סן לואיס אוביספו

שנת 2014 כבר כאן, ואם גם אתם מתכננים שנה מלאה בגיחות משפחתיות או זוגיות, למה לחכות – התחילו בינואר. סן לואיס אוביספו היא יעד לא רחוק מידי (כשלוש שעות נסיעה), בחוף המרכזי המתאים לגיחה של סוף שבוע (+ יום עדיף), ולרוב מתאים לעונה. העיירה החמודה היא מרכז לטיולים רגליים מקסימים. פסגת בישופ הסלעית מזמנת נופים של 360 מעלות של רצועת החוף לאחר עליה לא תלולה מידי של כמייל, ובפארקים כמו Montano De Oro State Park  תהנו מאפשרויות רבות המתאימות לכל גיל וכושר.לפרטים על אפשרויות מסלולים באיזור קראו כאן. לנופשים ללא ילדים – עמק עדנה (Edna Valley) הוא עמק יין פחות מתוייר ויפיפה עם יקבים בהם…

שנת 2014 כבר כאן, ואם גם אתם מתכננים שנה מלאה בגיחות משפחתיות או זוגיות, למה לחכות – התחילו בינואר.

סן לואיס אוביספו היא יעד לא רחוק מידי (כשלוש שעות נסיעה), בחוף המרכזי המתאים לגיחה של סוף שבוע (+ יום עדיף), ולרוב מתאים לעונה. העיירה החמודה היא מרכז לטיולים רגליים מקסימים.

פסגת בישופ הסלעית מזמנת נופים של 360 מעלות של רצועת החוף לאחר עליה לא תלולה מידי של כמייל, ובפארקים כמו Montano De Oro State Park  תהנו מאפשרויות רבות המתאימות לכל גיל וכושר.לפרטים על אפשרויות מסלולים באיזור קראו כאן.

לנופשים ללא ילדים – עמק עדנה (Edna Valley) הוא עמק יין פחות מתוייר ויפיפה עם יקבים בהם ניתן כמובן לטעום (במיוחד שרדונה ופינו נואר). ולחובבי האופניים – טיול אופניים לחוף של אוילה ביץ' (המסלול השטוח והידידותי הנקרא בוב ג'ונס, עובר ביער הצמוד לערוץ סן לואיס אוביספו כל הדרך עד לאווילה ביץ'), הוא רק אחת מהאפשרויות להנותמהחופים היפים של האיזור.

וכמובן גם המסיון ומוזיאון הילדים שווים ביקור אם מדובר בנופש משפחתי. אתר שנוי במחלוקת בעיקר מבחינה אסטטית וסניטרית הוא סימטת המסטיקים של העיירה. יש מי שמתלהבים מהאטרקציה המוזרה.

ולבסוף – ינואר הוא חודש המסעדות בסן לואיס אוביספו. רשימת מסעדות המתגאות בשימוש בחומרי גלם מהחוות בסביבה (Farm to Table organic cuisine), מציעות דיל מיוחד לחודש – ארוחת 3 מנות ב – 30$.

תהנו!

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button