סנסט ביץ׳ שבוואטסונוויל: אתר קמפינג על רצועת החוף

מחפשים מפלט מהחמסין? השבוע ממליצה לכם טלילה גולן על חוף סנסט ביץ' מדרום לסנטה קרוז, בו המים אמנם בו קרים לרחצה, אך לצפרים ולחובבי בעלי חיים הוא בבחינת גן עדן. וגם, אם אתם מחפשים אתר קמפינג קרוב לבית- זה המקום

מאת: טלילה גולן

מחפשים מפלט מהחמסינים? המקום הכי טוב באזור המפרץ הוא רצועת החוף, שם קריר באופן משמעותי.

היום אני רוצה להמליץ על חוף נחמד מאוד עם אתר קמפינג מצויין שיצא לי לשהות בו לאחרונה עם קבוצת ילדים, וזה חוף סנסט ביץ׳ שבוואטסונוויל, מדרום לסנטה קרוז. החוף הזה שייך לרשת הפארקים של הסטייט (ועלות הקמפינג בהתאם :-/ ). אתר הקמפינג שם מרווח ונוח, ומצוייד בשירותים מלאים כולל מקלחות. נמצא במרחק הליכה קצר מהים, רק לעלות על הדיונה ולרדת בצד השני. על מנת להגיע עם הרכב כבר צריך לנסוע קצת מסביב לדיונה. יש גם חניון יומי למבקרים שלא נשארים ללון.

sunset beach

החוף אינו חוף רחצה ולא מומלץ להיכנס שם לים – לא רק שהמים קרים מאוד אלא גם יש שם זרמים חזקים ומסוכנים. מצד שני זהו אחד החופים הארוכים והיפים באזור, עם רצועת חול רחבה וזרועה בצדפים ענקיים ויפיפיים ואפשרות ללכת מרחק רב לאורך הים.

לצפרים ולחובבי בעלי חיים המקום הוא בבחינת גן עדן: להקות של שחפים ושחפיות, חופמאים ושקנאים נמצאים שם כל השנה. החול עצמו עשיר בפרוקי רגליים סרטניים וקרוביהם (יש להרים בזהירות את עצי הסחף בשביל לראות), והדיונות המפרידות בין המים לאתר הקמפינג מכוסות בצמחיה רעננה ושם אפשר לראות (אם שומרים על השקט) ארנבונים ביום ושועלים בלילות.

כמו בכל נסיעה כדאי לברר מראש מה הולך להיות מזג האויר. בסנסט ביץ׳ יכולות להיות גם רוחות חזקות ואז השהיה שם לא כל כך נעימה. וכיוון שחוף, לא יזיק להציץ גם בטבלת זמני הגאות והשפל.

והכל נמצא קרוב מאוד לסנטה קרוז, למי שרוצים לסגור את הערב עם סיבוב בעיר וארוחה במסעדה.

Sunset Beach Rd, Watsonville, CA 95076

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button