קיץ 2023: קייטנות לילדים באיזור העמק והמפרץ

הילדים שלכם אוהבים ספורט? מדע? אמנות? טבע? אולי כתיבת קוד? איזור העמק שופע קייטנות העוסקות בתחומים רבים ומגוונים ובימים אלו ההרשמות בעיצומן. קבלו רשימה של קייטנות מעניינות שכדאי לבדוק, כולל כאלה עם ריכוז גבוה של דוברי עברית. אז אם טרם נרשמתם כדאי שתזדרזו כי הקייטנות המבוקשות מתמלאות במהירות

קייטנות עם שלוחות בכל אזור העמק

camp galileoCamp Galileo

גילים: k-10th grade

מדע, אומנות, ספורט- קייטנת גלילאו מספקת חוויה מהנה בתחומים שונים עם נושא אחד הנבחר מידי שבוע ולפיו מוגדרות מרבית הפעילויות.

לגלילאו שלוחות רבות בכל ערי איזור העמק והמפרץ וביניהן פאלו אלטו, סאניוויל, קופרטינו, סן חוזה ועוד.

לפרטים נוספים לחצו כאן

Steve & Kate's Camp

גילים: 4-12

במקום לימוד של נושא אחד ספציפי, יטעמו הילדים מגוון רחב של אפשרויות והאפשרויות הן רבות ואיכותיות- התנסות בסטודיו למוזיקה, בישול, עיצוב אופנה, ריקוד, הכנת סרטוני אנימציה, כתיבת קוד ועוד.

ל-Steve & Kate's שלוחות בכל איזור העמק, המפרץ והפנינסולה. תוכלו למצוא אותם בסן חוזה, פאלו אלטו, לוס אלטוס ועוד.

לפרטים נוספים לחצו כאן

YMCA

 

גילים: 5-12

מעבר לקייטנת הקיץ המסורתית הכוללת פעילויות בבריכה, עבודות יצירה ואומנות וטיולים, מציע ה-YMCA קייטנות יום בנושאים רבים ומגוונים כמו למשל קייטנת לגו, קייטנת אומנות דרמה וריקוד, קיייטנת שחמט, קייטנת בישול ועוד. כמו כן, בשלוחה בקמפבל אף מוצע מחנה הכולל לינה. מומלץ לבדוק מה מציעה כל שלוחה שכן התוכניות אינן זהות.

לפרטים נוספים לחצו כאן

Golden Eagle Sports Camp

גילים: 5-13

קייטנת ספורט עם ריכוז גבוה של ישראלים ושלוחות בקופרטינו ולוס אלטוס. הקייטנה מספקת פעילויות ספורטיביות לאורך כל היום וביניהן שחייה, ריקוד, טניס, כדורסל  ועוד.

לפרטים נוספים לחצו כאן

Warriors Basketball Academy

גילים: 7-15

קייטנה המיועדת לבנים ובנות בכל הרמות במהלכה ילמדו את היסודות, ישפרו מיומנויות קיימות וילמדו טכניקות חדשות בכדורסל. הקייטנה שלוחות שונות ברחבי הביי כשבדרום העמק הן ממוקמות בקופרטינו סרטוגה, סן חוזה וסנטה קרוז. הנרשמים יקבלו חולצה של הווריאורס והנחה לאחד ממשחקי הבית של הקבוצה.

לפרטים נוספים לחצו כאן

ID Tech Camp

גילים: 7-17

תוכנית המתמחה בכל עולם המדע והטכנולוגיה. בקייטנה ילמדו ילדיכם לפתח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד, ליצור משחקי וידאו, לפתח אתרי אינטרנט, לבנות רובוטים ועוד.

הקייטנה מתקיימת במיקומים שונים בכל איזור העמק והמפרץ וביניהם סנטה קלרה, פאלו אלטו, סטנפורד ברקלי ועוד.

לפרטים נוספים לחצו כאן

Camp Gan Israel (חב"ד)

גילים: k-6th grade

פעילויות ספורט, יצירה, טיולים. בקייטנת גן ישראל תקבלו הכל מהכל בשילוב עם מסורת ותכנים יהודיים. לקייטנה שלוש שלוחות- סאניוויל, פאלו אלטו (גן איזי) וסן חוזה.

לפרטים נוספים לחצו כאן

TechKnowHow® Summer Camps

גילים: 5-13

קייטנה המתמקדת בנושאי מדע, טכנולוגיה, הנדסה ורובוטיקה המציעה תוכניות מגוונות לאוהבי הלגו. בקייטנה ילמדו הילדים לבנות דמויות Minrcraft מלגו, לתכנן משחק רובלוקס ועוד. לקייטנה כ-10 שלוחות ברחבי העמק והמפרץ, הממוקמות בין היתר בקמפבל, פאלו אלטו, לוס גאוס, סן פרנסיסקו, פלזנטון ועוד.

לפרטים נוספים לחצו כאן

kidizens- Kids Lego Summer Camp

גילים: 6-12

קייטנה העושה שימוש רב בלגו על מנת ללמד את הילדים אסטרטגיות וחשיבה מחוץ לקופסה. במהלך הקייטנה יבנו הילדים עיר שלמה העשויה מאלפי חלקים של לגו ודרך הבנייה ילמדו מהי אחריות, מנהיגות, בטיחות ופתרון בעיות. לקייטנה שלוחות במאונטיין ויו, לוס אלטוס, קופרטינו וסן חוזה.

לפרטים נוספים לחצו כאן

Advanced Art Camps at Art School of SF Bay

גילים: 6-16

חוץ מתיק העבודות המרשים שהילדים יחזרו איתו הביתה, הם גם יקבלו מגוון מיומנויות חדשות אשר יעזרו להם לשפר את יכולותיהם האמנותיות. מבין האמנויות המוצעות בקייטנה- קומיקס, מאגנה, ציורי נוף, פורטרטים, ציור בתלת מימד, פיסול ועוד. הקייטנה תתקיים במאונטיין ויו, סן חוזה, סן פרנסיקו, סן רפאל וישנה גם אופציה של אונליין.

לפרטים נוספים לחצו כאן

סאניוויל

Taly Art

גילים: 6-12

קייטנת האומנות של טלי מתקיימת זו השנה ה-20 ברציפות! כל שבוע מוקדש לנושא אחר (השנה למשל הנושאים הם חלל, פופ ארט וקרקס). בסוף השבוע הילדים מכינים מיצג להורים, בדרך כלל בצורה אינטראקטיבית, בו ההורים זוכים לראות ולשמוע על יצירות הילדים כשהילדים הם המנחים של הארוע.

לפרטים נוספים לחצו כאן

Creative Fun

גילים: 6-10

אם הילדים שלכם אוהבים תיאטרון ואומנויות הבמה, בקייטנה של הדס וייסברג הם יוכלו לשחק, לרקוד, לשיר וכל זה בנוסף לפעילויות יצירה ואומנות, יום מים ועוד משחקים מהנים.

לפרטים נוספים לחצו כאן

Sunnyvale Community center Camps

יותר מ-90 אופציות שונות של קייטנות בנושאים מגוונים החל מן הקייטנות המסורתיות ועד לקייטנות בנושאי מדע, טכנולוגיה, עסקים, ריקוד, בישול, עיצוב ועוד בתוכניות הקיץ של עיריית סאניוויל. ישנן אופציות של יום מלא או חצאי ימים.

לפרטים נוספים לחצו כאן

Larp camp  (Live Action Role Play)

גילים: 9-13

בקייטנה הילדים נהנים מחוויה מדהימה ועוצמתית כשהם עצמם חלק מהמשחק שהם יצרו ותכננו. הפעילות מאוד חוויתית ומעודדת לבטחון במשחק מול חברים, הנהגה, פעילות גופנית, משחק תפקידים, דימיון ובעיקר המון הנאה. הקייטנה מתקיימת בסרה פארק בסאניוויל.

להרשמה לחצו כאן.

מאונטיין ויו

Camp Shoreline

גילים: 5-11

קייאקים, סירות פדלים, קנו, סירת משוטים- באגם שורליין ניתנות כל האפשרויות ומעבר לכל הפעילויות הרבות במים יתקיימו גם טיולים רגליים באזור, תצפיות על ציפורים ועוד.

לפרטים נוספים לחצו כאן

קופרטינו

Communication Academy

גילים: 7-14

קייטנה בה ילמדו ילדיכם כיצד לעמוד בפני קהל, ולהעשיר את מיומנות הנאום, העימות, קריאה, כתיבה ומתמטיקה.

לפרטים נוספים לחצו כאן

פאלו אלטו

J-camp: Jcc Palo Alto

גילאים: Preschool- 10th grade

ה-OFJCC בפאלו אלטו מציע מגוון אופציות לפעילויות בקיץ לכל הגילים. הקייטנה המסורתית המיועדת לגילי K–6 כוללת פעילויות ספורט מהנות, בריכה, יצירה, וגם טיולים מחוץ לקמפוס הכוללים בין היתר את גן החיות של אוקלנד, מוזיאון הילדים בסן חוזה, גרייט אמריקה ועוד.

אופציה נוספת היא קייטנת "טייסים", קייטנה המתנהלת בשפה העברית ומיועדת לילדים שעולים לTK עד כתות ו' מכל רמות השפה.

לקייטנה שני סשנים של 4 שבועות כל אחד ובמהלכה מתקיימים טיולים, קבלת שבת, בריכה, משחקי חצר, ספורט, אומנות, יום מים ועוד. את הקבוצות מובילים/ות שליחים/ות (ישראלים אחרי צבא) ומדריכים/ות מקומיים שנבחרים בקפידה.

השנה נפתחה קייטנה גם לנערים ונערות שעולים לכתות ז'-ט' לסשן של שבועיים שבו הם יוצאים לטיולים רבים, עובדים בצוות לתכנון הטיול ובנוסף מקבלים תכנים של הדרכה.

דרך הפעילויות המגוונות והכיפיות הילדים רוכשים שפה בצורה מהנה וחווייתית ותוך כדי בונים קהילה ומכירים חברים חדשים.

לפרטים נוספים לחצו כאן

Jefunira Camp (סטנפורד)

גילים: 1st -6th grade

קייטנת ספורט שאת הפעילות הגופנית עושים החניכים דרך משחקים שונים ומגוונים. בקייטנה יש דגש על גיבוש חברתי, חיבור בין הילדים והרבה כיף. ישנה גם אופציה של קייטנה לגילים הנמוכים יותר (Pre-k and Kinder).

לפרטים נוספים לחצו כאן

לוס אלטוס

Hidden Villa Summer Camp

גילים: K – 4th grades

אוהבי הטבע מוזמנים לקייטנת היום של חוות ההידן וילה בה ילמדו על גידולים בחווה אורגנית ועל החיות בחווה לצד פעילויות של יצירה, שחייה, בישול ועוד.

לפרטים נוספים לחצו כאן

Decathlon

גילים: 6-12

מועדון ספורט המציע קייטנה עם מגון רחב של פעילויות ספורטיביות החל משחייה וכדורסל ועד משחקי גולף וריקוד. לקייטנה שתי שלוחות- בוודסייד ובלוס אלטוס.

לפרטים נוספים לחצו כאן

סן חוזה

Summer Sports Camp at Silver Creek Sportsplex

גילים: 7-12

כדורגל, הוקי, בייסבול, פלאג פוטבול, החלקה על גלגיליות, כל אלה הם רק חלק מפעילויות הספורט אשר יוצעו לילדים באולם ממוזג ומאובזר. הקייטנה מיועדת לכל הרמות ומטרתה לשפר את הביצועים ולעשות הרבה כיף.

לפרטים נוספים לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button