ארבעה פארקים ידידותיים לטייל בהם עם כלבים באזור מפרץ סן פרנסיסקו

ארבעה פארקים ידידותיים לטייל בהם עם כלבים באזור מפרץ סן פרנסיסקו לא פעם אנחנו לוקחים את הכלבה שלנו איתנו לטיול ברחבי המפרץ ומגלים לצערינו שכלבים (גם על רצועה) אינם מורשים להנות מחיק הטבע. הכללים לגבי שימוש ברצועה לעתים קרובות משתנים מפארק לפארק ולכן כדאי להתכונן להיות גמישים. קוד הבריאות של סן פרנסיסקו דורש שכלבים יהיו על רצועה, אלא אם כן צוין במפורש אחרת, בדרך כלל על ידי שילוט. כדאי לכן,לפני שיוצאים מהבית, לנסות ולהבין דרך האינטרנט האם באזור/פארק אליו מיועדות פניכם מקבלים כלבים בזרועות פתוחות. Fort Funston – Fort Funston Road/Skyline Blvd just south of Ocean Beach, Lake Merced, SF גודל…

ארבעה פארקים ידידותיים לטייל בהם עם כלבים באזור מפרץ סן פרנסיסקו

לא פעם אנחנו לוקחים את הכלבה שלנו איתנו לטיול ברחבי המפרץ ומגלים לצערינו שכלבים (גם על רצועה) אינם מורשים להנות מחיק הטבע.

הכללים לגבי שימוש ברצועה לעתים קרובות משתנים מפארק לפארק ולכן כדאי להתכונן להיות גמישים.

קוד הבריאות של סן פרנסיסקו דורש שכלבים יהיו על רצועה, אלא אם כן צוין במפורש אחרת, בדרך כלל על ידי שילוט.

כדאי לכן,לפני שיוצאים מהבית, לנסות ולהבין דרך האינטרנט האם באזור/פארק אליו מיועדות פניכם מקבלים כלבים בזרועות פתוחות.

Fort Funston – Fort Funston Road/Skyline Blvd just south of Ocean Beach, Lake Merced, SF

גודל הפארק כ -35 + דונם. שפע של חניה. לכלבים מותר להסתובב ללא רצועה כל זמן שהם במרחק שריקה/קריאה מבעל הכלב.

זה נחשב לפארק הטוב ביותר בסן פרנסיסקו וכנראה בין הטובים בעולם!. הנוף הסלעי מורכב מצוקים גבוהים, נוף לים, ודיונות חול גדולות אשר כמותן כיסו פעם את המחצית המערבית של סן פרנסיסקו. ניתן ליהנות מטיול היסטורי מעניין ונחמד תוך כדי צפייה בכלב שלך רץ בחופשיות עם חברים למשחק ברחבי הדיונות הגדולות או לתת לו לשחות בחוף הים.

פארק זה הינו אחד המקומות הטובים ביותר לצפייה בעוסקים בספורט הדאייה – Hang gliding

 Stern Grove – Park at the Pine Lake parking lot on Vale Ave north of Crestlake Dr, Parkside, SF. You can also park at 19th Ave & Wawona

האזור שנקרא Pine Lake הוא למעשה אחו גדול ופתוח  (15-35 דונם), מדשאות גדולות כמו כמה מגרשי כדורגל, שבהם הכלב שלכם יכול לשחק משוחרר ללא רצועה בחלק הצפוני של הפארק.

יש גם כמה מסלולי הליכה נחמדים דרך הנקיק ומדשאות נוספות. אזור שטרן גרוב הוא פנימי יותר מפורט פונסטון ולכן יש בו פחות רוחות.

The Presidio  – Visitor Center, Arguello Blvd & Moraga Ave,Presidio, SF

הפארק משתרע על כ-1,491 דונם ומעל ל- 11 קילומטרים של שבילים. רוב המסלולים פתוחים לכלבים על רצועה. מ-1 למאי ועד ל- 15 ליולי ניתן להסתובב עם כלבים על רצועה באזורים הבאים: Lands End, Baker Beach north of Lobos Creek, & Crissey Field Beach.

אם אתם מעוניינים בנוף יפה לים או בטיולים רגליים דרך אזורים מיוערים ולא צפופים, פארק זה מומלץ ביותר.

Mount Davidson Park – Dalewood Way & Myra Way, Mt Davidson

40 דונם עם מספר מסלולי הליכה יפים, כלבים על רצועה בלבד.

הנוף כאן הוא מהטובים ביותר בעיר. הר דוידסון הוא הנקודה הטבעית הגבוהה ביותר בסן פרנסיסקו (928 רגל) ועליה מתנוסס צלב בטון בגובה 103 רגל

הר זה בעיקר מכוסה על ידי אקליפטוסים והוא לא מפותח. יש דרך אחת קלה למעלה וכמה שבילים תלולים מעט יותר היוצאים לחלק העליון מנקודות שונות מסביב לבסיס. חוץ מנופים מצוינים בימים בהירים, האזור גם יפה בימי קיץ ערפיליים כאשר העיר נעלמת מן העין.

כתבה נוספת בנושא שהתפרסמה בעבר ב"בעניינים" 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button