מנדוסינו

ֿ לא פלא שהעיירה הקסומה בחוף הקליפורני היא מקום השראה לסרטים רבים. בתים ציוריים, גינות מטופחות, סגנון של ניו-אינגלנד, עם מצוקים נשברים אל חופים צהובים ומפרצים הלקוחים מגלויות וברקע יערות עצי רדווד. ההמלצה הפעם היא לביקור בעייריה ובסביבותיה. הנסיעה ארוכה כארבע שעות, אך הדרך מקסימה. מומלץ לעלות צפונה לשני לילות אך גם לילה אחד שווה גיחה. שילוב נהדר של רגיעה ופינוק עם טבע מיוחד. אחר הצהריים עם הגעתכם – ביקור בעייריה: העיירה הצופה לאוקיאנוס, קטנה עד כדי הליכה של 15 דקות מקצה לקצה. הקדישו את הזמן הזה להליכה ברחוב מיין כשבצד אחד חנויות בוטיק, גלריות ומסעדות ובצד השני הים. שניים מהמקומות…

ֿ לא פלא שהעיירה הקסומה בחוף הקליפורני היא מקום השראה לסרטים רבים. בתים ציוריים, גינות מטופחות, סגנון של ניו-אינגלנד, עם מצוקים נשברים אל חופים צהובים ומפרצים הלקוחים מגלויות וברקע יערות עצי רדווד. ההמלצה הפעם היא לביקור בעייריה ובסביבותיה. הנסיעה ארוכה כארבע שעות, אך הדרך מקסימה. מומלץ לעלות צפונה לשני לילות אך גם לילה אחד שווה גיחה. שילוב נהדר של רגיעה ופינוק עם טבע מיוחד.

אחר הצהריים עם הגעתכם – ביקור בעייריה:

העיירה הצופה לאוקיאנוס, קטנה עד כדי הליכה של 15 דקות מקצה לקצה. הקדישו את הזמן הזה להליכה ברחוב מיין כשבצד אחד חנויות בוטיק, גלריות ומסעדות ובצד השני הים. שניים מהמקומות ששוה לעצור בהם הם Mendocino Bakery שם יש קפה טוב וניתן לטעום ביאלי (Bialy), סוג בייגל בלי חור ובחנות הספרים המיוחדת Gallery Bookshop.

לאוהבים את השקיעות: מקיף את העיירה משלושה צדדים הפארק המקומי Mendocino Headlands State Park

המסלולים מתחילים ממש מהעיירה לאורך המצוקים הדרמטיים של קו החוף. לצבעי השקיעה בשילוב עם קו החוף, אפקט מיוחד על נינוחות החופשה.

מסלול מומלץ ביום שאחרי:

בפארק Van Damme SP ישנו מסלול מקסים וידוע בשם Fern Canyon Trail, זהו מסלול  באורך 7.7 מייל הממוקם בסמוך ל-Little River. המסלול הוא מתון ועובר דרך שרכים ועצי רדווד צעירים. מוגדר ברמת קושי קלה עד בינונית.

אפשר לטייל במסלול גם מהפארק Russian Gulch ST כשני מייל צמפון למנדוסינו על כביש 1. להגיע לתחילת המסלול סעו מזרחה, עברו את איזור הקמפינג עד לסוף הדרך.

לינה ואוכל:

בעיירה שפע של מסעדות המתהדרות בשימוש במוצרים הגדלים במקום. בינהן,

Mendocino Cafe לארוחת ערב או צהריים. נחמד לשבת בפטיו שבחוץ (מחומם) הצופה אל הים. הבוריטו התאילנדי חביב. גםMoosse Café הוא מקום יפה לשבת בו לארוחה קצת יותר אלגנטית. הנוף הפעם מהפטיו (אם מזג האויר יאפשר) הוא של מפתח ה – Big River.

באזור שפע צימרים, Bed and Breakfast ומלונות ברמות שונות. מבין האחרונים, ממוקמים במקום מצויין הם ה – John Dougherty House וה – Stanford Inn

15 דקות נסיעה לכיוון צפון בעיירה Fort Bragg ניתן למצוא מבחר לא מבוטל של מלונות חסכוניים יותר לכל טעם וכיס.

אם חשקה נפשכם בקמפינג, נסו בשני הפרקים המקומיים: Van Damme State Park

Russian Gulch State Park.

אם אינכם קצרים בזמן – אפשר להנות משפע פעילות נוספות באזור: שייט בקיקים, ביקור ביקבים, שפע מסלולי אופניים לכל המשפחה ועוד.

למידע על פעילויות אפשריות לכל המשפחה לחצו כאן

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button