי כתובתכם המלאה (בפינה השמאלית העליונה, על מנת לאפשר החזרת תשובה –  לשם כך משתמשים במדבקות הכתובת האישית).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Check Also
Close
Back to top button