7 ירידים מחוזיים שכדאי לבקר בהם בקיץ הקרוב

אם יש משהו שהכי מסמל כאן את בוא הקיץ אלו הירידים המחוזיים. מידי שנה, בחודש יוני, מתחילים לצוץ בזה אחר זה ה-County Fairs, אותם אירועי ענק הגדושים באטרקציות לכל המשפחה כשהבסיס של כולם הוא דומה- פארק שעשועים גדול, משחקים, הופעות חיות, תחרויות, תערוכות והרבה צמר גפן מתוק. אז לרגל פתיחתו של היריד הראשון בסן מתאו, מצורפת רשימה של כל הירידים מרכזיים באיזור העמק והמפרץ שתוכלו לבקר בהם בקיץ

מאת: שלומית סאם-אקרמן

אם יש משהו שהכי מסמל כאן את בוא הקיץ אלו הירידים המחוזיים. מידי שנה, בחודש יוני, מתחילים לצוץ בזה אחר זה ה-County Fairs, אותם אירועי ענק הגדושים באטרקציות לכל המשפחה כשהבסיס של כולם הוא דומה- פארק שעשועים גדול, משחקים, הופעות חיות, תחרויות, תערוכות והרבה צמר גפן מתוק.

שורשיו של הארוע הזה נעוצים עמוק באירופה של פעם, בה היו מתכנסים כל איכרי האזור למקום אחד לצורך הצגת תוצרתם ומכירתה. היריד היה מקום להחלפת מידע, תחרויות של בעלי מלאכה, הצגת עבודות אמנות וגם מקום בידור לקהל המבקרים.

כיום, מעבר לצד הבידורי שלו, הוא משמש במה למיצגים חינוכיים למיניהם של אנשי קהילה מאותו מחוז. אחד מן הירידים הגדולים והארוכים כאן באיזור הוא היריד של מחוז אלמידה אשר מספק שפע של תצוגות, תחרויות מעניינות ממבחר קטגוריות אמנותיות כמו ציור, צילום, יצירה וכתיבה יוצרת, וגם נושאים כמו בישול ואפיה, אוספים מיוחדים, תפירה, ותוצרת חקלאית מסוגים שונים, מפרחים וירקות ועד חיות משק.

את קיץ 2023 יפתח השנה יריד מחוז סן מתאו עם מצעד חגיגי ושלל פעילויות לכל המשפחה. אז רגע לפני שהוא מתחיל, קבלו רשימה של כל הירידים המחוזיים הצפויים להתקיים בקיץ הקרוב:

יריד מחוז סן מתאו

תשעה ימים של הופעות חיות לאורך כל היום, תערוכות של בתי ספר של המחוז, תחרויות וכל זאת לצד מתקני שעשועים, פינות ליטוף, הופעות חיות, מירוצי חזירים ועוד.

מתי? 6.3-11

איפה? San Mateo County Event Center, 1346 Saratoga Drive , San Mateo, CA

עלות? 20$ למבוגר/ת, 15$ לגילי 6-12, מתחת לגיל 5 חינם.

חנייה- 15$

לפרטים נוספים לחצו כאן

יריד מחוז אלמידה

למשך שלושה שבועות תוכלו ליהנות מן היריד הגדול והארוך ביותר אשר יתקיים בעיר פלזנטון. כותרתו השנה היא “I spy Summer” ומעיון בתוכנית נראה שאכן הולכת להיות חוויה קיצית במיוחד. הופעות חיות, מופע של זיקוקי דינור, פעילויות בנושאי מדע וטכנולוגיה, מירוצי סוסים, מופעי קוסמות, ליצנים, מתקני השעשועים ,כל אלה הם רק חלק מן האטרקציות הרבות המוצעות ביריד.

מתי? 6.16-7.9

איפה? Alameda County Fairgrounds, 2005 Valley Avenue, Gate 8 Pleasanton, CA 94566

עלות? General Admission (Ages 13-61): NOW $15 | $18 Starting June 16 (20% savings)
Child Admission (Ages 6-12): NOW $13 | $15 Starting June 16 (15% savings)
Senior Admission (Ages 62+): NOW $13 | $15 Starting June 16 (15% savings)
Children (5 and under) and Military (with valid ID): Free General Admission

חנייה- 13$

לפרטים נוספים לחצו כאן

יריד מחוז מרין

יריית הפתיחה של היריד במחוז מרין תהיה ב-30 ביוני והשנה יהיה היריד תחת הנושא Electrifying.

יריד מחוז מרין מתהדר בתואר היריד הירוק ביותר ומציע קרוסלה ובמה המופעלות באמצעות אנרגיה סולארית, דוכני אוכל בריא ויריד ללא אלכוהול וסיגריות.

בכל ערב יהיה ביריד מופע של זיקוקי דינור, הופעות חיות, 28 מתקני שעשועים שונים, פסטיבל סרטים קצרים, דוכני אמנות, תצוגה של חיות שונות, פינות ליטוף ועוד.

מתי? 6.30-7.4, 11am-11pm

איפה? Marin County Fair & Exposition, 10 Ave. of the Flags, San Rafael, Ca

עלות? 20$ לרוכשים בין ה-1 ל-29 ביוני, 25$ לרוכשים בין ה-30 ביוני ל-4 ביולי

לפרטים נוספים לחצו כאן

יריד מחוז סונומה

מזה 87 שנה חוגג מחוז סונומה את היריד אשר מתהדר במירוצי הסוסים המרשימים, תצוגת הפרחים המרהיבה, תערוכות של התוצרת החקלאית וכמובן ההופעות של הטאלנטים מתוך הקהילה. השנה יהיה היריד תחת הנושא JURASSIC JUBILEE ויכלול תצוגת דינוזאורים גדולה וזאת לצד מתקני שעשועים רבים, הופעת Monster Trucks, פינות ליטוף ועוד פעילויות רבות לילדים ולמבוגרים.

מתי? 8.3-13

איפה? Sonoma County Fairgrounds, 1350 Bennett Valley Road, Santa Rosa, Ca

לפרטים נוספים לחצו כאן

יריד מחוז סנטה קלרה

מרכז הירידים של סנטה קלרה יהפוך בתחילת אוגוסט למתחם לונה פארק ענק עם אינספור פעילויות ותצוגות לכל המשפחה. לכל אורך היריד יתקיימו הופעות חיות של אמנים שונים ובנוסף, מירוצי ברווזים וחזירים, פעילויות בנושא מדע וטכנולוגיה ועוד.

מתי? 7.26-8.6

איפה? Santa Clara County Fairgrounds, 344 Tully Rd. San Jose, Ca

עלות? 13$ באמצע השבוע, 15$ בסוף שבוע,  מתחת לגיל 5 חינם.

לפרטים נוספים לחצו כאן

יריד מחוז מונטריי

גם מרכז הירידים של מונטריי יהפוך לקראת סוף חופשת הקיץ למתחם שעשועים גדול לכל המשפחה בו תוכלו ליהנות מהופעות חיות, מופע רודיאו, מכירות פומביות, תערוכות פרחים ותוצרת חקלאית, פינות ליטוף וכמובן מירוצי חזירים.

מתי? 8.31-9.4

איפה? Monterey County Fair, 2004 Fairground Road, Monterey, Ca

עלות? 12$ לגילי 13-61, 6$ לגילי 6-12, מתחת לגיל 5 חינם.

לפרטים נוספים לחצו כאן

יריד מחוז סנטה קרוז

סנטה קרוז תחתום את עונת הקיץ עם היריד האחרון אשר יתקיים לאורך 5 ימים בחודש ספטמבר. כמו בשאר הירידים, גם בסנטה קרוז תהנו ממירוצי סוסים, הופעות חיות, תערוכות ועוד.

מתי? 9.13-17

איפה? 2601 E Lake Avenue, Watsonville, CA 9507

לפרטים נוספים לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button