קוסטה ריקה

קוסטה ריקה היא יעד מועדף בתקופת החורף אצלינו. בהמשך לכתבה משבוע שעבר על החוות האורגאניות, אנו ממשיכים בעוד מידע על האפשרויות הרבות לטיול במדינה מיוחדת זו.  ישנן חברות רבות התופרות טיולים המתאימים להעדפות המשפחתיות שלכם. אתם מגדירים מה תרצו ומה חשוב לכם ומה היא מסגרת התקציב, והם בונים מסלול, פעילויות, מקומות לינה וכל פרט נוסף, ובדרך כלל נותנים מענה לשינויים נדרשים אפילו עד לרגע האחרון… להלן הצעה שקיבלנו ממשפחה באיזור, המבוססת על תוכנית שהוכנה על ידי אחת מהחברות הללו – לו"ז כללי לטיול המשלב טבע, הרפתקאות ספורטיביות וגם בטן גב.. אחת החברות ששמה הועבר אלינו כהמלצה חמה ממשפחה שהשתמשה בשרותיהם…

קוסטה ריקה היא יעד מועדף בתקופת החורף אצלינו. בהמשך לכתבה משבוע שעבר על החוות האורגאניות, אנו ממשיכים בעוד מידע על האפשרויות הרבות לטיול במדינה מיוחדת זו. 

ישנן חברות רבות התופרות טיולים המתאימים להעדפות המשפחתיות שלכם. אתם מגדירים מה תרצו ומה חשוב לכם ומה היא מסגרת התקציב, והם בונים מסלול, פעילויות, מקומות לינה וכל פרט נוסף, ובדרך כלל נותנים מענה לשינויים נדרשים אפילו עד לרגע האחרון… להלן הצעה שקיבלנו ממשפחה באיזור, המבוססת על תוכנית שהוכנה על ידי אחת מהחברות הללו – לו"ז כללי לטיול המשלב טבע, הרפתקאות ספורטיביות וגם בטן גב..

אחת החברות ששמה הועבר אלינו כהמלצה חמה ממשפחה שהשתמשה בשרותיהם היא

Coast to Coast adventures.

להלן אחת האפשרויות לטיול בין 8 ימים (בוצע בחודש יוני, אפשר לשקול התאמות לחודשי החורף):

יום 1: הגעה לקוסטה ריקה, איסוף רכב 4X4 (הכרח בשל מצב הכבישים), נסיעה לאיזור Turrialba. לינה בעיר.

יום 2: רפטינג על נהר Pacuare (חברת Rio tropicales) נסיעה לעיירה La Fortuna, העיירה הקרובה ביותר להר הגעש Arenal.

יום 3:  טיול אופני הרים באיזור El Cabillo (חברת MTB Fortuna). לאחר מכן נסיעה סביב אגם Arenal לעיירה Santa Elena, באיזור יערות הענן Monteverde.

יום 4: טיול בפארק Selvatura, כולל Zip Lining Tour. מסלול הליכה באיזור ה Hanging Bridges בשמורה.

יום 5: יום שרובו נסיעה דרומה אל Manuel Antonio National Park ולחופים היפים באיזור.

יום 6-7: טיול בפארק ובטן גב בחופים.

יום 8: נסיעה של 3.5 שעות חזרה לשדה התעופה.

(לפני שנתיים – 2011, המחיר למסלול המוצע, כולל הפעילויות המצויינות במסלול, השכרת רכב וביטוח, לינה, ארוחות הבוקר וחלק מארוחות הצהריים עמד על $630 לאדם. לא כולל טיסות, ארוחות נוספות, עלות כניסה לפארקים הלאומיים ומס שדה תעופה).

בין אם דרך חברה מארגנת או באופן עצמאי, קוסטה ריקה מציעה למבקרים בה פעילויות מאתגרות וכאלה המתאימות לכל המשפחה, טרקים מרתקים בשמורות הטבע, חופי ים יפיפיים, הרי געש פעילים ותרבות צבעונית ומעניינת.

תהנו!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button