סוף שבוע ארוך באיזור בודגה ביי ומנדוסינו

סוף שבוע ארוך באיזור בודגה ביי ומנדוסינו

מאת: יפתח שחר

הרבה פארקים ומקומות יפים ישנם לאורך כביש מס' 1. אם אתם קצרים בזמן או רוצים להקדיש לאיזור סוף שבוע ארוך אני רוצה להמליץ על החלק של הכביש מאיזור מבודגה ביי (Bodega Bay) עד לאזור מנדסינו (Mendocino) שם תהנו מנופים מדהימים לאוקיינוס, חופים שכיף ללכת לאורכם, עיירות קטנות עם אוכל טוב ואווירה של חופשה אמיתית.

כשאנחנו ביקרנו באזור בחרנו לא ללכת להליכות ארוכות בפארקים המיוערים, אלא להתרכז בעיקר בהליכות לאורך החופים. רוב המקומות מתאימים לביקור גם עם ילדים.

לינה: ישנם שלושה אזורי לינה עיקריים: Bodega Bay בדרום, אזור Russian river מעט צפונה, בעירה Bodega Bay בצפון וכן בעיר הקרובה Fort Bragg בה יש אפשרויות לינה מרובות.

העונות האידיאליות לביקור לאורך רצועת החוף הצפונית היא האביב והקיץ, אך גם בחורף אפשר ליהנות מהאיזור רק מומלץ מאוד לבדוק שלא יהיה גשום.

את פרוט המקומות שניתן לבקר בהם אתחיל מדרום לצפון, לכל מקום כתבתי תאור קצר של מה שיש לראות בו, בנוסף תוכלו להיכנס לבלוג שלי בו תמצאו מידע מפורט יותר.

Bodega Bay

תמיד כיף לבקר באזור המפרץ של בודגה ביי, יש בו הרבה חופים, מסעדות וטיול בפארק שנמצא ב-Bodega Bay Head. נופי המצוקים יפים מאוד ואפשר לטייל כמה שרוצים, לא הליכה קשה ומתאים גם לילדים קטנים (פחות לעגלות).

Goat Rock Beach

פארק יפה עם נופי צוקים לאוקיאנוס מצד אחד ומהצד הצפוני נהר ה-Russian River שנשפך לים. הליכות לא ארוכות, ניתן גם רק לעצור ולראות את הנופים מלמעלה, מומלץ להגיע עד למגרשי החניה ליד הים בסוף הכביש שיורד למטה לחוף. מהצד הצפוני של הנהר יש את העיירה הקטנה Jenner.

Fort Ross

מקום נחמד לביקור קצר עם סיפור מעניין על ההתיישבות הרוסית בו לפני כמה וכמה שנים. הביקור במצודה נחמד, אבל לא משהו מיוחד שממש אסור לפספס (מתאים לילדים ועגלות). בעיקר טיילנו בשבילים במצוקים הגבוהים מעל המפרץ, סיבוב לא ארוך ונופי ים יפים. סה"כ נהננו שם וגם שברנו את הנסיעה דרומה הביתה.

Salt Point State Park

מעט צפונית למצודה, פארק חופים מומלץ במיוחד. יש הרבה מפרצים ומסלולי הליכה לאורך קו המים. ממש כיף "לגלות" את כל צורות הסלע המיוחדות של הפארק (Tafoni), לחקור את בריכות השפל ולראות את כלבי הים. לחובבי צלילה במפרץ בפארק יש יערות של אצות וכן צדפות ענק.

 

Gualala Point Regional Park

פארק נחמד מאוד עם חוף ארוך, תיכננו ביקור קצר ותצפית ובפועל היינו שם כשעה וחצי. כ-150 מטר מקו החוף היו שלושה לוויתנים ששחו שם למשך זמן ארוך, אמנם לא יצאו יותר מידי מהמים, אבל היה נחמד לראות אותם.

Bowling Ball Beach

חוף גדול שהאטרקציה שלו היא מקבץ סלעים עגולים ממש על קו המים, יפה ביותר! חוץ מזה אין פה שום דבר מיוחד נוסף אז תחליטו אם אתם רוצים לעצור כאן. חשוב מאוד לציין שעל מנת לראות את כדורי הסלע חייבים לבוא בשפל.

Point Arena Lighthouse and Stornetta Public Lands

מגדלור יפה ביותר שנמצא בקצה רצועה צרה שבולטת לתוך הים, מומלץ להיות שם לקראת שקיעה. מלבד ביקור באזור המגדלור, יש אפשרות למסלולי הליכה יפים ולא קשים (שטח מישורי) ממש ליד המגדלור באזור של Stornetta Public Lands. הכניסה המומלצת לטיול הרגלי נמצאת כ-1 מייל לפני המגדלור בדיוק איפה שהכביש מגיע לקו הים ופונה ימינה. אפשר לטייל לאורך החוף היפה, לרדת למפרץ לבריכות השפל ולראות את "הבולענים" שמחוברים לים מלמטה. מסלול הלוך וחזור קל ונחמד של כשני מייל (אפשר להאריך ולהמשיך דרומה).

Navarro Beach parking lot

חוף הים המומלץ ביותר שהיינו בו! חניה ממש ליד הים בשפך הנהר, נופי צוקים יפים ומפרץ גדול.

Van Damme State Park

לא ביקרנו בחלק המרכזי של הפארק אלא רק באזור Pygmy Forest Discovery Trail (כניסה מכביש צדדי ליד שדה התעופה). אזור מעניין מבחינת הקרקע שעניה במינרלים וגורמת לצמחיה להיות "גמדית", שביל הליכה קצר וחמוד.

Mendocino & Headlands State Park

עיירה ציורית וחביבה שבסופי שבוע ארוכים עמוסה ביותר במטיילים. בעיירה מעל למפרץ יש הרבה מקומות לאכול וכן גלריות של אומנות. צמוד לעיירה יש את פארק Mendocino Headlands State Park, הולכים לאורך המצוק ורואים את מפרצי הים הקטנים עם קשתות סלע. יש מסלולי הליכה לא קשים לאורך המצוק ואפשר לטייל שם שעה שעתיים בכיף, במיוחד מומלץ לבקר בזמן שקיעה.

 

Russian Gulch State Park

פארק שכולל חוף יפה מתחת לגשר הקשת וגם מסלולי הליכה ארוכים בתוך היער עד למפל מים. במצוקים מעל החוף במרחק הליכה קצר יש בולען שמחובר לים.

Point Cabrillo Light Station

מחנים את הרכב למעלה בכניסה לפארק ואחרי הליכה של כחצי מייל מגיעים למגדלור מעל לים (מתאים לילדים וגם לעגלות). טיילנו ליד המגדלור ואז המשכנו בשבילים באזור הצפוני של הפארק. סה"כ ביקור של כשעה וחצי תלוי בקצב, פארק נחמד.

לסיכום: יש הרבה מאוד מה לעשות ולראות בקטע הזה של כביש מס' 1, ניתן לישון לילה אחד באזור בודגה ואת שאר הלילות באזור מנדסינו ולטייל באזור כמה ימים.

טיול אביבי בפארק אלום רוק (Alum Rock Park)

טיול אביבי בפארק אלום רוק (Alum Rock Park)

מאת: טלילה גולן

אלום רוק (Alum Rock Park) הוא הפארק העירוני הותיק ביותר בקליפורניה ואחד המעניינים באזור המפרץ, והוא נמצא ממש פה קרוב, בצד הצפון מזרחי של סן חוזה.

הפארק הוא לאורך נחל פניטנסיה היורד משיפוליו המערבים של הרכס שהפסגה הגבוהה בו היא זו של הר המילטון. את נחל פניטנסיה מזינים מעיינות מינרליים מרוכזים במלח וגפרית שמשכו בעבר מבקרים רבים שבאו לטבול בם. באזור המעיינות נבנו פתחי מנהרות להובלת המים אל בריכות בהם חוממו ושם טבלו מבקרי הפארק. היו שם גם אורוות סוסים, קרוסלה גדולה, מתחם בריכה מקורה, וקו רכבת שהביא רבבות מבקרים ממרכז סן חוזה אל הפארק מידי שנה.

היום הפארק בהליכי החזרה למצב פראי. קו הרכבת, הקרוסלה, וכמעט כל המבנים בו פורקו. ממנהרות המעיינות נותרו קשתות אבן יפות ובריכות הטבילה ריקות בחלקן והשאר מאכלסות צמחיית מים והמקום נראה כאתר ארכאולוגי קדום אפילו שהוא רק בן מאה וחמישים שנים.

אבל בין אם אתם מתעניינים בהיסטוריה של המקום ובין אם לא, הטבע שם יפיפה ומסלול הטיול מרהיב ועליו אני ממליצה פה. נחל פניטנסיה זורם בתוך ערוץ עמוק המוגן בין המדרונות התלולים של שיפולי הרכס. לאורך הנחל ישנו מסלול הליכה נוח ורחב שניתן להתחיל אותו בחניון Eagle Rock שמחוץ לאזור התשלום של הפארק. למסלול קל של כ-3 מייל אפשר ללכת מהחניון החיצוני עד למרכז המבקרים בשביל Penitencia Creek Trail ולאזור המעיינות וחזרה. החלק הזה שטוח ועביר לעגלות ולכסאות גלגלים (באזור המעיינות רק קטע השביל בגדה הדרומית עביר לעגלות).

למסלול מעגלי ברמה קלה+ עד בינונית ניתן לחצות באזור המעיינות ולעלות אל מסלול הגדה הצפונית North Rim Trail של נחל פניטנסיה. גם המסלול הזה רחב ונוח – הוא דרך עפר הדוקה שעבירה לרכבים (אם כי רק לרכבי השירות של הפארק מותר להכנס לשם). השביל הזה עולה מעל לנחל ומשם יש גם תצפיות מרהיבות לתוך הקניון וגם מערבה אל דאונטאון סן חוזה.

ולמי שמחפש אתגרים נוספים – משני צידי הפארק ישנם מסלולי הליכה שעולים גבוה אל הרכס החולש עם הפארק. אלו כבר מסלולים למיטיבי לכת.

אלו שרוצים לראות רק את אזור המעיינות יכולים להכנס עם הרכב עד מרכז המבקרים (שם החנייה היא בתשלום של 6$ לרכב. יש להביא את הסכום בשטרות מדוייקים כי המכונה לא מקבלת אשראי, אינה מחזירה עודף ואינה לוקחת מטבעות).

עכשיו זה זמן מוצלח במיוחד לטייל שם כי הנחל זורם ופריחת האביב כבר החלה ותהיה בעיצומה עד סוף מאי.

חוות עם פינות ליטוף באיזור העמק והמפרץ

חוות עם פינות ליטוף באיזור העמק והמפרץ

מפגש עם בעלי חיים הוא חוויה מהנה לכל הגילאים. חיה מצליחה להוציא מהילד תגובות ורגשות שאף אחד לא מצליח להוציא, לא סתם נעזרים בבעלי החיים לטיפול רגשי בילדים ובמבוגרים. באיזורינו שוכנות לא מעט חוות בהן ניתן להיפגש מקרוב עם חיות שונות ומגוונות, לראות את איזור המחייה שלהן, את התינוקות שלהן ואת תנובתן ולזכות במפגש בלתי אמצעי איתן. ברשימה הבאה ריכזנו עבורכם את החוות המובחרות שביניהן:

Ardenwood Historic Farm, Fremont

החווה ההיסטורית בארדנווד היא מקום נהדר לקחת אליו את הילדים לבילוי של כמה שעות. במקום מגוון של חיות אותן אפשר לראות מקרוב וביניהן פרות, כבשים, עזים, תרנגולות וחזירים. בימים הטובים ניתן ללטף, להאכיל ואפילו לצפות כיצד מספרים את החיות , אך יש להתעדכן באתר מה הן ההנחיות תחת מגבלות הקורונה. חוות ארדנווד היא חווה היסטורית. יש בה נפחיה ו׳מטבח׳, משאבת מים מבאר ומסילת רכבת קטנה שנבנתה להוביל יבולים מהשדה לממגורה ובכל אתרים אלה ניתן לבקר וללמוד דרכם על ההיסטוריה של המקום.

כתובת: Ardenwood Historic Farm, 34600 Ardenwood Blvd. Fremont, CA

 

Tilden Little Farm, Berkeley

בחווה חביבה זו תוכלו לפגוש מקרוב פרות, כבשים, עיזים, ברווזים, חזירים ועוד. החווה ממוקמת בפארק טילדן הגדול אשר כולל בתוכו גם מסלולי טיול רבים, פארק שעשועים קטן לילדים ואיזורי פינקניק. מקום מושלם להעביר בו יום כיף בסוף השבוע. שימו לב, שבשל מגבלות הקורונה יש לשריין מקום מראש על מנת להיכנס לחווה.

כתובת: Tilden Little Farm, Tilden Nature Area Berkeley, CA 94708

Harley Farms Goat Dairy

על חוף הים בין סנטה קרוז לסן פרנסיסקו שוכנת חוות Harley Farms Goat Dairy בהם תוכלו לראות חמורים ועיזים ובנוסף ליהנות מסיורים מודרכים  בהם תוכלו להכיר את התינוקות שרק נולדו, לראות מקרוב חליבה, כוורת דבורים וגם תוכים. יש להרשם מראש לסיורים.

כתובת: Harley Farms Goat Dairy, 205 North St, Pescadero, CA 94060

Hidden Villa, Los Altos Hills

בחוות ההידן וילה תוכלו לפגוש מקרוב תרנגולים וכבשים, לסייר בגינה וללמוד על סוגים שונים של צמחים ותבלינים ולצאת לטיול מהנה במספר מסלולים המוצעים במקום. בשל הגבלות הקורונה, הביקור במקום מוגבל לשעתיים ויש להרשם אליו מראש.

כתובת: Hidden Villa, 26870 Moody Rd. Los Altos Hills, CA

Lemos Farm, Half Moon Bay

בחווה זו אפשר ליהנות בו ממגע בלתי אמצעי עם חיות בפינת הליטוף, להאכיל את העיזים או לרכב על סוסי הפוני שבמקום. ישנה רכבת חביבה שאפשר לצאת איתה לנסיעה קצרה ברחבי המקום וגם מכוניות מירוץ קטנות לילדים. החווה ממוקמת כ-10 דקות נסיעה מחוף הים של Half Moon Bay אז אפשר לשלב את הביקור עם גיחה קטנה לים.

כתובת: Lemos Farm, 12320 San Mateo Rd, Half Moon Bay, CA

McClellan Ranch, Cupertino

מעבר לעיזים ואלפקות שתוכלו לראות במקום בחוות McClellan ישנם מסלולי הליכה ידידותיים לילדים וגם נחל בו אפשר לטבול את הרגליים.

*שימו לב שבשל הקורונה החווה כרגע סגורה עד להודעה חדשה.

McClellan Ranch, 22221 McClellan Road, Cupertino, CA

טיול אביבי בפארק האזורי גארין Garin Regional Park

טיול אביבי בפארק האזורי גארין Garin Regional Park

מאת: טלילה גולן

על התפר שבין הערים יוניון סיטי והייווארד, במרומי הגבעות, ישנם שני פארקים צמודים עם מערכת שבילים משותפת, ואלו הם Garin Regional Park ו- Dry Creek Regional Park. אלו פארקים שהיו פעם חוות ותיקות ששטחן נתרם או נרכש ע"י רשות הפארקים האזורית, ה- East Bay Regional Park District. כיף לטייל בהם כל ימות השנה, אבל תקופה הזו של סוף החורף ולתוך האביב היא התקופה השווה ביותר לטיולים שם.

באביב, גבעות מזרח המפרץ מוריקות בעשב חדש ורענן ועדרי בקר רועים בשטחי הפארק שנחכרו לרעיה. בעמקים שהנחלים חורצו בין הגבעות גדלים עצי אלון ודפנה קליפורנית ומשרים צל עמוק ומרענן בחום היום. הנחלים שחלקם זורם רק אחרי הגשמים נותנים חיים למגוון גדול של חיות בר, ביניהן טריטונים קליפורנים, צפרדעים, ציפורים ממינים שונים, וכמובן איילים וקויוטים. שאר ימות השנה החיות מרוות צמאונן במי מעיינות ומאגרי מים קטנים.

בטור הזה אני ממליצה על שלושה מסלולים מקסימים בפארקים הצמודים האלה.

המסלול הראשון הוא מסלול מעגלי קל באורך של כ-3 מייל, נוח למשפחות, אם כי אינו עביר לעגלות או לכסאות גלגלים. נקודת ההתחלה שלו היא בחניון הראשי של פארק גארין (הנה קישור). מאזור הפיקניק יורדים דרומה עד לבריכת ג'ורדן שם כיף לבלות קצת זמן בתצפיות על עופות המים. משם יורדים אל מתחת לסכר וממשיכים בשביל Dry Creek לאורך הנחל (שהוא אגב נחל איתן וממש לא יבש). המסלול חוצה את הנחל כמה פעמים על גשרוני עץ צרים ורעועים משהו. יש נקודות גישה למים שכיף לעצור בהן ולטבול רגליים, רק צריך להיזהר מהצמחיה בצד השביל שכוללת הרבה Poison Oak. ממשיכים דרומה לאורך הנחל כמעט עד הכניסה של פארק Dry Creek ושם מסתובבים ועולים ל- High Ridge Loop Trail. בדרך חזרה צפונה בשביל עם תצפיות מקסימות גם מזרחה על הגבעות הירוקות וגם מערבה על המפרץ. השביל הזה יקח אתכם חזרה לאזור בריכת ג'ורדן אותה אתם יכולים להקיף ממערב או ממזרח, חזרה לחניון. מי שמעדיפים סיבוב קצר יותר – יש בדרך אפשרות לקיצור שמוריד כשליש מאורך המסלול.

המסלול השני הוא מסלול לוליפופ (קטע עלוך-חזור עם חלק מעגלי בקצה), באורך כולל של כמעט 4 מייל, רמה בינונית. הוא מתחיל בכניסה של Dry Creek (הנה המיקום). בהתפצלות הראשונה פונים ימינה ל- Tolman Peak Trail ושומרים על הימין גם בשתי התפצלויות הבאות. החלק המעגלי מתחיל כשמגיעים להתפצלות עם South Fork Trail ואפשר ללכת עם או נגד כיוון השעון. השביל מקיף את פסגת טולמן ואפילו שאין סימון במפה, יש שביל קטן שעולה לפסגה עצמה ויש משם תצפית יפה. הנחל שחלק מהמסלול עובר לאורכו הוא נחל אכזב שאינו זורם כל השנה, ועיקר החלק המעגלי עובר בשטח חשוף ולא מוצל. צריך להביא מספיק מי שתיה ורצוי לדאוג להגנה מהשמש.

המסלול השלישי שאני ממליצה עליו פה הוא גם הכי ארוך – כ-5 מייל, כמעט כולו מעגלי, רמה בינונית פלוס, מתאים למיטיבי לכת. המסלול הזה מתחיל בחניון הראשי של פארק גארין (הנה מיקום). מהקצה הצפוני של החניון הולכים קטע קצר בדרך סלולה לאתר הקמפינג Arroyo Flats (שזה אתר קמפינג קבוצתי נחמד מאוד). משם ממשיכים צפונה עוד טיפה ובהתפצלות הראשונה פונים שמאלה ל- Vista Peak Loop Trail. אלו המעדיפים טיול קצר יותר יכולים ללכת רק את הלופ הזה, הוא קצר יותר, אבל למיטיבי הלכת אני ממליצה להמשיך ל- Zeile Creek Trail ועל הדרך גם לעשות את הלופ הקטן של ה- Garth Woods Trail שהוא ממש פנינת יער יפיפיה וחמודה בפארק הזה. (השביל בקטע הזה צר מאוד, וכשהאדמה רטובה אחרי גשם הוא גם יכול להיות חלקלק).  Zeile Creek Trail מתחבר חזרה ל- Vista Peak Loop Trail ואיתו משלימים את החלק המעגלי וחוזרים חזרה לכיוון אתר הקמפינג ולחניון.

מותר להביא כלבים לפארק, ומחוץ לשטחי החניונים מותר גם לשחרר אותם מהרצועה (אם כי הם חייבים להיות תחת שליטה). הביאו בחשבון שבחלקים גדולים של הפארק יש בקר במרעה חופשי. בחניון העיקרי של פארק גארין יש שירותים עם מים. בשאר החניונים יש שירותים כימיים.

תהנו בשבילים!

תצפית על השקיעות הכי יפות באיזור העמק והמפרץ

תצפית על השקיעות הכי יפות באיזור העמק והמפרץ

צילומים: מירי אקשטיין

אין דבר מרגיע יותר מלשבת מול השקיעה, להביט אל האופק, לראות את השמיים נצבעים בצבעי כתום וצהוב ולהאזין לטבע שמסביב. אם עושים זאת עם בני הזוג אז בכלל מדובר ברגע רומנטי – הצגה יומית ללא תשלום. אז לרגל הולנטיינס דיי מביאה לכם הצלמת המחוננת מירי אקשטיין מקבץ משובח של שקיעות מרהיבות באיזור שיספקו לכם אסקפיזם רומנטי במיטבו.

Pacifica Municipal Pier

בעיר פסיפיקה השוכנת בין האף מון ביי לסן פרנסיסקו תוכלו לראות שקיעה יפיפיה על רקע של ים ורציף דייגים פסטורלי. במקום ישנה טיילת קטנה, עם בית קפה קטן בו אפשר להצטייד בקפה, לצעוד אל עבר השקיעה ולצפות בגולשים הרבים, בדייגים  ואפילו בליווייתנים הנוהגים לפקוד את המקום. ממש ליד הפיר ישנו חניון ללא תשלום, שירותים וחוף ציבורי ללא תשלום.

כתובת: 2100 Beach Blvd
Pacifica, CA 94044

Alviso Marina County Park

בשכונת אלביסו השוכנת בצפון סן חוזה אווירה שונה מזו שאתם מכירים בשאר איזורי הסיליקון וואלי. במקום, מסעדות מקסיקניות אותנטיות, ציורי קיר ותחושה של עיירת דייגים של פעם. באיזור המרינה אפשר להעביר אחר הצהריים של כיף בדרכים שונות כמו הליכה לאורך הטיילת, פיקניק, טיול בשבילי הפארק או חתירה בקיאקים המושכרים במקום. כדי לצפות בשקיעה היפה, מומלץ ללכת על השביל הצר שבסיומו תצפית על כל מאגר המים וההרים המקיפים אותו שמקבלים מראה פסטורלי ורומנטי בעת שקיעת השמש. ואם כבר מדברים על מאגר המים, בחודשים בהם מווסתים את זרימת המים למאגר, מתגלים המלחים והמינרלים שמתחתם מה שיוצר מראה אפילו עוד יותר מרהיב בעת השקיעה.

Alviso Marina County Park

 

וכך נראית התצפית באלביסו כשמאגר המים מרוקן והמלחים במתחתיו מתגלים

Saratoga Gap Long Ridge Loop Trail

אם אתם מחפשים מקום קצת יותר מבודד שידוע רק ליודעי דבר – סרטוגה גאפ זה המקום. בנסיעה על כביש 35 לכיוון סנטה קרוז, תראו פירצה קטנה בכביש שם תוכלו להחנות את רכבכם ואחרי עלייה יחסית מתונה של כ-10 דקות, תגיעו לתצפית מרהיבה עם שקיעה מיוחדת במינה שנראה כאילו השמש שוקעת אל תוך "שמיכה" של עננים. אפשר לשלב את הביקור באיזור עם הייק או עם טיול אופניים, יש בסביבה הרבה איילים ובמבים ובאביב הפריחה של הפרגים הכתומים בשיא תפארתה.

המיקום המדוייק בו מומלץ להחנות את הרכב: 37.25792, -122.12287

Saratoga Gap Long Ridge Loop Trail

Saratoga Gap Long Ridge Loop Trail

Pigeon Point Light House

בין סנטה קרוז להאף מון ביי, קרוב לעיירה Davenport ממוקמים אחד המגדלאורים הכי גבוהים בארה"ב. מאז שנת 1871 הוא מנחה את האוניות וכיום מתפקד גם כרקע יפיפה לתמונת השקיעה שלכם. בסמוך למגדלאור תוכלו לפרוס שמיכת פיקניק, לפתוח בקבוק יין וליהנות משקיעה פסטורלית ומנוף קסום. ישנו חניון במרחק הליכה קצר מהחוף, ישנם שירותים וחל איסור להכניס כלבים למקום.

כתובת: המגדלאור ממוקם על כביש מס' 1, 20 מייל מדרום להאף מון ביי ו-27 מייל צפונית לסנטה קרוז.

Shoreline Lake Park

את פארק שורליין שבמאונטיין ויו קרוב לודאי שרובכם מכירים, אבל אם עדיין לא יצא לכם לבקר שם בשעת בין הערביים, כדאי לכם מאוד לעשות זאת. השקיעות במקום הן יפות ורומנטיות ואם תשלבו אותן עם פיקניק על שפת האגם או שייט בקייק אשר משכירים במקום, מובטח לכם בילוי רגוע ונעים במיוחד.

כתובת: 3160 N Shoreline Blvd, Mountain View, CA 94043