חדש באיסט ביי: פארק Vargas Plateau

מזל טוב! פארק חדש נפתח באיסט ביי. טלילה גולן ביקרה בפארק רמת וארגאס הממוקם בצפון מזרח פרימונט, ולדבריה, מלבד הנופים הנופים הנהדרים הנשקפים ממנו, מגוון הציפורים ושאר חיות הבר השוכנות בו, הפארק הזה נהדר לשוחרי הליכה, ריצה, או אופני שטח. אז אם נמאס לכם מהצפיפות בשביל פסגת המסיון- זהו המקום בשבילכם

מאת: טלילה גולן

מזל טוב! פארק חדש נפתח באיסט ביי. לידת הפארק הזה היתה קשה ורוויה במכשולים, אבל עכשיו סוף כל סוף נפתח לציבור הפארק Vargas Plateau Regional Park. (רמת וארגאס)

הפארק הזה נמצא בצפון מזרח פרימונט, ובמקרה גם בדיוק מעל הבית שלי, אז יצאתי לבדוק אותו ביום פתיחתו, ואני שמחה להמליץ עליו כאן.

עיקר הפארק הזה – הנופים הנהדרים הנשקפים ממנו, מגוון הציפורים ושאר חיות הבר השוכנות  בו, ובאביב גם עושר פרחי הבר הגדלים בתחומיו.

הפארק הזה נהדר לשוחרי כושר, בהליכה, ריצה, או אופני שטח. אם נמאס לכם מהצפיפות בשביל פסגת המסיון אז בואו לרמת וארגאס.

לפארק הזה שתי כניסות. התחתונה בבסיס כביש Morrison Canyon. אין שם חניון מסודר והבאים ברכב צריכים לחנות בכבישי השכונה. מהכניסה הזו יש רק דרך אחת – למעלה, והעליה היא למיטיבי לכת.

הכניסה הראשית לפארק היא מכביש וארגאס. קואורדינטות החניון:

37.574596, -121.932737

מיטיבי הלכת ו/או שוחרי הכושר יכולים מהחניון לרדת עד למטה ולעלות חזרה. למי שחפצים בטיול פחות מאתגר אך מהנה לא פחות, השביל המומלץ הוא ה-Upper Ranch Loop Trail

הביאו איתכם הרבה מי שתיה לפארק כיוון שאין שם ברזיה לאנשים. מומלצים גם כובע וקרם הגנה כיוון שמרבית השבילים חשופים לשמש.

חשוב ביותר להקפיד על נהיגה זהירה בכבישי הגישה כיוון שמדובר בכבישים צרים מאוד.

הכניסה לפארק חופשית. מותר להביא כלבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button