בודדים אך לא לבד: ערב התרמה למען חיילי צה"ל

מאת: נירה פורן

כולנו אוהבים את חיילי צה"ל, רוב חברי קהילת הישראלים בסן פרנסיסקו והמפרץ אף שירתו בצה"ל בסדיר ובמילואים, לכן אי אפשר להישאר אדישים מול פועלו של ארגון ידידי צה"ל. הארגון, פועל למען רווחתו של החייל הבודד, בכאביו של החייל המתמודד עם פציעה ונכות ועם מאמציו של לוחם משוחרר לרכוש השכלה ומתעלה מעל השאלות הפוליטיות ושאלות של מדיניות הממשלה. העמותה איננה מממנת IDF_Soldierפעילות צבאית, היא אינה חלק מהמאבק וממחלוקות, אלא חלק מהנשמה היהודית הדואגת לבניה ובנותיה מתוך ערבות הדדית ואהבה.

סניף סן פרנסיסקו ואזור המפרץ של ארגון ידידי צה"ל בארה"ב, FIDF , החליט למקד את תרומותיו בשלושה תחומים:

  • מלגות לימודים ליוצאי יחידות קרביות שאינם יכולים לעמוד בעלות ההשכלה הגבוהה.
  • סיוע לפצועי צה"ל בשיקום פיסי ובשיקום נפשי.
  • תמיכה בחיילים בודדים; צעירים שבחרו לשרת בצה"ל ואשר אין להם קרובים מידיים בארץ.

idfפעילות הארגון ממומנת על ידי יהודים אמריקאים, ישראלים, ועל ידי נוצרים.

ב 11 באוקטובר יערך בסן פרנסיסקו נשף הגאלה השנתי של העמותה ובהזדמנות זו גם יציינו בתשואות את סיום כהונת יו"ר הסניף האזורי, ריקי אלון. אלון
נמנית על קהילת ה-ICC  וה-JCC  וגם אנו גאים בה על תפקידה המסור ותרומתה לרווחת החיילים שלנו.

כולנו מודעים לאיומים שיש על ישראל וגבולותיה, מדעא"ש, אירן, המשבר בסוריה שהולך ומתרחב. לחיילינו צפויות עוד משימות הגנה קשות בהגנה על המולדת של כולנו.

בשנה שעברה הייתה היענות נהדרת של קהילת המפרץ בערב הגאלה, מפגן נהדר של מעורבות ואחדות. אנו פונים אליכם בשם הארגון – להראות גם השנה את מחויבותכם לחיילי צה"ל, לבנים ולבנות שלנו, ולהצטרף לנשף. בנשף, יפגשו  ידידי צה"ל, פצועי צה"ל, חיילים בודדים ולוחמים לשעבר שלימודיהם מומנו על ידי ידידי קהילת המפרץ.

אנא התקשרו למשרדי הארגון  בסן פרנסיסקו : 415-547-8360

 או הירשמו בקישור זה