קטיף דובדבנים

בתקופה זו של השנה מציעות למעלה מ-40 חוות באיזור ברנטווד (כולל Byron, Oakley, and Knightsen), אפשרות לבוא ולקטוף פירות וירקות בשטחן. למעלה מ-640 אקרס של תוצרת המיועדת לקטיף ורק מחכה לבואכם, ועוד 200 אקרס של תוצרת שכבר נקטפה ומוצעת למכירה בחוות הללו. למי שאינו מעוניין לעבוד קשה, ניתן לרכוש את תוצרתן של חלק מן החוות אף בשוק האיכרים של העיר ברנטווד, המתקיים בימי שבת בבוקר. העיר ברנטווד היא ללא כל ספק היעד המועדף על תושבי המפרץ בכל הקשור לקטיף פירות. מבוגרים ומשפחות מגיעים לאיזור כדי להנות מהחוויה. עונת קטיף הדובדבנים היא קצרה, ולרוב נמשכת בין החודשים מאי ויוני. מלבד דובדבנים, ניתן גם…

בתקופה זו של השנה מציעות למעלה מ-40 חוות באיזור ברנטווד (כולל Byron, Oakley, and Knightsen), אפשרות לבוא ולקטוף פירות וירקות בשטחן.

למעלה מ-640 אקרס של תוצרת המיועדת לקטיף ורק מחכה לבואכם, ועוד 200 אקרס של תוצרת שכבר נקטפה ומוצעת למכירה בחוות הללו.

למי שאינו מעוניין לעבוד קשה, ניתן לרכוש את תוצרתן של חלק מן החוות אף בשוק האיכרים של העיר ברנטווד, המתקיים בימי שבת בבוקר.

העיר ברנטווד היא ללא כל ספק היעד המועדף על תושבי המפרץ בכל הקשור לקטיף פירות. מבוגרים ומשפחות מגיעים לאיזור כדי להנות מהחוויה.

עונת קטיף הדובדבנים היא קצרה, ולרוב נמשכת בין החודשים מאי ויוני. מלבד דובדבנים, ניתן גם למצוא תותים, אפרסקים, אגסים, שזיפים, נקטרינות, אגוזים ואפילו מספר סוגי ירקות ותבלינים.

הכנסו לאתר האינטרנט ובחרו את החווה המועדפת עליכם: http://harvest4you.com/

רצוי להתקשר לפני שיוצאים לדרך על מנת לוודא שהחווה עדיין מאפשרת קטיף בשטחה, מהן שעות הפתיחה שלה ואלו פירות וירקות היא מציעה. לעיתים החוות משנות את מועדי הפתיחה מבלי להודיע על כך מראש.

להלן רשימת החוות: http://harvest4you.com/find-a-farm/

מידע נוסף תוכלו למצוא כאן: http://www.everythingbrentwood.com/brentwoodcherrypicking.html

תהנו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button