טיול בברקלי

מאת: גלית גרוס ואיילה אורמן-טל יום טיול בעיר מהעבר השני אל תחמיצו יום טיול בעיר ברקלי. סעו לכיוון הקמפוס של אוניברסיטת ברקלי והביטו במבנים המרשימים של האוניברסיטה. סיירו בגן הבוטני של האוניברסיטה שכולל צמחים נדירים ומיוחדים. הילדים ישמחו ללכת ולטפס בשבילי הגן ולמצוא פינות מחבוא, במיוחד מתאים ליום שמשי. לאתר הגן הבוטני: http://botanicalgarden.berkeley.edu/ לאחר מכן המשיכו לאזור המארינה של ברקלי, לכו על גשר נמוך שנבנה להולכי הרגל על המים, ותהנו מהאוירה המיוחדת של היאכטות והדייגים. בדרך לגשר במארינה -אפשר לעצור ב-sea breaze, מין דוכן מסעדה עם מרקים בתוך לחמים וגם פאסט פוד לילדים… לאתר העיר http://www.ci.berkeley.ca.us/home.aspx (גלית גרוס) פארק מיוחד בברקלי בשבת, העמסנו את הילדים לפארק הנמצא בברקלי.…

מאת: גלית גרוס ואיילה אורמן-טל

יום טיול בעיר מהעבר השני

אל תחמיצו יום טיול בעיר ברקלי. סעו לכיוון הקמפוס של אוניברסיטת ברקלי והביטו במבנים המרשימים של האוניברסיטה. סיירו בגן הבוטני של האוניברסיטה שכולל צמחים נדירים ומיוחדים.

הילדים ישמחו ללכת ולטפס בשבילי הגן ולמצוא פינות מחבוא, במיוחד מתאים ליום שמשי.

לאתר הגן הבוטני: http://botanicalgarden.berkeley.edu/

לאחר מכן המשיכו לאזור המארינה של ברקלי, לכו על גשר נמוך שנבנה להולכי הרגל על המים, ותהנו מהאוירה המיוחדת של היאכטות והדייגים.

בדרך לגשר במארינה -אפשר לעצור ב-sea breaze, מין דוכן מסעדה עם מרקים בתוך לחמים וגם פאסט פוד לילדים…

לאתר העיר http://www.ci.berkeley.ca.us/home.aspx (גלית גרוס)

פארק מיוחד בברקלי

בשבת, העמסנו את הילדים לפארק הנמצא בברקלי.  Adventure playground Shorebird natural park- 160 university ave, Berkley, CA, 94017.

הפארק נושק למרינה של ברקלי והכניסה אליו היא ללא תשלום, מה שגרם לנו להרגיש שמצאנו פנינה. הפארק נבחר ע"יNational Geographic לאחד מעשרת הפארקים הטובים ביותר לילדים.

בכניסה עמדה נגרייה ובצד עמד בגאווה פסנתר פתוח עם הקלידים- בחיי שמעולם לא ראיתי את אבריו הפנימיים של הפסנתר. הסקרנות התעוררה בכולנו.

בשלב זה הילדים שלי כבר נעלמו בהמון המתרוצץ. פתאום ראיתי את הבן שלי מטפס על גבעה קטנה ונכנס אל תוך מכונית משחק מפלסטיק ואחותו דוחפת אותו אל מדרון הגבעה, הוא כל כך צחק גם שנעצר בצמיג ששימש כבלם. 

זהו פארק שעשועים שבו ילדינו חופשיים להתנסות בחוקי הפיזיקה, להחליף את חלקי המשחקים ולשנות את המתקנים, להתנסות ביצירתיות, הנגרייה שמחכה לפרוייקט הבא, פחיות הצבע שממתינות לצבעי הבא, ערוגת הירק עם כלי הגינון, והכי חשוב לי שהבן שלי ילמד ויהיה נהג בטוח.

מזכיר את הגן כשהיינו בקיבוץ שפיים – רק הרבה יותר מגניב, באחריות.

למקום יש להגיע בנעליים סגורות (לא קרוקס או סנדלים) ובגדים שיכולים להתלכלך. הכניסה מיועדת לילדים מעל גיל 7, וילדים קטנים מגיל זה מוזמנים להיכנס בליווי מבוגר אחראי.

קבוצות של למעלה מ-5 ילדים מחייבות הרשמה ותשלום בהתאם לחוקי הפארק. (איילה אורמן-טל)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button