סאגווי בעיר הגדולה

מאת: נעה מנקו מחפשים חוייה למבוגרים בלבד? באים אליכם אורחים ואתם מחפשים ריגוש מיוחד? נסו את טיול ה- SEGWAY בעיר הגדולה …מומלץ בחום . ואם על חום מדובר, יש לזכור כי מזג האויר בסן פרנסיסקו עשוי להיות קריר והרוח לא תמיד נעימה, לכן בחרו יום בהיר והתלבשו היטב. לחוששים מביניכם, התפעול פשוט וקל. הטיולים מחולקים לשתי רמות (נהגים חדשים ומתקדמים בעלי נסיון) אין צורך בכושר, קואורדינציה או נסיון קודם. ניתן לבחור מגוון מסלולים – ברחובות העיר, איזור גשר הזהב והגנים ועוד. להרפתקנים במיוחד יש גם טיול לילי. הסיורים מלווים ע"י מדריך ואתם חובשים אוזניה בה תשמעו הסברים לאורך כל הסיור. המדריך שלנו היה…

מאת: נעה מנקו

מחפשים חוייה למבוגרים בלבד? באים אליכם אורחים ואתם מחפשים ריגוש מיוחד? נסו את טיול ה- SEGWAY בעיר הגדולה …מומלץ בחום .

ואם על חום מדובר, יש לזכור כי מזג האויר בסן פרנסיסקו עשוי להיות קריר והרוח לא תמיד נעימה, לכן בחרו יום בהיר והתלבשו היטב.

לחוששים מביניכם, התפעול פשוט וקל. הטיולים מחולקים לשתי רמות (נהגים חדשים ומתקדמים בעלי נסיון) אין צורך בכושר, קואורדינציה או נסיון קודם. ניתן לבחור מגוון מסלולים – ברחובות העיר, איזור גשר הזהב והגנים ועוד. להרפתקנים במיוחד יש גם טיול לילי.

הסיורים מלווים ע"י מדריך ואתם חובשים אוזניה בה תשמעו הסברים לאורך כל הסיור. המדריך שלנו היה צעיר, חביב, בעל חוש הומור, אשר תיבל את הטיול בסיפורים ובדיחות ללא הרף.

שעתיים של חוויה שונה ומהנה – זו אינה חוויה אקסטרימית של ספורט אתגרי, אבל בהחלט כיף גדול להכיר את העיר המיוחדת הזאת בדרך מעט שונה.

ניתן לתאם קבוצה סגורה מראש ואז לבחור מסלול  ייחודי.

*מידי פעם ניתן למצוא קופני הנחה בגרופון

בעיר מספר חברות מתחרות – אנחנו נהנו משירותי –  electric tour company לנוחיותכם לינק לאתר החברה  –http://www.sfelectrictour.com/

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button