עמק הסיליקון

אביב כבר כאן – פילולי ואדג’ווד פארק

אחד המקומות הנעימים לחוות בהן את הגעתו של האביב הוא אחוזת פילולי המוקפת גנים. אנו ממליצים על סיור עצמאי באחוזה ובגנים, מבלי לוותר על החנות המיוחדת. הבית עצמו מלא בריהוט תקופתי ומתנדבים מלאי רצון טוב ואינפורמציה.

בבית התגוררה משפחת Bourn  מ-1917...Read More »


וודסייד – גיחה רגועה ביום שימשי

הוויקנד הגיע ויחד איתו, השאלה הנצחית, לאן ניסע? לא קרוב מדי לבית [כדי לא לחזור מוקדם מדי] ולא יותר מדי נסיעה, בגלל הילדים…..

וודסייד תמיד היה מקום חביב עלינו כשהילדים היו קטנים. בעיקר השלווה הפסטורלית, כאילו הכביש הראשי איננו מעבר לסבוב, והירוק הזה בכל פינה....Read More »


מסלול זינפנדל בגבעות קופרטינו

מסלול זינפנדל בגבעות מעל קופרטינו

מסלול קל יחסית (3.4 מייל הלוך חזור) למי שאוהבים לפתוח או לקנח (או שניהם) בטעימת יין או באוירה המיוחדת של יקבים איכותיים. המסלול מתחיל ב – Picchetti Winery.

13100 Montebello Rd., Cupertino

לאחר...Read More »


Pacifica – Rockaway Point

מסלול חוף באיזור Pacifica – Rockaway Point

מסלול קצר המשתלב יפה בסוף שבוע אביבי: מצוקים, גלים מתנפצים, חופים חוליים ונקודת תצפית חמודה, שממנה יש סיכוי מסוים לראות לוויתן אפור חולף. כל זאת – על קו החוף בפסיפיקה, בפינה מוכרת פחות הנקראת...Read More »


מסלולים משובצי מים

מסלולים משובצי מים

מעט גשם במחוזותינו בחורף – אבל גשמי הברכה האחרונים, מזמנים זרימה בערוצים ומים במפלים/ מפלונים. מהרו – לא לאורך זמן. נצלו אביב מוקדם למסלולים משובצי מים:

ב – Big Basin Redwood SP, יש מסלול נהדר...Read More »


טיול פריחה בפארק אדג׳ווד

באביב הזה זכיתי לטייל כמה וכמה פעמים בפארק הנחמד הזה, הידוע בפריחת האביב המקסימה שבו, ולראות מקרוב את גלי הפריחה המשתנים עם מעבר העונות. האביב הנוכחי אמנם לקראת סיום, אבל הפריחה שם עדיין בעיצומה. אני מוסיפה אזהרה שבפארק הזה יש הרבה מאוד Poison Oak: צמח רעיל המסוגל...Read More »


2 Comments

  1. פינגבאק: buy madden 18 coins

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button