קייטנות קיץ באיזור עמק הסיליקון והמפרץ

הילדים שלכם אוהבים ספורט? מדע? אמנות? עיצוב אופנה? אולי כתיבת קוד? איזור העמק שופע קייטנות העוסקות בתחומים רבים ומגוונים ובימים אלו ההרשמות בעיצומן. אז אם טרם נרשמתם כדאי שתזדרזו כי הקייטנות המבוקשות מתמלאות במהירות

אם כבר עברתם על רשימת מחנות הקיץ בארצות הברית , התרשמתם מן המלגות המוצעות לנרשמים ועדיין לא מצאתם את הקייטנה המיוחלת, קבלו מקבץ גדול ומגוון של קייטנות היום שיעבירו לילדיכם (ולכם) את הקיץ בכיף. מקייטנת ספורט, ריקוד ואמנות ועד לקייטנות מדע וטכנולוגיה- הכל ברשימה הבאה:

קייטנות עם שלוחות בכל אזור העמק

camp galileoCamp Galileo

גילאים:  Pre k-8th grade

מדע, אומנות, ספורט- קייטנת גלילאו מספקת חוויה מהנה בתחומים שונים עם נושא אחד הנבחר מידי שבוע ולפיו מוגדרות מרבית הפעילויות.

לגלילאו שלוחות רבות בכל ערי איזור העמק והמפרץ וביניהן פאלו אלטו, סאניוויל, קופרטינו, סן חוזה ועוד.

לפרטים נוספים לחצו כאן

Steve & Kate's Camp

במקום לימוד של נושא אחד ספציפי, יטעמו הילדים מגוון רחב של אפשרויות והאפשרויות הן רבות ואיכותיות- התנסות בסטודיו למוזיקה, בישול, עיצוב אופנה, ריקוד, הכנת סרטוני אנימציה, כתיבת קוד ועוד.

ל-Steve & Kate's שלוחות בכל איזור העמק, המפרץ והפנינסולה. תוכלו למצוא אותם בסן חוזה, פאלו אלטו, לוס אלטוס ועוד.

גילאים: k-7th grade

לפרטים נוספים לחצו כאן

YMCA

מעבר לקייטנת הקיץ המסורתית הכוללת פעילויות בבריכה, עבודות יצירה ואומנות וטיולים, מציע ה-YMCA קייטנות יום בנושאים רבים ומגוונים כמו למשל קייטנת לגו, קייטנת אומנות דרמה וריקוד, קיייטנת שחמט, קייטנת בישול ועוד. כמו כן, בשלוחה בקמפבל אף מוצע מחנה הכולל לינה. מומלץ לבדוק מה מציעה כל שלוחה שכן התוכניות אינן זהות.

לפרטים נוספים לחצו כאן

Golden Eagle Sports Camp

גילאים: 5-13

קייטנת ספורט עם ריכוז גבוה של ישראלים ושלוחות בקופרטינו ולוס אלטוס. הקייטנה מספקת פעילויות ספורטיביות לאורך כל היום וביניהן שחייה, ריקוד, טניס, כדורסל  ועוד.

לפרטים נוספים לחצו כאן

Camp Edmo

גילאים: pre k-8th grade

קייטנה עם דגש על פעילויות בתחום המדע, טכנולוגיה, הנדסה ואומנות, עם מיקומים שונים בכל רחבי העמק והמפרץ וביניהם סן פרנסיסקו, ברקלי, קופרטינו, סן חוזה, לוס אלטוס ועוד.

לפרטים נוספים לחצו כאן

ID Tech Camp

תוכנית לגילאי 6 ועד 18 המתמחה בכל עולם המדע והטכנולוגיה. בקייטנה ילמדו ילדיכם לפתח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד, ליצור משחקי וידאו, לפתח אתרי אינטרנט, לבנות רובוטים ועוד.

הקייטנה מתקיימת במיקומים שונים בכל איזור העמק והמפרץ וביניהם סנטה קלרה, סן חוזה, סרטוגה, פאלו אלטו, ליברמור ועוד.

גילאים: 6-18

לפרטים נוספים לחצו כאן

TechKnowHow® Summer Camps

קייטנה המתמקדת בנושאי מדע, טכנולוגיה, הנדסה ורובוטיקה תוך שימוש בחלקי לגו  ופרויקטים עם MINDSTORMS, EV3 ,NXT ועוד. לקייטנה כ-20 שלוחות ברחבי העמק והמפרץ, כשבדרום העמק הן ממוקמות ב

Advanced Art Camps at Art School of SF Bay

חוץ מתיק העבודות המרשים שהילדים יחזרו איתו הביתה, הם גם יקבלו מגוון מיומנויות חדשות אשר יעזרו להם לשפר את יכולותיהם האמנותיות. מבין האמנויות המוצעות בקייטנה- קומיקס, פאנארט, מאגנה, ציורי נוף, פורטרטים, ציור בתלת מימד ועוד. הקייטנה תתקיים במאונטיין ויו, פאלו אלטו וסן חוזה.

גילאים: 6-16

לפרטים נוספים לחצו כאן

לוס אלטוס

Hidden Villa Summer Camp

גילאים: 6-17

למידה על גידולים בחווה אורגנית, חיות, יצירה, שחייה לצד פיתוח מנהיגות, ביטחון עצמי ועוד.

לפרטים נוספים לחצו כאן

Decathlon

גילאים: 6-12

מועדון ספורט המציע קייטנה עם מגון רחב של פעילויות ספורטיביות החל משחייה וכדורסל ועד משחקי גולף וריקוד. לקייטנה שתי שלוחות- בוודסייד ובלוס אלטוס.

לפרטים נוספים לחצו כאן

kidizens- Kids Lego Summer Camp

גילאים: k-6th grade

קייטנה העושה שימוש רב בלגו על מנת ללמד את הילדים אסטרטגיות וחשיבה מחוץ לקופסא. במהלך הקייטנה יבנו הילדים עיר שלמה העשויה מאלפי חלקים של לגו ודרך הבנייה ילמדו מהי אחריות, מנהיגות, בטיחות ופתרון בעיות.

לפרטים נוספים לחצו כאן

פאלו אלטו

J-camp: Jcc Palo Alto

גילאים: Preschool- 12th grade

ה-OFJCC בפאלו אלטו מציע מלבד הקייטנה המסורתית, מגוון רחב של פעילויות מהן הילד יוכל לבחור את הקייטנה המועדפת עליו. מבין התחומים המוצעים- ריקוד, ספורט, STEM, קולינריה, רובוטיקה, קרמיקה, קרקס ועוד.

לפרטים נוספים לחצו כאן

Run for Fun Camps

גילאים: 6-13

קייטנה בת 5 שבועות המציעה אופציה של קייטנת יום וכן מחנה בן 5 ימים הכולל לינה. במהלך הקייטנה יבקרו הילדים מקומות רבים כמו חוף הים בקפיטולה, פארק פוטהיל, גרייט אמריקה ופארק המים Raging Waters.

לפרטים נוספים לחצו כאן

Jefunira Camp (סטנפורד)

גילאים: Pre k- 6

מעין קייטנת ספורט רק שאת הפעילות הגופנית עושים החניכים דרך משחקים שונים אשר דרכם יוכל כל חניך לבחון ולחקור את התחום אליו הוא נמשך.

לפרטים נוספים לחצו כאן

סאניוויל

Camp Gan Israel (חב"ד)

גילאים: k-8th grade

פעילויות ספורט, יצירה, טיולים. בקייטנת גן ישראל תקבלו הכל מהכל בשילוב עם מסורת ותכנים יהודיים. מיקום הקייטנה הוא בבית הספר היהודי SPHDS.

לפרטים נוספים לחצו כאן

Fremont Basketball Camp

גילאים:5-14

קייטנה המיועדת לבנים ובנות בכל הרמות במהלכה ילמדו את היסודות, ישפרו מיומנויות קיימות וילמדו טכניקות חדשות בכדורסל. הקייטנה ממוקמת בתיכון פרימונט בסאניוויל.

לפרטים נוספים לחצו כאן

Sunnyvale Camps

גילאים: 4-בני נוער

יותר מ-60 קייטנות שונות בנושאים מגוונים החל מן הקייטנות המסורתיות ועד לקייטנות בנושאי מדע, טכנולוגיה, עסקים, ריקוד, בישול, עיצוב ועוד בתוכניות הקיץ של עיריית סאניוויל. ישנן אופציות של יום מלא או חצאי ימים.

לפרטים נוספים לחצו כאן

Taly Art

גילאים: 6-11

קייטנה בת 3 שבועות של האמנית טלי שמי העוסקת כל כולה באומנות ויצירה. בכל שבוע נבחר נושא אחר המכתיב את אופי הפעילויות. משחקי חוץ, צבעי פנים וארוע סיום מרגש הם חלק בלתי נפרד מהקייטנה.

לפרטים נוספים לחצו כאן

מאונטיין ויו

Camp Shoreline

גילאים: 5-11

קייאקים, סירות פדלים, קנו, סירת משוטים- באגם שורליין ניתנות כל האפשרויות ומעבר לכל הפעילויות הרבות במים יתקיימו גם טיולים רגליים באזור, תצפיות על ציפורים ועוד.

לפרטים נוספים לחצו כאן

קופרטינו

Communication Academy

גילאים: k-12

קייטנה בה ילמדו ילדיכם כיצד לעמוד בפני קהל, ולהעשיר את מיומנות הנאום, העימות, קריאה, כתיבה ומתמטיקה.

לפרטים נוספים לחצו כאן

קמפבל

Delphi Academy Summer Camp

גילאים: 4-14

קייטנה המשלבת פעילויות הקשורות במדע, ספורט ואמנות. במהלך הקייטנה, הילדים ישחו, ירכבו על סוסים, ישוטו בקיאק ויצאו לטיולים.

לפרטים נוספים לחצו כאן

סן חוזה

Summer Camps @ The Tech

שלוחה של קייטנת גליליאו הממוקמת במוזיאון ה-TECH בסן חוזה. לקייטנה אופציה של יום חלקי או מלא ובמהלכה יתנסו הילדים ביותר מ-20 שיעורים שונים מבוססי מדע וטכנולוגיה כדוגמת פיתוח אפליקציה, אנימציה, כימיה ועוד.

גילאים: th to 8th grades4

לפרטים נוספים לחצו כאן

Summer Sports Camp at Silver Creek Sportsplex

כדורגל, הוקי, בייסבול, פלאג פוטבול, כל אלה הם רק חלק מפעילויות הספורט אשר יוצעו לילדים באולם ממוזג ומאובזר. הקייטנה מיועדת לכל הרמות ומטרתה לשפר את הביצועים ולעשות הרבה כיף.

גילאים: 7-12

לפרטים נוספים לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button