מונטריי ביי

Castle Rock Park

מאת: פזית זיו

יש לכם ילדים פעילים שאוהבים לטפס על סלעים ולבדוק כוכים נסתרים? אז זה המקום בשבילכם. פארק מקסים שנקרא Castle Rock Park אשר נמצא בפסגת הסקייליין – Skyline (סעו עד למפגש של כביש 9 עם כביש 17 ופנו שם דרומה, סעו עוד 2 מיילים וזה שם).

Read More »

קניון המפלונים- Uvas Canyon

Photo by Miguel Vieira via Flicker

אחד הפארקים היפים באזור, הנסיעה אליו לא ארוכה, כ- 45 דקות מקופרטינו וכבר בנסיעה אליו אפשר להתחיל להרגע, בקטע האחרון עוברים דרך ישוב מאד שונה – מעין "קיבוץ שוודי".

מעיינות ההרים של סנטה קרוז מספקים מים זורמים (אם...Read More »


Davenport: חוף סודי וקסום ששווה ביקור

בעיירה Davenport, כ-15 דקות נסיעה מצפון לסנטה קרוז, נחבא חוף ציורי במיוחד, עם חול זהוב, מצוק אימתני, סלעים זקדרים מהמים, מערות גדולות ונחלים הזורמים מתוכם אל האוקיאנוס. וכאילו שאין די בכך, הגלים המתנפצים, משטחי הכורכר הנוחים לרביצה, כלבי הים המציצים אל המבקרים והתקוה שלווייתן יחלוף על פנינו...Read More »


Butano State park

בהרי סנטה קרוז נחבאת בתוך יער גשם של עצי רד-ווד וקניון יפהפה תמצאו את שמורת בוטנו. השמורה פחות מוכרת מאשר שמורות הרד- ווד האחרות באזור וזהו גם יתרונה (מלבד יופייה הרב). בשמורה מסלולי הליכה ברמות קושי שונות, מסלולי אופניים ועושר רב של חי וצומח. הקרירות שבין עצי היער...Read More »


טיול בארץ הענקים

כמעט כל מי שגר או מבקר בקליפורניה הולך בשלב כלשהו לראות אותם: עצי הרדווד הענקיים של אזור החוף המערבי. המפורסמים שבהם נמצאים ברדווד נשיונל פארק שבצפון קליפורניה. אני תמיד ממליצה על טיול בצפון קליפורניה, ולא רק בגלל הרדווד הענקיים, אבל במקרה הזה אני ממליצה על מקום קצת (הרבה)...Read More »


מונטריי

מונטריי – אסופת לינקים ועוד הצצה לבלוג מלא בכל טוב

ים, יבשה ושמיים – חבל הארץ של מונטריי הוא הגלויה לחופי קליפורניה. נטשו את הרכב לטובת האופניים, למיילים רבים של מסלולים הפותחים אפשרויות חדשות כמו למשל המסלול Monterey Bay Coastal recreation Trail, המסלול העובר ממש לידBig...Read More »


2 Comments

  1. פינגבאק: buy Mu Legend Zen

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button