פורט בייקר

באיזור היפה במרין הקרובה, המסלול המצוע בפורט בייקר הוא קצר ופשוט, עם נופים נהדרים של גשר הזהב, הרבה ירוק וכחול בעיניים, ומקום מוצלח לקנח בארוחת צהריים. המסלול באורך מייל ורבע מתחיל בעליה קלה בדרך אש רחבה העוברת בחורשת אקליפטוס. למי שרוצה להעשיר את המסלול בהיסטוריה, יש מסלול מודרך דרך הטלפון הנייד (התקשרו למספר המופיע בשילוט במקום). עם היציאה מהחורשה נפתחת תצפית לנופים היפים של שער הזהב והמפרץ.  Horseshoe Bay, ו – Cavallo Point ממש לפניכם. מפסגת המסלול, רדו במדרגות ל – Fort Baker Chapel (פופולארי במיוחד לטקסי נישואין בשבת אחר הצהריים). עברו דרך שטחי המלון עד למסעדת Murray Circle Restaurant,…

באיזור היפה במרין הקרובה, המסלול המצוע בפורט בייקר הוא קצר ופשוט, עם נופים נהדרים של גשר הזהב, הרבה ירוק וכחול בעיניים, ומקום מוצלח לקנח בארוחת צהריים.

המסלול באורך מייל ורבע מתחיל בעליה קלה בדרך אש רחבה העוברת בחורשת אקליפטוס. למי שרוצה להעשיר את המסלול בהיסטוריה, יש מסלול מודרך דרך הטלפון הנייד (התקשרו למספר המופיע בשילוט במקום). עם היציאה מהחורשה נפתחת תצפית לנופים היפים של שער הזהב והמפרץ.  Horseshoe Bay, ו – Cavallo Point ממש לפניכם. מפסגת המסלול, רדו במדרגות ל – Fort Baker Chapel (פופולארי במיוחד לטקסי נישואין בשבת אחר הצהריים). עברו דרך שטחי המלון עד למסעדת Murray Circle Restaurant, ואולי אפילו יתמזל מזלכם ויהיה שולחן פנוי בפטיו. מסעדה נחשבת.

איך להגיע? עברו את הגשר, עזבו את כביש 101 לכיוון פורט בייקר. חנו בחניון העפר ממזרח ל – Cavallo Point Lodge. לצד Fort Baker/East Road. חפשו את דרך האש בה מתחיל המסלול.

אם אתם עם ילדים קטנים, Bay area Discovery Museum מאד נחמד ושווה ביקור, ונערכים בו קונצרטים לילדים בסוף השבוע לרגל האביב (שימו לב למועדים, מתקיים עד 14 באפריל). כמובן נהדר להנות מהחופים לאורך המפרצונים ב – Horseshoe Bay  וב – Cavallo Point.

תהנו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button