מונטריי

מונטריי – אסופת לינקים ועוד הצצה לבלוג מלא בכל טוב ים, יבשה ושמיים – חבל הארץ של מונטריי הוא הגלויה לחופי קליפורניה. נטשו את הרכב לטובת האופניים, למיילים רבים של מסלולים הפותחים אפשרויות חדשות כמו למשל המסלול Monterey Bay Coastal recreation Trail, המסלול העובר ממש לידBig Sur והגשר המפורסם Bixby Bridge, על דרך החוף הישנה, או המסלול האתגרי משהו על גבעות Toro Park. מונטריי הוא גם מקום אידיאלי לשייט בסירה ולמפגשים עם עולם החי הימי: שיוט בין הלוטרות וכרשי הנמר ב Elkhorn Slough, או חקירת בעלי החיים דיירי המים והחוף לצד Cannery Row ו – Monterey Aquarium. וכמובן לאוהבי הלכת, להלן עשרת המסלולים המומלצים במונטריי, הכוללים את גולת הכותרת Point…

מונטריי – אסופת לינקים ועוד הצצה לבלוג מלא בכל טוב

ים, יבשה ושמיים – חבל הארץ של מונטריי הוא הגלויה לחופי קליפורניה. נטשו את הרכב לטובת האופניים, למיילים רבים של מסלולים הפותחים אפשרויות חדשות כמו למשל המסלול Monterey Bay Coastal recreation Trail, המסלול העובר ממש לידBig Sur והגשר המפורסם Bixby Bridge, על דרך החוף הישנה, או המסלול האתגרי משהו על גבעות Toro Park.

מונטריי הוא גם מקום אידיאלי לשייט בסירה ולמפגשים עם עולם החי הימי: שיוט בין הלוטרות וכרשי הנמר ב Elkhorn Slough, או חקירת בעלי החיים דיירי המים והחוף לצד Cannery Row ו – Monterey Aquarium.

וכמובן לאוהבי הלכת, להלן עשרת המסלולים המומלצים במונטריי, הכוללים את גולת הכותרת Point Lobos, שמורת Pinnacles, שהפכה לא מכבר לפארק לאומי ומתמחה בפריחה יפיהפיה, מערות מרשימות, טיפוס סלעים ואם יתמזל מזלכם גם בנשר בקונדור של קליפורניה – סוג של נשר שהוא גם העוף הדורס הגדול ביותר בצפון אמריקה.

ולבסוף אפשר לסיים את היום באחד מהקמפינגים היפים שהאיזור מציע, אם יתמזל מזלכם, ותצמאו חלקה פנויה.

ובונוס למי שאוהב שמאכילים אותו בכפית – Top Itineraries for your next Monterey getaway

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button