חוגי אמנות וסדנאות יצירה בעמק

הן מציירות, מפסלות, סורגות, תופרות, משפצות רהיטים, מסגננות את הבית ואוהבות ללמד את מה שהן עושות הכי טוב. עכשיו כשהחופש הגדול הסתיים ושנת הלימודים החדשה בפתח, זה הזמן לפתח את היצירתיות והדמיון ולשריין מקום באחד ממגוון החוגים והסדנאות המוצעים על ידי מיטב אמניות העמק

הן מציירות, מפסלות, סורגות, תופרות, משפצות רהיטים, מסגננות את הבית ואוהבות ללמד את מה שהן עושות הכי טוב. עכשיו כשהחופש הגדול הסתיים ושנת הלימודים החדשה בפתח, זה הזמן לפתח את היצירתיות והדמיון ולשריין מקום באחד ממגוון החוגים והסדנאות המוצעים על ידי מיטב אמניות העמק:

חוגי אמנות שנתיים

טלי שמי- ציור

על עצמי: למדתי הוראת אמנות במדרשה למורים לאמנות ברמת השרון (בית ברל) בין מוריי היו רפי לביא ז"ל, יאיר גרבוז, דגנית ברסט ומיכל נאמן. לימדתי בארץ בבית ספר יסודי, חטיבה ותיכון, כולל הכנה לבגרויות. לעמק הגעתי לפני 14 שנה, אחרי 6 שנים בדרום קליפורניה (שבמהלכן לימדתי בעיקר יהדות ועברית…).

עם המעבר לסאניווייל הקמתי את הסטודיו ופתחתי חוג אחד לילדים. היום יש לי כ-10 חוגי ילדים בשבוע, שלושה עד ארבעה חוגי מבוגרים, סדנאות וקייטנות במהלך השנה ובקיץ. בנוסף להוראת אמנות אני יוצרת בעצמי, הצגתי במספר תערוכות ועבודותיי מוצגות באופן קבוע בגלריה בסנטה קרוז.

על החוג: חוגי הילדים שלי מבוססים על יצירה במגוון חומרים וטכניקות בדו ותלת מימד, חשיפה (תלוית גיל) לאמנים ואסכולות באמנות, עם דגש רב על פיתוח היצירתיות והרחבת הדמיון.

בחוגי המבוגרים ניתן ללמוד ולהתנסות בציור באקריליק, פסטל, פחם דיו ועפרון, במיקס מדיה ובעיסת נייר ויש גם סדנאות רישום מובנות של מספר מפגשים. בחוגי המבוגרים שלי יש דגש רב על הדרכה אישית ודיאלוג תמידי ביני ובין המשתתף או המשתתפת להשגת המטרה האמנותית שלו. בסוף כל שנה נערכת תערוכת סוף שנה של עבודות כל התלמידים, ילדים ומבוגרים כאחד.

מיקום: סאניווייל

ליצירת קשר:

טל' 408.9104805

taly.art@gmail.com

פרטים על החוגים ניתן למצוא באתר שלי: www.talyart.com

חנה גוטסמן- ציור

על עצמי: התחלתי את הקריירה האמנותית שלי כמעצבת גראפית, ועם המעבר לעמק ב-1990 המשכתי את לימודיי בתחומי אומנות שונים וביניהם ציור בשמן, אקריליק, רישום, גרפיקה, תולדות אמנות ועוד.

גיליתי עניין רב בציור ראליסטי עם צבעים קונטרסטים וזה ניכר בעבודותיי .אני מוצאת הנאה מרובה לחלוק את נסיוני ואהבתי לאמנות מאז 1998 כשהתחלתי ללמד ילדים ומבוגרים .

במשיכת מכחול תלמידיי נפתחים לעולם של תחושות ורעיונות, יוצרים יצירות חוויתיות ששייכות רק להם בידיעה שאין ונכון או לא נכון !

על החוג: היצירה היא בתחומים שונים שכוללים בעיקר ציור בצבעי אקריליק על קנבס, יצירה בצבעי מים, פסטל, גירים, טושים, עפרונות צבעוניים וכן פיסול בעיסת נייר .

השיעורים מוצעים לגילאי 5 ומעלה

מיקום: 978 Astoria dr. Sunnyvale  , 94087

ליצירת קשר: 408-368-7404

http://www.hanasartstudio.com/

מירי קידר-ציור

על עצמי: מאז היותי ילדה נמשכתי לאמנות. התחלתי בציור, המשכתי בפיסול הקרמי, התאהבתי בעיסות הנייר, חקרתי עבודה בברזל ובגבס והתמחתי בכולם. למדתי אמנות גבוהה, תולדות האמנות, ספרות, פמיניזם, והוראת אמנות ומזה 20 שנה אני מלמדת אמנות ויוצרת רב תחומית השמה דגש רב על המשמעות והאמירה האמנותית.

על החוג: החל מסוף חודש אוקטובר אקיים בסטודיו חוגי אמנות לילדים ולמבוגרים, למתחילים ולמנוסים.

סדנאות למבוגרים יכללו רישום ריאליסטי, ציור בצבעי מים ואקריליק, פיסול קרמי ופיסול בעיסות נייר.

לילדים ולבני נוער יוצעו סדנאות חווייתיות בפיסול, רישום, ציור וארכיטקטורה. נעבוד בקבוצות קטנות, באווירה המאפשרת להתחבר לעצמנו ולתת ביטוי ליצירתיות ולצבעוניות הפנימית שלנו.

מיקום: אלמדן וואלי, סן חוזה.

ליצירת קשר: אפשר להתרשם מעבודות שלי, וכן מעבודות תלמידיי בדף הפייסבוק שלי:

miri keidar art & craft studio

מרינה פז

על עצמי: אני מלמדת ציור ויצירה בסטודיו למעלה מ-8 שנים, מתוכן 5 שנים בשוהם בישראל והשאר כאן, בעמק הסיליקון. מורה הראשון שלי לרישום, זה שהכיר לי את יסודות הציור היה דויד זונדלוביץ, פסל משכמו ומעלה, ממקימי בית הספר "בסיס" לפיסול ורישום.

בתקופת הלימודים בסין באוניברסיטת  Tsinghuaהשתתפתי בסדנאות ציור סיני וקליגרפיה, בהמשך התגוררתי במדריד ולמדתי שנתיים בסטודיו לדיוקנאות Taller De Arte Maria. האני מאמין שלי הוא שכל אחד מסוגל ליצור כמו שאנו מסוגלים ללמוד לקרוא ולכתוב ומטרתי בסטודיו היא לתת הזדמנות לכל אחד ואחת להתנסות בתהליך היצירה. זו אחת הסיבות לריבוי החומרים והטכניקות בסטודיו בהם אפשר להתנסות ולמצוא את הסוג היצירה המתאים ביותר.

על החוג: במהלך השנה מתקיימים חוגי ציור ורישום (עפרון, פחם, אקרילי, שמן, צבעי מים, דיו, מרקרים) לילדים ולמבוגרים שכוללים גם יצירה בתלת מימד מעיסת נייר, סקאלפי ופלסטיק.

בנוסף לכך יש את חוג היצירה שכולל אריגה, רקמה, סריגה ותפירה.

כמו כן, מידי חודש מתקיימות סדנאות למיומנויות דקורטיביות (ציור על פורצלן, שריפה על עץ, רקמה מודרנית, תכשיטים מטקסטיל, צביעת חרוזי עץ ועוד.

ליצירת קשר: כל העידכונים לגבי סדנאות וחוגים מתפרסמים בדף הפייסבוק שלי  @artstudiomarinapaz

הילה יצחק- קרמיקה

על עצמי: בהכשרתי המקצועית אני הנדסאית אדריכלות, אך מיד עם תום לימודי האדריכלות פניתי לעולם הקדרות. אומנות תמיד הייתה בדמי, אני מפסלת מגיל שלוש והמפגש עם החומר היה תמיד דבר טבעי עבורי.

החומר עבורי הוא מקור לאושר, הוא הדבר הראשוני, הטבעי והשורשי ביותר שניתן למצוא- אדמה.

אני מאמינה שהמגע בחומר מרפא את הנפש ומעצים את תחושת הסיפוק הפנימית אצל מבוגרים וילדים,

שלא לדבר על פיתוח היכולת המוטורית והבנת המרחב אצל ילדים בשל המעבר מדו מימד לתת מימד.

אני מתגוררת בעמק מזה שנתיים ומיד עם הגעתנו פתחתי את הסטודיו  לקרמיקה  Halo pottery הממוקם באזור פסטורלי בלוס אלטוס.

מאז שפתחתי אני מלמדת ילדים ומבוגרים,  נהנית מכל רגע ומביאה את עצמי לתוך הלימוד.

על החוג: הלימודים מתקיימים בשפה העברית או האנגלית, בקבוצות קטנות וביחס אישי. למבוגרים מוצעים לימודי אובניים/ פיסול/ בניית יד. קיימות קבוצות ללימודי אובניים לבני נוער מגיל 13 וכן סדנאות הורה וילד.

החוגים לילדים מיועדים לגילאי 5 ואילך, הילדים לומדים בעיקר בניית יד/פיסול ומדי פעם שיעור כיף על אובניים.

פיתחתי שיטה ללימוד ילדים המאפשרת להם להציב מולם פרוייקט, מטרה ואכן לעמוד בה.

הלימודים מתקיימים ימים ב'- ה' והשנה יתקיימו לימודי אפטר סקול.

מיקום: לוס אלטוס, 981Fremont ave Los Altos.

ניתנת 10% הנחה על ילד נוסף.

ליצירת קשר: Http://facebook.com/Halopottery

650-471-2120

הנרייט קונס פונטה

על עצמי: בעברי המקצועי הייתי חוקרת סוציו-אנתרופולוגית, אך מאז שעברתי לעמק לפני כ-10שנים, אני עוסקת בקרמיקה בfull time. לפני הכל אני אמנית קרמיקה, מציגה ומוכרת את העבודות שלי במגוון גלריות, ירידים וonline , אך יחד עם זאת, החלק ההוראתי מוסיף עניין, אתגר וסיפוק, ועליו איני מוכנה לוותר. אני מלמדת קורסים בקרמיקה כבר 8 שנים, לרוב קבוצות של ילדים, אך בעבר היו לי גם קבוצות של נשים

על החוג: החוג מיועד לילדים בני 9-13, עם או בלי נסיון קודם בקרמיקה. בחוג נעשה שימוש בטכניקות שונות של בניית יד בחומר (hand building), תוך הכרת ההקשר ההיסטורי והתרבותי שלהן.

השיעורים ניתנים באמצעות הדגמה של פרוייקט נבחר, שבאמצעותו נלמד או נשפר טכניקות מגוונות, כאשר בשלב הביצוע יינתן מרחב גדול לאינטרפטציה אישית ולביטוי עצמי של כל תלמיד ותלמיד (גם בבחירת הפרוייקטים יינתן מקום להעדפות של התלמידים).

העבודות שאיתן יצאו התלמידים מהשיעור יהיו מגוונות: פסלים, קישוטי גינה, חפצים שימושיים ועוד.

החוג הינו שנתי, כשהעלות החודשית עומדת על $115. עלות הקורס כוללת את כל החומרים הנדרשים.

מיקום הקורס: בסטודיו הפרטי שלי בצפון פאלו אלטו

ליצירת קשר: henriett.ponte@gmail.com

סדנאות יצירה

שירי אשד-שחר- Home styling ויצירה לבית

צילום: אביבית וייסמן

על עצמי: שירי, נעים מאוד! מעצבת, יוצרת ובלוגרית Olama), מוזמנים לבקר).

במשך השנים עסקתי בתחומים שונים ומגוונים של עיצוב  (אינטרנט, טלוויזיה, אנימציה, דמויות, מוצר) ובשנים האחרונות אני מתמקדת בעיקר בעיצוב לבית. הגענו לוואלי לפני כארבע שנים, ותהליך הלבשת הבית שימש לי כקנבס חדש ליצירה ויצירתיות. מיד עם הגיענו התחלתי לקנן ולהפוך את המקום החדש לשלנו. כל הווייתי סבבה סביב הבית ועיצובו- למדתי לתפור ולשפץ, לרפד ולרסס, לפסל ולשייף, וכמובן ללקט ולפשפש. במהרה החלל הפך לבית – חמים ומזמין. ובאותה הנשימה, לכרטיס ביקור שמייצג אותי הכי טוב שאפשר.

על חוג:  קורס styling ויצירה לבית- 6  מפגשים בני 3 שעות כ"א.

Home styling / הלבשת הבית – בקורס נלמד את עקרונות הלבשת הבית, נפרק את התהליך לשלבים, נבחר פלטה צבעונית, נכיר את סגנונות העיצוב השונים, נלמד מה ואיך לתלות על הקירות, ואיך ליצור פינות הרמוניות ונכונות בעזרת מספר כללים שיהפכו את הבית למעוצב והכי נכון עבורך.

חציו הראשון של כל מפגש יתחיל בלימוד חוויתי מלא השראה או בסיור בחנויות האזור, ואחרי קפה וכיבוד קל נתכנס לחלק השני – יצירה קלה ומלאת סטייל לבית, במגוון טכניקות וחומרים, שמיישמת את התכנים שלמדנו. כל אחת ואחת תצא מהקורס, בנוסף ליצירות מושקעות לבית פרי ידיה, עם ארגז כלים עשיר במידע שיפשט, יכוון ויניע את המשך התהליך העיצובי.

חוג יצירה לבית- במהלך החוג נכין את הפנטזיות מ-Pinterest , את הWish LIST  מ- Etsy ואת האקססוריז לבית מהחנויות השוות ביותר. כל זאת עם טאצ' אישי, התאמה ואופי שיהפכו אותם למקוריים ויחודיים רק לנו. נלמד מגוון רחב של טכניקות ( String art  מקרמה, תפירה, העברת תמונה ועוד) וניצור עם קשת רחבה של חומרים (פליז, צמר, עץ, נייר, בטון ועוד).  אין צורך בידע קודם או בכשרון מיוחד, רק בחדוות יצירה ואהבה ליופי ♥

פרטים ליצירת קשר: http://olama.co.il/blog/topic/courses/

חגית אזולאי-רוזנס- Art Journaling

על עצמי: מלמדת סדנאות ליצירתיות ואמנות מזה 6 שנים, נמצאת בעמק שנה, גרה, יוצרת ומלמדת בסאניווייל.

על הסדנה: אני מלמדת Art Journaling במסגרת סדנאות מתמשכות שמאפשרות להתנסות במגוון רחב מאוד של טכניקות וחומרים יצירתיים, תוך כדי הרחבת אופקים, הכרת עולם האמנות ופיתוח היצירתיות. כל העבודה נעשית בתוך יומן אמנות,, Art Journal זוהי מחברת סגורה, שמאפשרת לנו להתנסות וליהנות ללא שיפוטיות, ללא הצורך המחייב והמגביל של הצגת העבודות. זהו בעצם מגרש משחקים לפיתוח היצירתיות, אנחנו עובדות עם אינספור סוגים של צבעים, דבקים, ניירות וטכניקות כדי לעשות קסמים! הסדנאות מיועדות לנשים.

בנוסף לסדנאות המתמשכות, אני מציעה גם סדנאות חד-פעמיות במגוון נושאים, למשל, העברת תמונה, גילוף חותמות, הדפסים, ועוד.

ליצירת קשר: hagit.rozanes@gmail.com, או להצטרף לקבוצת הפייסבוק הפעילה שלי בנושאי יצירה ואמנות, שנקראת "הקבוצה של הסטודיו", שבה אני מעדכנת כל הזמן מועדים של סדנאות ועוד.

אפרת שחר- חידוש רהיטים

על עצמי: בהכשרתי המקצועית ובנשמתי אני פסיכולוגית שיקומית. עד שעברנו לוואלי לפני כשש שנים הייתי פסיכולוגית בכל רמ"ח אברי, עבדתי שעות ארוכות, ימים כלילות, ואהבתי כל רגע (כמעט). עם המעבר לחצי השני של הכדור נאלצתי לוותר על הקליניקה שלי, על המוניטין וחשוב מכל- על הרישוי לעבוד כפסיכולוגית מומחית. עברתי תהליך ארוך ומורכב של גילוי עצמי ומצאתי בעצמי צדדים נוספים ואחרים, ותשוקה גדולה ליצירה. היום, במקביל לעבודה כתרפיסטית, אני גם משקמת רהיטים. האהבה שלי היא למצוא פרטי ריהוט וחפצים ישנים, עם סיפור אישי וצלקות של שנים ולתת להם חיים חדשים, הזדמנות שניה, כמו שאני קיבלתי.

אני לומדת נגרות, משתמשת בשברי כלים לעבודות מוזאיקה, עובדת בנייר, מכינה מתנות ייחודיות מותאמות אישית ובעיקר ממציאה את עצמי בכל בוקר מחדש.

למדתי מאנשים שפגשתי במקרה כמו גם מאנשי מקצוע ומהרשת, אבל בעיקר מהתנסות בלב פתוח.

על הסדנה: אני מעבירה סדנאות למתחילים ומתקדמים בחידוש רהיטים שבהן לומדים טכניקות תיקון ושיפוץ, שימוש בכלי עבודה ידניים וחשמליים, טכניקות צביעה וגימור בצבעים וחומרים שונים ועוד. העבודה היא בדגש על שימוש בחומרים מן הקיים ומחזור חומרים. בחלק מהסדנאות משולב סיבוב במכירות מיוחדות לרכישת רהיטים וחפצים יד שניה. בסדנאות ניתן לשפץ רהיט ישן או למחזר ולשדרג חפצים שונים (כמו להפוך מזוודה לשולחן צד, להפוך ארונית למטבח משחק לילדים, להכין מתקן לתכשיטים מקורות עץ או מסגרת ישנה, ועוד כיד הדמיון הטובה).

מיקום: הסדנאות מתקיימות בביתי בקמפבל, ובדרך כלל מכוונות למבוגרים, אולם מדי פעם נפתחות גם סדנאות לבני נוער או הורה/ילד.

ליצירת קשר: ניתן לעקוב אחרי העבודה שלי וסדנאות בדף הפייסבוק שלי

https://m.facebook.com/Second-chance-1511040159160158/

לכתוב לי לאימייל : Efratshahar72@gmail.com

או להתקשר/לשלוח הודעה ל:.408-505-7093

מיה רבינוביץ'- "הדו-מיה"- הדום על צמיג

על עצמי: הגעתי משמשית לסנטה קרוז לפני כשלוש שנים בעקבות לימודי דוקטורט של בעלי עם שלושת בניי.

בישראל שימשתי כמורה ומחנכת עם התמחות במתמטיקה לכיתות יסוד.

אני אוהבת לעסוק באומנות ויצירה ומלבד ההדומים אני יוצרת תמונות לחדרי ילדים ואלבומים מעוצבים.

על הסדנה: סדנה לשימוש חוזר בצמיגי אופנוע ליצירת הדום מתנייד על גלגלים. בסדנה נלמד לרפד, לצבוע, להבריג וליצור את ההדום המעוצב שלכם. מדובר בשלוש שעות של הנאה ויצירה .

הסדנה מתאימה כפעילות לימי הולדת, יצירה לקבוצת נשים או כל אירוע שמתאים לכם!

הסדנה מתאימה למבוגרים, נערים ונערות, אמהות וילדים.

מיקום:  בביתי בסנטה קרוז, בבית המשפחה בסן חוזה או בבית המארח אליו אני מגיעה עם כל החומרים לכל מקום באזור הוואלי.

ליצירת קשר: 831-334-8546, בפייסבוק (מיה רבינוביץ) ובמסנג'ר.

מעיין גלזר- עיסת נייר ומיקס מדיה

על עצמי: מאז שאני זוכרת את עצמי אני יוצרת. יש לי רקע בפיסול ואני מעבירה סדנאות פיסול בעיסת נייר ומיקס מדיה. יש לי תואר ראשון ותעודת הוראה מישראל באמנות ותואר שני בהיסטוריה של האמנות מאוניברסיטת סן חוזה. לארצות הברית עברתי לפני כעשר שנים וכיום, בנוסף לסדנאות, אני מעבירה פעילויות חינוכיות לילדים במסגרת  .Treehouse Learning

על הסדנה: אני מלמדת סדנאות למבוגרים וילדים בעיסת נייר ובמדיה מעורבת, סדנאות בשיתוף הורה וילד והפעלות לימי הולדת בעיסת נייר ומיקס מדיה. אין צורך בידע קודם רק הרצון ליצור באווירה כייפית ונעימה

בסדנאות לעיסת נייר אני מלמדת על הכנת העיסה, טכניקות בניית היצירה והנחת העיסה, טכניקות צביעה שונות והכל על טהרת המיחזור.

בסדנאות למדיה מעורבת (mix media) וסדנאות יומנים ממדיה מעורבת  (art journal) נלמדות טכניקות שונות של צביעה, החתמה, העברת תמונות על חומרים שונים והדבקה.

מיקום: מערב סן חוזה.

ליצירת קשר: Maayan@treehouse-learning.com

https://www.facebook.com/MaayansRecycledArtStudio/

חלי דיאמנט- סריגה בחוטי טריקו

על עצמי: אני בעלת תואר במדעי המדינה, קרוב ל-20 שנה עבדתי כעובדת מדינה ומעולם לא הפסקתי לשאוב ולייצר אמנות כתחביב, ודרכה להתמלא בחום, שלווה ועשייה.

לפני קצת יותר משנה עברתי לכאן עם בעלי ושני ילדיי וכשהזמן הוא כה זמין ומשלים את אותו חלק בפאזל שהייתי צריכה לטובת הגשמה ויצירה, נעים וכיף, להעביר קצת ממני הלאה. ההתנסות הראשונה שלי עם חוטי טריקו, היתה לפני 4 שנים, אז גם החזקתי מסרגה לראשונה… והתמכרתי!

על הסדנה: ההתמקדות בסדנאות היא סריגה של סלסילות ושטיחים. בתחילת הסדנה חלקכם אולי יחזיקו מסרגה בפעם הראשונה, אך בסיומה תרגישו גאווה אדירה על התוצר שיתקבל תוך זמן קצר. במהלך הסדנה יילמדו מונחים בסיסיים מעולם הסריגה, טכניקות לסריגה במסרגה אחת, סריגה בספירלה לעומת סריגה בשורות ועוד. במהלך הסדנה (סלסילות/שטיחים), כל משתתפת מקבלת מסרגה מתנה ומבחר גדול של חוטי טריקו איכותיים לבחירה.

הסדנאות אינטימיות ומיועדות לעד 5 משתתפות באווירה נעימה בחלל מרווח. אשמח להתאים סדנאות יצירה מיוחדות לילדים ומבוגרים לטובת כל מיני פעילויות.

מיקום: סן חוזה, קיימת אפשרות לבית מארח במידה ומתארגנת קבוצה של מעל 3 בנות.

ליצירת קשר:

242-9695 (408)

אתן מוזמנות להשאיר הודעות ולהתרשם ממגוון יצירות נוספות, בדף הפייסבוק שלי-

fb.me/craftush

יסמין נועם- סקראפבוקינג

על עצמי: אני בעלת תואר ראשון בלימודי ארץ ישראל והיסטוריה כללית מאוניברסיטת בר אילן, בתום הלימודים עשיתי הסבה לגננת במכללת לוינסקי לחינוך תל אביב ומאז עבדתי כגננת משלימה בגני טרום חובה וחובה ועסקתי המון ביצירה לילדים. עבדתי שנים רבות בהדרכת ילדים במסגרות לא פורמליות כגון הדרכת טיולים ומוזיאונים בעיקר בנושאי טבע וסביבה.

עם המעבר לעמק הסיליקון לפני כשלוש וחצי שנים, נושא היצירה תפס מקום גדול יותר בחיי וכרגע אני לומדת בדה אנזה קולג' קורסים שונים באמנות.

על הסדנה:

סקראפבוקינג – עיצוב בנייר. מיועד לגילאי 9-10 ומעלה. בסדנה, נלמד לעצב אלבומים, כרטיסי ברכה אישיים ומקוריים, קופסאות מתנה ועוד. החומרים והכלים שבהם נשתמש מגוונים : חותמות, פאנ'צים, ניירות מיוחדים, וואשי טייפ, קארדסטוקים, קישוטים (סרטים, פרחים, כפתורים, מדבקות וכו'), קאטלבאג, תבניות הבלטה ועוד הפתעות.

סדנאות יצירה לגילאי 5 ומעלה- סדנאות חד פעמיות וכן סשנים של 6 מפגשים בהם נפגוש ונכיר חומרים חדשים וטכניקות מעניינות. החומרים משתנים ממפגש למפגש : קנבסים, צבעי מים, צבעים אקריליים, חוטים וכפתורים, מפיות, חומרי מחזור, צביעה על עץ ועוד והכל בהתאם לנושא ולגיל הילדים.

ליצירת קשר: 669-2219202

yasmin.noam@gmail.com

נטע לוי

על עצמי: הזכרון הראשון שלי כילדה הוא בחדר שלי יושבת ומציירת, גוזרת ומדביקה. אהבתי ללכת לחנות הספרים הסמוכה לביתי ברחובות ולקנות מגזינים ישנים מהם הייתי גוזרת חלקי תמונות ויוצרת קולאז'ים. אני אמנית רב תחומית העוסקת בתפירה, תכשיטנות, מיקס מדיה ובעיקר ציור. לארצות הברית הגעתי לפני כ-16 שנה, אני מעבירה סדנאות ציור וקייטנות אמנות ומציגה את הציורים שלי במרכזים יהודיים ברחבי ארצות הברית.

על הסדנה: אני מקייימת סדנאות ציור ואמנות בטכניקות שונות לילדים ולמבוגרים. במהלך חודשי הקיץ אני מקיימת סדנאות אמנות לגילאי 5-13 ובחודש אוקטובר הקרוב אקיים קייטנה בת שבוע במהלכה יתנסו הילדים במדיומים ובטכניקות שונות וביניהן ציור, פיסול, תפירה ועוד.

מיקום הסדנה: פוסטר סיטי

ליצירת קשר: netalevi@gmail.com

650-6193211

www.netalevi.com

לפרטים לגבי קייטנות:  barefootartists.wordpress.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button