טילדן פארק

באיזור של טילדן פארק אפשר למצוא מִגוָן פעילויות מעבר להַייקִינג הרגיל והיפה בעונה הזו. בכל מקרה, קחו איתכם סלטים או סנדוויצ'ים והרבה נישנושים. אוויר צח, הוצאת אנרגיה בהליכה וגם סתם מנוחה ידועים בזירוז הרעב. אבל בדרך העולה בכל זאת כדאי לעצור לאתנחתא קצרה ב: Zachary’s Chicago Pizza (1853 Solano Avenue)  או IScream 1819 Solano Avenue זהו, נתחיל: חוות חיות שהילדים מוזמנים לבקר בה היא המקום הראשון לעצור בו. [הוראות באנגלית בתחתית הדף] לחווה רצוי להביא עלי חסה וסלרי [שום דבר אחר לא מתקבל!] כדי שהילדים יאכילו את הפרות, כבשים, עיזים, ארנבים חזירים ותרנגולות. במקום יש גם אגם ברווזים עם דֶק מסביב. מקום מצויין…

באיזור של טילדן פארק אפשר למצוא מִגוָן פעילויות מעבר להַייקִינג הרגיל והיפה בעונה הזו. בכל מקרה, קחו איתכם סלטים או סנדוויצ'ים והרבה נישנושים. אוויר צח, הוצאת אנרגיה בהליכה וגם סתם מנוחה ידועים בזירוז הרעב. אבל בדרך העולה בכל זאת כדאי לעצור לאתנחתא קצרה ב:

Zachary’s Chicago Pizza (1853 Solano Avenue)  או IScream 1819 Solano Avenue

זהו, נתחיל:

חוות חיות שהילדים מוזמנים לבקר בה היא המקום הראשון לעצור בו. [הוראות באנגלית בתחתית הדף] לחווה רצוי להביא עלי חסה וסלרי [שום דבר אחר לא מתקבל!] כדי שהילדים יאכילו את הפרות, כבשים, עיזים, ארנבים חזירים ותרנגולות. במקום יש גם אגם ברווזים עם דֶק מסביב. מקום מצויין בשביל כל הקַצ'קִים!

ממש בסמוך תמצאו את המרכז ללימודי-הסביבה. יש הדרכות לילדים במשך השבוע. מפה יש גישה נוחה למסלול מקסים ודי קצר, ווַילד קֶט קרִיק טרֵייל, שמוביל לאגם ג'וּל, וככשמו כן הוא, אבן חן במרחב הטבע המקסים הזה. Wildcat Creek Trail to Jewel Lake

To reach the Little Farm area, take Buchanan Avenue on I-80 in Berkeley and go east on Buchanan. Stay straight on Marin Avenue and make a left on Spruce Street. At the top of the ill, cross Grizzly Peak Boulevard and turn left immediately (follow the signs) on Canon Drive to the Little Farm. All attractions are well-signed but be aware that South Park Drive closes for newt migration from November 1 through April 1.

אגם אנזה הוא עוד מקום נפלא לבקר בו, בעיקר הימים חמים. פה תמצאו קרוסלה מאד ישנה ויפה, שכל החיות עליה גולפו באופן ידני. כדאי להביא שמיכה כדי לתפוס מנוחה קצרה, לפיקניק, ואולי גם מגבות –אם רוצים לעשות טבילה.

בצד הדרומי של טילדן פארק נמצאת רכבת הקיטור- חוויה לכל ילד. זוהי רכבת מיניאטורית שעושה סיבוב של כ-10 דקות בין עצי הרד ווד. הקרונות הקדמיים פתוחים והקרונות מאחור מכוסים.

Redwood Valley Railway.

ועוד טיפה דרומה, בנסיעה לכוון אוניברסיטת ברקלי אפשר לעצור בגן הבוטני שיש בו אלפי זנים של צמחים ונעים מאד לשוטט בשבילים מסביב. [שטח גדול]

UC Botanical Garden at Berkeley

הכביש היורד מהגן הבוטני לכוון ברקלי מסתיים על-יד האיצטדיון. אבל אם תסתכלו דווקא לצד השני, תראו בניין ענק שמזכיר את הפנימייה של הארי פּוֹטֶר. זהו אחד ממעונות הסטודנטים של האוניברסיטה. בני הצעיר בילה שם את שנתו הראשונה ונשבע שלעולם לא….. יחזור!

ועכשו אתם ממש רעבים, כי לא לקחתם צידה לפיקניק [והרי הצעתי לכם להצטייד באוכל]. אבל המגון רחב בברקלי ולא תצאו רעבים מהטיול הזה.

מאת: סיגל קלטר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button