הכתבות שהכי אהבתם השנה

מאת: מערכת בעניינים

אם נניח בצד את ההמלצות לאירועי סוף השבוע שזכו שבוע אחר שבוע להתעניינות רבה, נראה שאוכל הוא אחד מן הדברים שיותר מעסיק אתכם.

costcoסדרת הכתבות של התזונאית יעל דרור הצליחה לעורר עניין רב ונושאים כמו חישוב אחוזי השומן במזון, כיצד לבחור לחם בריא או בכלל מה ההבדל בין קניות מזון בארץ לבין כאן? זכו להתעניינות ולתגובות רבות ברשת.

בסדרת הכתבות הצליחה יעל לגעת במרבית האספקטים המעסיקים אותנו בעת קניות המזון  כאן בארצות הברית, אם זה גודל האריזות, מיקום המוצרים בסופר, אחוזי השומן ואף במציאת הגבינה הלבנה האולטימטיבית.

ואם באוכל עסקינן, אין ספק שכתבותיה של דלית גבירצמן עוררו את התעניינותם (ואת בלוטות הטעם שלכם) כשבראשן רשימת 10 המוצרים האהובים עליה בטריידר ג'ו שזכתה לתגובות רבות ולרשימות אלטרנטיביות רבות ואחרות.

עוד כתבה שאהבתם וכנראה שימשה שלא מעטים מכם היא רשימת המסעדות שלה לחגיגת ימי הולדת. אחרי 14 שנה בעמק וחיבה יתרה לאוכל טוב, מכירה דלית את מרבית המסעדות הטובות (והחגיגיות) באזור. אז אל תשכחו להעיף מבט בכתבה כשאתם מתכננים את האירוע המשפחתי הבא שלכם.

את מדור שיחת חו"לין השקנו השנה ומכל המשפחות הנפלאות אשר זכינו להכיר במדור, דווקא משפחת בר סלע מישראל עוררה הכי הרבה את סקרנותם. אודי ושירה שהתגוררו בעמק כ-10 שנים חזרו לפני כשנה ארצה עם שלושת ילדיהם ובכתבה הם מספרים על החיים בישראל, על קשיי הקליטה, על הקרבה למשפחה ועל התובנות שלהם מן החזרה.

כאמור, על המלצות לאירועים בסוף השבוע אתם מאוד אוהבים לשמוע, אבל גם בהמלצות לטיולים קצת יותר ארוכים אתם מתעניינים, בייחוד אם הם ניתנים על ידי מורת הדרך המכירה כל פיסת אדמה כאן באיזור, טלילה גולן. אחת הכתבות הכי נקראות שלה היא דווקא המלצות לטיולים בחופשת ה-Thanks giving. וגם אם חופשה זו כבר עברה, עדיין כדאי לכם לתת הצצה שכן תמצאו שם לא מעט טיולים המתאימים לעונה זו של השנה.

שתהיה שנה פוריה ומלאת השראה לכולכם!