פסטיבל הסרטים היהודי של פרנסיסקו

פסטיבל הסרטים היהודי של סן פרנסיסקו הוא הגדול והוותיק ביותר מבין כל פסטיבלי הסרטים היהודיים בעולם. הפסטיבל נמשך שלושה שבועות, ועיקר פעילותו נעשה בקולנוע הקסטרו שבסן פרנסיסקו. עם זאת, ניתן להנות ממרבית הסרטים גם בבתי קולנוע נבחרים בברקלי, אוקלנד, פידמונט, פאלו אלטו וסן רפאל. הפסטיבל שם לו למטרה להקרין את הסרטים היהודיים החדשים ביותר, וברוב המקרים נהנה מהקרנות בכורה בחוף המערבי. את הפסטיבל פוקדים מדי שנה כ-30 אלף צופים הנהנים מתכנים ייחודיים, מפגש עם יוצרי סרטים וחגיגה גדולה של הקולנוע היהודי במיטבו. השנה מציין הפסטיבל את שנתו ה- 34 ומארח במסגרתו עשרות סרטים והפקות ישראליות. ערב הפתיחה התקיים ב-25 ביולי הפסטיבל ינעל ב-10 באוגוסט.…

פסטיבל הסרטים היהודי של סן פרנסיסקו הוא הגדול והוותיק ביותר מבין כל פסטיבלי הסרטים היהודיים בעולם. הפסטיבל נמשך שלושה שבועות, ועיקר פעילותו נעשה בקולנוע הקסטרו שבסן פרנסיסקו.

עם זאת, ניתן להנות ממרבית הסרטים גם בבתי קולנוע נבחרים בברקלי, אוקלנד, פידמונט, פאלו אלטו וסן רפאל.

הפסטיבל שם לו למטרה להקרין את הסרטים היהודיים החדשים ביותר, וברוב המקרים נהנה מהקרנות בכורה בחוף המערבי. את הפסטיבל פוקדים מדי שנה כ-30 אלף צופים הנהנים מתכנים ייחודיים, מפגש עם יוצרי סרטים וחגיגה גדולה של הקולנוע היהודי במיטבו.

השנה מציין הפסטיבל את שנתו ה- 34 ומארח במסגרתו עשרות סרטים והפקות ישראליות. ערב הפתיחה התקיים ב-25 ביולי הפסטיבל ינעל ב-10 באוגוסט.

התעדכנו באתר הפסטיבל במועדי הקרנות הסרטים הישראליים שבפסטיבל. שימו לב, רוב ההקרנות שנמצאות באתר מתקיימות בפאלו אלטו או בסן פרנסיסקו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button